Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
21. okt 2009

dobre ranko baby dnes uz ficim od pol deviatej a vyzera to na super den...
rano prisli kvoli trube..lebo to stale srmdi a tak ju vybrala vzal prec vraj je to cele zanesene a treba to pocistit a bohvie co vymenit....
takze prva cast kuchyne chyba....
o chvilu maju dojst kvoli velkemu sufliku ktory tiez asi odmontuju a zoberu opravit ... takze dalsia cast bude chybat ...
o druhej pridu robit tu vodu...
potom mi donesu gauc zo slovenska do vikininej izby ktora je este rozbombardovana a vyzera to tak ze tak skoro sa to nepohne lebo mux je momentalne jednonozec a vecer mame veceru u nas 6 ludi takze supiiiis 😅

alex
21. okt 2009

jani sme u svokrovcov, ale máme 2 izby. Doteraz sme boli v jednej, ale teraz si prerábame spálničku a z tej druhej, kde sme boli doteraz, tak tam si urobíme takú obývačku. A keď malý bude väčší a budeme stále u svokrovcov, tak zo spálne bude mať izbičku Jakubko a my tú druhú.

katina2209
21. okt 2009

jani odpísala som ti , tak zuci nakoniec máte tú večeru dúfam,že sú všetci zdraví a nebudú osoplenci 🙂 no som zvedavá kedy vám prídu opraviť ten šuflík mne ešte stále nič s tou kuchyňou

loginka
21. okt 2009

caves,
joanna, v Dobsinej som mala prastarku, casto sme tam chodili
a na tu predporodnu mozes ist aj ked trebars nebudes rodit na Kramaroch?

my sme objednali vstavanu skrinu - vanilkovu, drahy musi vymalovat (fialkovo biele steny) ale uz sa tesim ako si tam budem chystat vecicky, lebo sa mi povaluju v taskach a uz ich je dost
inak som este kupila od znamej lehatko Fisher - velmi pekne a pevnu prebal.podlozku

zucana
21. okt 2009

no kati po vcerajsiu tak to muz cele dokatoval povedal ze musia dnes lebo uz sa ani do kuchyne nedostaneme...takze by mali dnes ale kedy....

loginka
21. okt 2009

zuci, my mame inak tiez zanesenu ruru, robila som pred casom kacicu, potom som na to zabudla a teraz neviem kto a cim to vycisti

alex
21. okt 2009

zuci, no máš to dnes doma teda zaujímavé...

Logi, aj ja plánujem kúpiť lehátko. Je to super pomocník.

zucana
21. okt 2009

logi tak toto je pribeh nasej tryby...
muz tu zil bezo mna 2 roky...truba je aj mikrovlnka...2 roky bez zeny sice s upratovackou truba nebola nikdy cistena...robil si tam pizzu a bohvie co este a samoska nezakrival mikrovlnkove veci...potom som prisla ja a to co bolo zanesne som nedokazala vycistit....potom sa to za 2 roky nahromadilo a uz som to nechcela dychat tak som povedala upratovacke nech to vycisti prostriedkom na trubu...CHYBA. dnes mi povedal ze na tieto typi to nie je vhodne...takze asi tak.... 😎 takze si to teraz pekne zoberal a donesie dufam ako nove....

katina2209
21. okt 2009

no však to na takých majstrov sa nedá spoľahnúť ja na nich tiež čakám ako na spasenie a ešte sa mi dnes sníval hrozný sen som sa zobudila ráno s plačom ☹ asi nebudem môcť večer jesť lebo potom sa mi snívajú hrozné sny

loginka
21. okt 2009

tak to asi nebudeme skusat tym prostriedkom na rury (kedze su take agresivne), len nejakym obyc.cifom, snad to vyjde a manzel sa na to podujme

alex
21. okt 2009

zuci, tak tá trúba musela vyzerať po tých dvoch rokoch hospodárenia tvojho manžela... no však chlap 😀

lolka
21. okt 2009

tiez sa chystam vydrhnut trubu, aj ked sa na to moc netesim 😖 ale pocka to, az kym budem v decembri uz doma.
a kapitola "majstri" je des sama o sebe 😠 minuly rok sme komplet prerabali a ked si na to teraz spomeniem, tak mi este stale naskakuje husia koza 😠 😖

alex, to lehatko je super, tiez si ho planujeme zaobstarat 😉

monikachuda
21. okt 2009

ahoj buduce mamicky....
tak aj ja sa pridavam do februara....termin mame na 16 zatial ale stale sa to moze este zmenit...

mmaarrttiinnaa
21. okt 2009

ahoj monika vitaj a nastav si hore v nastaveniach svoje udaje aby sme o tebe vedeli viac ja mam termin hned po tebe 17 a vies co to bude?

blumka
21. okt 2009

ahojteeeeeee...
baby, moje decko spalo tuto noc od osmej do deviatej rana...som nechapala....som zvedava ci vobec bude teraz cez den spat..ale keby aj nie, aspon ju dam skor vecer a budem mat klud 😉
monika vitaj..
dala som na fb video ako sa salia ti moji dvaja salovia kazdy vecer..ak potrebuete zdvihnut naladu tak kuknite 😀

andrea2603
21. okt 2009

ahojte.
martinka aj ja mám 17.2. termín 😉 .
Vitaj monika.
Pekne nás tu pribúda 🙂 . Keď začneme rodiť, tak každý deň vo februári aspoň jedna z nás 😀 .
Idem na obedík,tak aj vám dobrú chuť.

alex
21. okt 2009

Blumka, ja som si to pozerala už včera. Je to super 😀

lolka
21. okt 2009

monika ahoj 🙂
uz mam po obede, som plna a chce sa mi straaaasne spat 😔 chcelo by to nejake zapalky do oci, aby sa mi furt nezatvarali 😀

katina2209
21. okt 2009

ja mám ten istý problém lolka len by som spala a spala, dobre som sa napapkala lasagne a polievočka a zákusoček za chvíľku budem taká menšia slonica 🙂

lolka
21. okt 2009

kati, zakusocek by som si aj ja dala 😝 este, ze tu mam nejaku maskrtu 😉
a idem si uvarit kavu.....snad ma to trosku preberie

mmaarrttiinnaa
21. okt 2009

aj ja som taka unavena ze keby som si lahla tak zaspim ale musim sa prebrat lebo idem dcerku odviest na trening do tanecnej tak sa zatial majte prajem prijemy zvysok dna 😉

zoska
21. okt 2009

ahojte,
ja som si dnes zasa pospala... 😝 len teraz idem varit obed

baby ja som ruru cistila prostriedkom na rury od kronstar (biely obal s rozprasovacom)- nastriekala som to riadne, nechala posobit v noci a druhy den som to len handrickou a cistou vodou vyumyvala, zislo vsetko...je to asi riadny ekrazit... no len dost to smrdi, vetrala som ruru 2 dni od toho, lebo som sa bala ze jedlo bude smrdiet ale nakoniec v pohode....

lolka
21. okt 2009

martina, ahoj a myslim, ze ta kosa co je vonku ta urcite preberie 😅

katina2209
21. okt 2009

inak nebolo by tak zima keby tak hnusne nefúkalo mňa to prebralo a ako som prišla naspäť do firmy tak ma to tu znova uspáva normálne si asi ľahnem na stôl 🙂

zucana
21. okt 2009

cafte babce takze ten suflik je zatial v izbe a musime cakat kym donesu system zasuvny takze to vidim tak o mesiac....
supis...
my sme obedovali kura z billy a super studene lebo nemame trubu (ta je totiz aj s mikrovlnkou)

loginka
21. okt 2009

zoska, teraz ked si tehotna?

lolka
21. okt 2009

zoska, to si nechala v tej trube posobit tak dlho? ja tomu davam, tak 2 hodky....ale je pravda, ze tam aj co-to ostalo 😖 vyskusam to teda aj ja na noc....snad sa tomu nist nestane

kati, to je pravda, a aj to slniecko je celkom prijemne, aj ked je chladno

zoska
21. okt 2009

logi nie, cistila som to uz davnejsie...

lolka tam bolo napisane ze na velke znecistenie je mozne nechat aj cez noc posobit...

zucana
21. okt 2009

baby ja som to citila aj octom aj nechala vypalit a nist...

janielah
21. okt 2009

babky, ja si hlavne myslim, ze by ste to nemali robit takto tehotne, lebo sa toho nadychate a to teraz nie je dobreee 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre