Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
2. apr 2010

garon...ja som tiež už toľko vecí vytriedila, že musím pomaly dokupovať 🙂 , tiež nosíme už 62 ale niečo už aj 68 😕 . Dnes nič nerob oddychuj, je veľký sviatok 🙂

garonka
2. apr 2010

laxi no ja som skoro spadla na zadok, že polka veci zo skrine je fuč jemu je všetko male 😠 a niektore veci sme ani nenosili joj na porazenie

zosi ani u nas nieje vyzdoba a nič napečene, ja udene nepapam tak svokra zasobí draheho no kym mu zle nebude 😅

inač ja sa chystam vonku keď Tobi vstane ale sa zamračilo no nech neprší 😕

olifcek
2. apr 2010

adi, tak si to uzi x;o)

gari ja predpokladam, ze i nasa olivka teraz este zvysi tempo, i ked pediatricka, i annag vravia, ze malicka uzasne pribera na svoj vek, hech...ale tak..mohli by sme kusok viac, neeee? x;o)

gaRI JO, tak som niekedy vyzerala x;oD pred pol rokom, vlastne 😉 na nespoznanie so sucasnym stavom ze? x;O)

laxi ved to, ze este fuka...asi pockam, kym nebude okolo 25stupnov, co? x;o)

zosi i olivka mi tu haja...na vankusiku, ktory je na mne, hehe...ale sem tam si aj potiahne...x) mala papkacka je to veru x;o)

zosio nic si z neporiadku nerob. mna tiez niekedy az rapel chyti, ked si spomeniem, kedy som naposledy vydrhla vsetko...takto si napisme na papierik, co chcem porobit, a robim, ked ma drahy malu na rukach, alebo, ked sa malicka vykecaka s lustrom a pod., alebo to proste manzel chce urobit, tak urobi c;o) ale uz by som rada fungovala i v domacnosti ako zena a manzelka, nie len ako maminka x;O)

my neslavime velku noc...takze...

juuuj, burka chce byt, gari, buuurka....

zucana
2. apr 2010

cafte baby to pocko bolo vcera u nas...moja segra sa vzdy pyta ake mame pocko lebo take vraj bude u vas na druhy den...
inak som smutna...tu nie je sviatok ale mm zavrel office poobede ale spi tu a je vytoceny na mna lebo v pondelok chce na vikendovom dome robit s kamosmi a rodinami a ma byt kosa ...co znamena ze on tam pojde od rana aja s malou pridem len na chvilu a pojdem domov a nemusim niektorych...takze rodinny velkonocny pondelok kvazi sama....a som mu povedala ci to nemozme robit ked uz bude teplo a sa urazil ....a tiez nemam ziadnu vyzdobu ale som sa nastvala a pojdem s viki do mmesta a nieco si pekne na vyzdobu kupime 😉
a preco sa nemoze udene???

zucana
2. apr 2010

a takto som sa po dlhej dobe nahodila na veceru a mala pripravena k svokre 🙂 a pozrite nasa opica ako pekacikuje 😀

zucana
2. apr 2010

ozaj kabat nezapnem 😀

zucana
2. apr 2010

tak teda aspon pekne sviatky prajem kedze tu sa rozpravam sama zo sebou 😀
adi pekny navstevu u svokry...garon ty si uzi triedenie...olif ty krasnu hrazdicku kupujes...zosi tebe by som najradsej pomohla s malickou nech uz negrcka ....laxy mala je zlatulinka 😉
a blumka si to isto s muzom uziva a oddychuje 😎

olifcek
2. apr 2010

ne ne i ja sooom tuuu...

udene? ani neviem...zeby karcinom?

zuci krasne si sa obliekla, kocica, ze wow

olifcek
2. apr 2010

pekacikuje? to co?

zucana
2. apr 2010

to ze da tak pusinku 😀

maculik
2. apr 2010

ahojte 🙂
no mne ani nepride, ze ide Velka noc, mam sice vo vazi rozkvitnuty zlaty dazd, co som pred 2t nabrala na prechadzke, na nom je par vajicok zavesenych, ale to je asi tak vsetko. Nic specialne nevyvaram, aj tak by to bolo len obzerstvo, a to mne teraz netreba, kedze chcem schudnut 😀 Aj ked nejaky dobry kolacik by som si dala, no musim si vystacit s cokoladou, kedze slahac mam pokazeny a rucne sa mi vajka s cukrom miesat nechce 😅

zuci, teda pekne nahodena si isla na veceru, ina kocka z teba 🙂 A Viki ako zuzle tu pasticku, ako keby som Petka videla 🙂
a co je to ze pekacikuje?

Vladko akurat vzal malu na ihrisko, lebo 2dni bola len vnutri, asi to mala nejaku virozu alebo co, uz jej je dobre, zda sa. Sice je zima a fuka, ale slniecko, a vyvetrat jej prospeje. Ja som s Petkom bola rano, ten teraz buva, tak idem zacat pozerat Panelak.

O upratovani mi ani nehovorte, tiez musim privierat oci, ak sa nechcem sama pred sebou hanbit. Ale Vladko sa chysta robit poriadky, tak on porobi vtedy dost vela, ked ho to chyti 😀 A aj tak to tu mame teraz take preplnene, uz aby bol jul a boli sme prestahovani (sice este nemame novy byt, ale pracuje sa na tom)

maculik
2. apr 2010

zosi, inak ten espumisan pomohol aj nam, uz ho sice nemusim kazdy den davat, ale napr.vcera sa Petko nevedel odgrgnut, tak som mu to dala a do 5min si tak grgol, ze ma az ofuklo 😀

olif, peknu hrazdicku ste kupili 🙂 a neboj, Olivku urcite zaujme, ked aj nie hned, tak casom urcite, ked si uz bude aj hracky vediet dociahnut a udriet. Inak, dobry napad, si mi pripomenula, ze aj ja mam na povale hrazdicku aj take kresielko, tak to znesieme dole a uz tam Petka skusim davat. Uplne som na to zabudla 🙂

inak, vcera sme tu mali dramu u rodinky Strakovych: Oproti na strome maju hniezdo a ja ich cez den pozorujem, ze co maju nove a tak. A vcera zrazu som ich videla poletovat okolo a pozriem lepsie a tam sa im blizil taky obrovsky krkavec ci co to bolo, oni chudiatka ho chceli odohnat, ale jasne, ze jemu stacilo sa zahnat zobakom a odohnal ich. Tak dosiel po konaroch az k tomu hniezdu a nieco tam dobal ci co, tie straky tam poletovali a nevedeli ho odohnat, Tak som vysla na balkon a zatlieskala a zakricala neico, on odletel a tie straky hned isli k tomu hniezdu, ale neviem, ci stihol rozbit vajicka alebo nie. No a za pol hodku som ho videla okolo stromu zase poletovat, ale to uz tie straky boli pripravene - jedna sedela v hniezde a zavolali si aj posilu, lebo zo stromu nanho letela ta druha este s dalsou, takze uz nemal sancu sa tam dostat.
No normalne mi ich bolo luto, dufam, ze im nejake vajicka ostali 😒

zucana
2. apr 2010

jaj sak zlu fotku som dala 😀 toto je pekacikovaniy 😀

maculik
2. apr 2010

jeeej zuci, viki je iny ksichtos 😀 To jej ide do placu, ci?

zucana
2. apr 2010

hej akoze sa jeduje ale potom jej poviem no no no a ona sa zacne rehlit 😀

olifcek
2. apr 2010

zuci to i oliiiv robiiiiiiii, ze akoze idem plakaaat 😉

olifcek
2. apr 2010

macu esteze ma mas, chiii

oliv uz do hrkalky bucha, ale este nevie. co s tym dalej...opat len opakuje po mne 😵

olifcek
2. apr 2010

jose uz ide dom aj s hrazdickou, juj, ci sa tesiiiim 😵 😵

blumka
2. apr 2010

ahojtee...co nove? ani nestiham citat..bola som dnes u kamosky v Bardejove vyberat saty na svadbu na buduci tyzden..normalne ma zachranila, taky vyber ze som az problem mala..noa le budem pekna 😉

matesl
2. apr 2010

ahojte babulky,
uz rano som sa chcela ozvat ale pos...l sa mi firemny noteboook, vobec nejde zapnut, tak som teraz na druhom, muzovom.
a to nie je vsetko dnes...zas teplotujem, v noci som sa zobudila na bolest prsa...a svalov uz som tusila o co ide...tak si davam ibalgin bo ma zas cele telo boli , aaach takze zapal prsnika tu mam zas, a toho isteho...tak uz mam otvorene vino a idem skusit este ten vinovy obklad, ked odsajem

a vcera som prvy krat pouzila rektalnu rurku, namazala som ju olejcekom a trosku na spicke pochodila v ritke, velmi sa pucil a 2 dni nekakal, tak sa potom vyprdkal a dnes rano nalozil az za lopatky, isli sme hned pod vodu
akpo sa to ma s to rektalnou rurkou robit aby som mu neublizila?

a musim muza pochvaliot, urobil obed...mnam...bryndzove halusky a spenatovu polievku a potom sme s malym zaspali a teraz ho vzal von a ze vecer pozehli. lebo som bola rano mrzuta ze mi zas v noci nepomohol...a on ze preco mu nepoviem normalne co chcem a len stekam potom..hmmm ma prravdu, este nevie citat myslienky

olifcek
2. apr 2010

blumi mame novu hrazdickuuu x;o) blui daj foto siat a paq i seba v nich

matesl paralen je lepsiii, uvolni Ti prso, ibalgin nem, este aj poskodzuje bunky v peceni...

matesl my sme zatial asi 2x pouzili teplomer na kakanie, lebo s kakou problem nemame, klop, klop, klop...asi tam pol cm do zadocku davame, niekto ale vravi, ze i 1cm je v pohode...

matesl noooo, uvidime, ci bude dlho sekat dobrotu, ale je faktom, ze muzom treba povedat, co od nich chceme..x;o)

olifcek
2. apr 2010

oliv po dopapani x;o) a tatkovi na rukach a na mamku jazycek vyplazuje, lebo i ona na Olivku x;oD

matesl
2. apr 2010

a to mi este v noci prestala ist el odsavacka tak som rucne, uz bola zbalena na kope ze reklamovat pojde mm a nejak ju pred chvilkou skusil a zas ide....chvaaala bohu, neviem ako bx som ten bolavy prsnik odsala..

olif, este nekoj vonku, kvoli sebe ked ti prso ofukne dostanes zapal...to je teraz citlive

zosi, maly uz dlho negrckal, len este mu ide kyselina, lebo sa zobudi po par min a hned rewv po tom co pocujem ze si trochu grgol a zabublalo to v nom...easte sa mu vracia kus spat ale snad do tyzdna to zaucinkuje

macu, ty ake divadelne predstavenia mas red oknom 😀

matesl
2. apr 2010

olifcek mas pravdu, im treba povedat....ja som stale dufala ze na to vedia dojst sami 😅
a ibalgin nema aj protizapalovy ucinok? paralen musim kupit, bo spom ho zjedla minule...baby takto pred 2t mi zacal 1 zapal, to coooo????

olifcek
2. apr 2010

macu super, ze si tie straky zachraaanila 😉

matesl vidis? to mi nenapadlo...super, ze odsavka nabehla....ma kontrolku prehriatia? lebo ak nie, bude casom lepsie zaniest na reklamaciu

matesl
2. apr 2010

olifcek, zas az tolko mlieka nemam 😀 ale blika na nej kontrolka 😉 este aj ten notebook keby zbehol...hmmmm

a i vy mate stale take plne prsia? ci sa to casom unormalni...lebo obcas je to dost neprijemne take napucane a potom vytekaaaaa

dokonca ked odsajem a idem do sprchy, tak kym sa obleciem a dam tamponx, tak mi kvapka na brucho z nich 😨

olifcek
2. apr 2010

matesl no ja ich mam nastavene na vecne cuckanie Olivkou a ked sa stane, ze spinka par hodin, tak tiez teceeee... 😉

zoska
2. apr 2010

juj babky kym som docitala mala uz place, tak bezim za nou...spala 5 hodin 😕

kedy dat ten espumisan, pred alebo po kojeni?

olifcek
2. apr 2010

zosi urcite pred

olifcek
2. apr 2010

matesl v podtate, mne oliv papa z jedneho dve, tri hodky, paq striedam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre