Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
19. jan 2010

ewe
asi chudatenko vie ako to boli, tak to radsej nerobi 😉

katina2209
19. jan 2010

nas Marko tiez nekusal ani nebil nikoho za to jeho ano aj teraz v skole mame s tym problemy sme boli vcera na rodicovskom a riesili sme s ucitelkou preco je jeden chlapec agresivny najskôr ho na hodine skrtil a potom ho do tvare skriabol ceruzkou no hroza vcera sa stazoval ze ho kopol do tvare ☹

ewelyne
19. jan 2010

katina no vsade je to rozne, ale co sa tyka ruzinova, ja a tak... nem... ale priznam, uvazovala som, ale po tom co napisali, nie...
a este mi tam ja mami zomrela...,tak uz len ked idem okolo mi je blbe.... 😖

ewelyne
19. jan 2010

matesl 😀

katina, to vaaaaazne? na hodine????? to je sila teda.... masaker...
ako to oni neriesia??? ci co? a stretli ste sa aj face to face s rodicmi toho chalana? ved aj s nimi to treba riesit...koksooo.ja sa takych veci obavam...

matesl
19. jan 2010

boze bab y ani nehovorte...sa budem aj bat dieta do skoly pustit...ved co sa tam deje..a co uz sa vselico stalo stalo v skolskych laviciach (ked prebodol spoluziaka stetcom a podobne...)
to uz fakt aby sa clovek bal na kazdom kroku

katina2209
19. jan 2010

no riesili sme to s ucitelkou a ta povedala,ze dala tomu chlapcovi pokarhanie normalne ten chlapec mal motuz a na hodine ho zacal skrtit by som mu najradsej dala par faciek s mamickou sa bavil manzel bola celkom v pohode,ze mu dohovori tak som zvedava ci sa nieco zmeni, len ja by som na mieste ucitelky dala navrh na vysetrenie psychologom ako moze take nieco normalne dieta robit alebo aj s tou ceruzkou normalne ho do krvi poskriabal na tvari co keby ho pichol do krku a ucitelia to nemozu nijako riesit

matesl
19. jan 2010

selyma to snad nie...myslim ze ako sme zavodnene tak ti to pritlaca na nejaky nervik...a preto ti to trpne...lebo ked trpne ruka, byva to od chrbtice...tak toto mas asi niekde blizko posledneho clanku bloknute

katina2209
19. jan 2010

no matesl presne to sme riesili s ucitelkou vsak ona je tam za deti zodpovedna a tento stetec to sme spomenuli tiez oni by sa najradsej zbavili vsetkej zodpovednosti...

katina2209
19. jan 2010

a to je druha trieda co bude v osmej ked uz teraz su take deti agresivne ☹

matesl
19. jan 2010

no ved Kati,

ved to su fakt este velmi male deti aby boli bez dozoru...a kam ti maly chodi?

ewelyne
19. jan 2010

katina, no jasne, navrh na vysetrenie, toto nie je normalne a je to z domu nieco. ta matka bola fakt normalna? "dohovor" podla mna nepomoze....aj tak posobila,ze v poho? lebo ja by som s rodicmi osobne ako vsetci styria, vtedy vidis viac... motuz na hodine, to co je... bit ich tie deti niektore je malo... mojho spoluziaka vo stvrtej triede pichla ceruzkou do lica "ziarliva spoluziacka".... no asi tak.... aj chodila k psychologicke, lebo ho pichla do lica a vylo to druhym a skoncilo zasivanim... a ako ten co ho pichol stetcom- a zomrel.... no to nie je sranda fakt... mne to fakt pride tak, ze tam je urcite nejake zlyhanie v rodine, alebo néeaky problem ktory prameni tam...

katina2209
19. jan 2010

na Rajciansku to je jazykova skola aspon sa to odjakziva o tej skole tvrdilo a to mi kamoska hovorila,ze da malu tiez tam pretoze na zitavskej uz bol aj zakrok policajtov koli sikanovaniu ziakov...

matesl
19. jan 2010

ved aj za nasich cias sa vyvadzalo kadeco, no ale tolko agresivity myslim nebolo...a co bude za dalsich par rokov ked tito krpcekovia co mame v bruskach pojdu do skoly...ani na to nechcem mysliet... 🙄

katina2209
19. jan 2010

ja som si to tiez myslela ze tam musi byt zlyhanie v rodine alebo nejake nasilie ci nevidi od rodicov, ale maly mi hovori ze maminka vies co ten martin pozera kosti no to nie je serial pre deti predsa potom sa necudujem ze same nasilie je na skolach, ale ta mama posobila v poho a otec tam nebol tak bohvie co je ten zac...

olifcek
19. jan 2010

adi malicku nebioli brusko cely den, ani kazdy den x;o( ja neviem, ci to nie je z kminu, co mam vo vasjickovej polievke...

ewelyne
19. jan 2010

olif, z rasce nem... to skor z feniklu ako pisala blumka ci maculik...
skus ten aniz co som pisala...

katina2209
19. jan 2010

radsej nad tym ani nerozmyslajme ja uz mam take stavy ze rozmyslam nad tym,aby sa maly nedostal neskor do nejakej zlej partii a vsetko k comu ho vedieme a snazime sa ho vychovavat s laskou bude stratene, on je taky strasne mierumilovny ani dievcatam zle nerobi ako ini chalani a preto ho maju radi v triede aj baby, tak sa bojim o neho a to sa budem uz cely zivot a aj o tohoto druheho v brusku

katina2209
19. jan 2010

rasca je olivcek dobra z toho by si len poprdkala

ewelyne
19. jan 2010

katina, ak niekto posibi "akoze " v poho, to mozes vidiet vela osobne... rec tela, kam sa pozera, ked sa stebou rozprava, ako uhyba a pri com, ako gestikuluje...

no a ked v pohode mamina dovoli pozerat duhakovi Kosti- co ani ja nepozeram, len moj muzik, tak v pohode nie je podla mna.... lebo to nie je normalne, a Kosti je serial, ktory nechodil poobede ani podvecer ale vzdy neskoro vecer....

katina2209
19. jan 2010

idem si ja lahnut aby som nedopadla ako rano s tymi falosnymi kontrakciami co ma brusko bolelo zatial pekne snicky babulky 🙂

katina2209
19. jan 2010

no presne,ale zase bohvie ci mama nechodi na nocne je sestricka v nemocke a ci nema maleho na starosti otec takze to by trebalo preskumat do hlbky

ewelyne
19. jan 2010

dobru nocku kati... no jasne, to je rozne... ale vidis, stale skoncime tam...- v rodine... a ten otec...no ti chlapi ... co nerozmysla??? toto by moj nespravil....
pekne oddychuj...a setri sa....

olifcek
19. jan 2010

ewe no pijem cajik BIO, tento http://www.mojalekaren.sk/bio-tea-caj-pre-kojac...

je tam i fenykel, ale pijem ho kazdy den a malicka nema probs. kazdy den ani cely den x;o( skusim ho vysadit x;o) je tam i fenykel...

ewy a ten anizovy caj je pre deti od ukonceneho 6mesiaca, cize si mozem i ja kupit a pit ho, jo? jasne ale, ze zrejme nie ten detsky...

olifcek
19. jan 2010

logi krasne deticky a uzasne Ti priberaju...

ewelyne
19. jan 2010

olif, kupis aj v potravinach hocikde normalne korenie al. v lekarni sypany aniz... nas jednu lyzicku na tri hrnceky vody anechas vyvriet na mnozstvo jedneho hrnceka a mozes malinkej davat aj teraz, vzdy lepsie ako kvapky skusit este to... ty si normalne das lyzicku do pohara a nechas hodinu luhovat... a pijes raz davkrat denne podla potreby...
malinkej to pred jedlom na mini pidi cajovu lyzicku aj polku..... ale jj po jedle mozes skusit, alebo ked ju bude boliet bruseno...
to jej neuskodi.
za tie sab simplexy a neviem co by som ruku do ohna nedala..., ale toto sme my davali malemu od mimi...

ewelyne
19. jan 2010

aj po kvapkach som zabudla napisat 😉

ewelyne
19. jan 2010

olif, to nemusi byt z toho caju co pises, ale ved skus vysadit a uvidis... tam je nejaka zmes asi, ze?
ta kolika je z hocicoho... to je niekedy tazko urcit....

olifcek
19. jan 2010

ewe jj, tam je toho viac...ideme hajat...snad to pojde...malicka snad bude bre hajat....i ked teraz papa kazdu hodku a pol, hech...

dakujem za rady, i toto si skopcim a paq dokladne precitam este raz

kakatka1
20. jan 2010

Ahojte! Memozem spinkat, tak docitava, a Zucane moc moc gratulujem 😵

alex
20. jan 2010

Kati,tak vidim,ze nie som jedina,co nemoze zaspat 🙂
Uz som si myslela,ze si precitam,ze ides do porodky,ked tak neskoro pises 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre