Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
31. okt 2009

ahojte,
moj muz odisiel tiez na rodinnu oslavu a na hroby mimo MT, takze som dnes upratovala cely byt, aj tak som neurobila vsetko co som chcela 😝

bola som s mamčou na hroboch, potom som sla k našim este na navstevu a teraz som sa dotrepala domov...este musim maso nalozit na zajta a asi pojdem spat....no mam dost

andrea2603
31. okt 2009

moje bábätko kope vždy keď sedím alebo ležím, akonáhle sa hýbem, tak asi zaspí 🙂

zucana
31. okt 2009

cafte babce...my sme boli v meste na obede a kupila som si uspesne 'sexy' nohavicky ale male tak mi ich teraz muzik siel vymenit lebo nevie doma obsediet....boli sme aj na fajnovom obede a kupila som francuzske dzemy... 😅 gastanovy je najlepsi polka je uz v tahu ...
inak sme prave davali doporiadku pracovnu s topankarnou (lebo tam mame aj topanky) a zajtra nas cakaju 2 skladove priestory co mame pod strechou tam davame krabice...takze tak...a merali sme trochu a na chodbu hore idem hladat nejaku skrinu este ale asi len taku suflikovu a este bielu stolicku za pisaci chcem...a policky samoska....
takze idem browsovat ikeau....staci aj odtial...
inak moja mala kope vzdy vecer pred spanim...od tej jedenastej a vlastne vzdy ked sa dam nabok...podla mna sa jej na boku moc nepaci lebo mam brusko moc dopredu a na bokoch nema moc miesta takze som na chrbte ale viac menej v polosede resp.vysoko ...a este kope ked zvysim hlas 😀 ako napr.dnes ked som sa rozcitila ohladne kociara ci som kupila dobre...lebo vsade su tie jane slalom a muzik ze asi bude dobry ked ich ma vela ludi....hlavne ked som mu ho nazaciatku ukazovala tak sa mu nepacil a bol velky a kolesa jak bicykel....
juj ale som sa rozpisala...
inak ja si doma zapalim sviecky....

janielah
31. okt 2009

no ved, fakt to uz nie je sranda...logi a si si ista, ze kope len jedno? ty ani nekukaj ordinaciu v ruz.zahr., aby ta to nerozrusilo...inak tam davaju take veci obcas, ze az strach pre jednu tehotnu kukat....
my uz sa pomalicky tiez zaciname stahovat z nasho mini kinder bytiku, teda, zatial len tasky balim a manzelik ich obcas nalozi do kufra...nie tak ako olifka, tej chudiatku nezavidim... 😒

zucana
31. okt 2009

janulk a akam idete nakoniec?

janielah
31. okt 2009

najprv po porode pojdeme k mojem maminke, ze ona sa o mna postara v tom sestonedeli a potom k jurkovej mamine, tam budeme mat jeho izbu....nejak to zvladneme, moznoze sa i sem naspat potom nastahujeme... 😀 ale nie, lebo sa nam velmi zidu peniaze z prenajmu...vsak vies.....

zucana
31. okt 2009

viem viem...tak supis...ale budete u tvojej maminky aj s muzikom ze?

andrea2603
31. okt 2009

zuci, už sa netráp nad výberom kočíka 😉 , určite si kúpila dobre, aj keď z takého množstva čo nám trh ponúka je niekedy až nad ľudské sily vybrať si to správne.

loginka
31. okt 2009

zuci, to je dobry napad s tymi svieckami, ja zapalim tiez
jani, ale ved hadam kopu obidve, len nie naraz

zucana
31. okt 2009

my sme uz po veceri este tlacim ovocie...muzik mi spravil torteliny plnene tehvicou na sladko mnamky....samoska ze ich kupil v najlepsej pekarni v padove ale vie ich tak supis pripravit na masielku a parmezane a ciernom koreni... 😎
dobru chut a pekny vecer...asi aj vikine chutilo lebo dava vykopy 😀

janielah
31. okt 2009

zuzi, jasne ze spolu s manzelikom, ved my bez seba ani na krok 🙂 a preto mi to je jedno uz, tolko to ani neriesim, vzdy si poviem, ze hlavne ze sme vsetci spolu - uz tri kusy 🙂
logi a kedy ides zasa na ultrazvuk? musis dat potom foto, ze ako si tam nazivaju deticky spolu 🙂
my sme predchvilkou tiez kopkali, ona potvorka zvacsa na ocinka reaguje, uz teraz si ho omotava okolo prsta 😉 co potom bude so mnou, ked ocino bude brat viacej na nu, ako na mna 😨 ?

blumka
31. okt 2009

ahojteeeeeee...
my sme dnes u nas robili taky mini halloween, prisli znami co zili tiez dlhe roky v usa aj so svojimi detickami v kostymoch, tak sme obliekli aj terezku...dala som foto do albumu... 😉

zucana
31. okt 2009

blumi zlata...my sme oslavili tekvicovymi tortelinami 😀 asi tu nik nie je 😒

alex
31. okt 2009

Zuci ja som tu 🙂
Manzelik este stierkuje obyvacku,zajtra bude malovat a potom davat parkety.
Svokrovci sa konecne rozhodli kupit novu sedacku a nabytok,tak sa vytesujeme,
uz bolo na case.
Este musime halu prerobit,lebo ju mame oblozenu drevom,tak to chceme dat dole
a tiez vymalovat a dat tam jeden velky roldor.No mame co robit,ked to chceme mat
kym sa maly narodi.

zucana
31. okt 2009

juuj tak vidim ze vsetci prerabaju...ja uz idem hajat ale neviem kde mam spat...muzik ma trosku nadchu ale inak nic tak neviem ci mam s nim alebo v inej izbe...

alex
31. okt 2009

Ja som uz v posteli a pisem z muzikovho i-phonu,telku v spalni nemam,takze pozerat nemozem,
knizky mam zahrabane v druhej izbe,kde je ale teraz vsetok nabytok z obyvacky,tak sa k nim nedostanem
a spat sa mi velmi nechce.
Ak ma manzelik len nadchu,tak sa neboj a kludne s nim hajaj.

zucana
31. okt 2009

no ved rozmyslam rozmyslam ze kde budem spat...on bol totiz v pondelok na vakcinu proti sezonnej chripke a ci to nie je trosku z toho....no tak to mas blbe ked nemas ani telku ani knizky...a ja uz pomalycky pojdem tiez hajat 😅

alex
31. okt 2009

No vsak esteze mam aspon ten telefon,budem si tu na fore citat.Vyhajana som dost,lebo vcera som uz o desiatej spala a vstavala som dnes o pol dvanastej 😉
Tak zelam dobru noc a pekne snicky! 🙂

blumka
1. nov 2009

dobreee ranko, konecne nedela...dnes nerobim NIC 😀 😀

zucana
1. nov 2009

dobre ranko...blumi nas s muzikom caka upratovanie...on mi totiz moze pomahat len cez vikend...

blumka
1. nov 2009

no ja som sa za tie posledne dni namakala az az...ledva dnes chodim, boli ma podbrusko, takze dnes sa u nas nerobi nic 😀

zucana
1. nov 2009

my sme mali ist k svokre na obed ale muzik sa s nou povadil takze idem spachat nejake cestoviny...supis nedelny obed 😔

zoska
1. nov 2009

ahojte, peknú nedelu želám 🙂
ja som vstala o 11tej 😅 takze som po raňajkách a obed zacnem robit tak najskor za polhodku...pečene kuracie stehna a pečené zemiaky 😉

manzel prisiel dnes z oslavy a teraz isiel na hroby so svojim otcom, vecer pojdemem este spolu zapalit sviecku na cintorin, ale inak nohy hore a domaca pohoda

matka331
1. nov 2009

ahojte ..my sme uz tiez po obede malio sme zem.salat a kuracie rezne .som taka plnaa ze asi prasknem 😀 😀

selyma
1. nov 2009

Ahojte. TAk ja mam dnes trosku smutny dnes. V noci som mala asi nocnu moru. Snivalo sa mi, ze sa mi cele brusko trasie, ze babatku tak silno bije srdiecko. To su take zive sny, ze to si len myslim, ze to sa mi len snivalo. Bolo to strasne. Zobudila som sa v noci asi 3x.
Ale dnes je babtko v pohode. Kopka, aspon mi tak dava na javo, ze je pri mne a je v poriadku. Ja ho tak silno lubim, ze sa hybka.
INac, tesim sa, ze je pekny den, slniecko krasne svieti, aj ked je kosa.
Janielah, to mas dobre, moje ma najviac kopka, ked to nikto iny neciti a potom, ked im hovotim, ako sa hybalo, tak je to asi aj pre nich nepredstavitelne.
Alex, ale vy mate kolko roboty. To si pamatam, ked sme my prerabali. Brrr. Az ma striaslo,nechela by som zasa. Nas caka nejaka robotka okolo domu az o rok. Drzim vam vsak palce, nech to ide bez problemov
😉

katina2209
1. nov 2009

ahojte babulky tak ja tiež len na chvílku dobre sme sa napapali my sme mali tiež rezne ale z karé a fazulovú polievku s údeným a širokými rezancami ledva odfukujem o 16,00 ideme na hroby zapáliť sviečky včera sme vyrezali super tekvicu ak sa mi podarí dám do fotiek inak selyma ja poznám čo sú nočné mory minule som písala aké horory sa mi z maličkým snívali ale to preto lebo sa tak o nich bojíme a ľúbime ich tak to podvedomie robí svoje... Môj malý kopká najviac večer dúfam,že mu to neostane a nebude aktívny po nociach nech len v noci pekne spinká 🙂
peknú nedeľu všetkým 🙂

teuska
1. nov 2009

Ahojte babulky.
Citam, ze upratujete, no na to sa ja velmi nezmozem. Teda mozno by som to zvladla, ale sa bojim. Radsej pomalicky. Len navarim, polejem kvetinky a umyvam riad. Ale budem sa musiet tento tyzden pustit do prezliekania perin a umyvania kupelne, lebo to uz nepocka 😖
Babenky mne to brucho najviac tvrdne, ked nemozem v noci spat. Dnes v noci to bol horor. 😝
Ale cez den sa to celkom dalo, snad to nebolo viac ako 10 krat cez den. No v noci urcite aj viac.

janielah
1. nov 2009

caute babky, mna mala asi tlaci na rebrach niekde...je to mozne? normalne ma tam picha niekedy a nie je to len dnes...mate to niektora?

selyma
1. nov 2009

janielah, ja to nemam, poklopem po zuboch, takze si to zatial neviem predstavit. Mne sa toci len v bruchu, ale citim, ako kope do mechura a to potom chodim na vecko

zucana
1. nov 2009

baby mam taku otazku ...taku pomimo...dala som rozmrazovat telacie maso len sa mi ta folia v mrazaku roztrhla a je take vysusenejsie...myslite,ze to mozem spravit ked to bolo otvorene...?
janimna niekedy picha ked som naboku....tak hore resp.aj trosinku sa mi blbo dycha ale len sem-tam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre