Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
24. máj 2010

dobré ránko

svetlankat...ja ti neporadím, nemám nič také...ale posielam link:

http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.h...

svetlankat
24. máj 2010

Laxi dakujem

laxity
24. máj 2010

svetlankat...

http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=69956&a...

len sú drahé

ale daj si do googla hracia hrkalka s melodiami na kočik a klinki si že obrázky a ti to vyhladá 😉

laxity
24. máj 2010

a inak 😀

máte krásne fotečky babule

blum...s tými koláčmi ma to mrzí, my sme včera vyfasovali koláče, ale keby sa mi stalo čo tebe, tak by mi to vôbec nebolo ľúto....sú otrasné 😠

zuci...a kto všetko ide na stretko?

My sme mali včera 80-tku, tak sme oslavovali od obeda do 19.00, malá bola úžasná, stále spinkala 🙂. Zajtra nás čaká poradňa a kĺbiky konečne 🙂

a ako obliekate keď je tak krásne bábätká von, bo moja mala včera hlavičku spotenú a to mala oblečené: body s krátkym, tričko s dlhým, pančušky, legíny a na tom šatky 😕...menej treba?

garonka
24. máj 2010

dobre ranko tu sa ešte spinka?

laxi aku si mala noc? Natalka ešte chodieva tak skoro spať? mne Tobi už 3 deň zaspava o siedmej to je skoroo ale zobudí sa o polnoci 😅

a super susedia už vrtaju 😠

garonka
24. máj 2010

laxi i ja tak obliekam Tobiho len dolu davam len tenke teplačky 😉 pančušky nemusíš davať
a potime sa aj my hlavne v aute, včera sme sa prezliekali 2x, šli sme k mamine policajti uzavreli cestu čakali sme pol hodinu na tom ostrom slnku o 12:00 penila som ale čo už, hlavne že cyklisti si v pohodičke prešli lebo pretekali ale ta kolona aut to bol des 🙄

garonka
24. máj 2010

svetlanka myslím, že taku hrazdičku ma i zucanka ale ona ju asi v IT kupila skus sa jej opytať jo?
ja na sedačku som povešala šnurky, i taku žirafku čo na ručku sa dava ale nezaujíma ho nič len ja 😀

blumka
24. máj 2010

dobre ranko...Juli este spi 😅

laxi, my sme sa z toho smiali, z vrchu sme odobrali, to co sa nicoho nedotklo a teraz mame taku kolacovu masu na tanieri a mm z toho chodieva vyjedat 😀

laxi, JJ mala vcera oblecene body s kratkym, na tom taku tenucku kosielku s kratkym, nohavice s dlhym ale uplne tenke take letne nohavice, ponozky a na hlave tenka ciapocka..ziadna deka, nic...a ked sme sli uz domov tak som ciapku dala dolu a dala som je taku satocku co usi zakryje ale hore je volno aby sa vetralo 😉

myslim ze pancusky uz netreba davat, ved je leto, dieta ma mat o jednu vrstvu viac ako dospely, uz to nie su novorodeniatka, ktore si nevedia regulovat teplo. v zime natalke co oblecies, ked teraz ma este pancusky?

svetlankat
24. máj 2010

Nasu zaujima hraci kolotoc, ale ten treba kazdu chvilu natahovat, preto by som chcela nieco, co sa spusti uz pri slabom dotyku, Miska sa snazi chitat vecicky tak by si to spustala sama. Ale dakujem Vam baby. Laxi skusim

garonka
24. máj 2010

blumi a včera bolo fajne horuco nieeeee? ste si aj na trampoline poskakali? ja by už i bazen chcela nafukať ale moja mama, že či mi šiši 😅

blumka
24. máj 2010

gari, deti skacu furt ale ja ne, este som toho roku nebola na alergologii a uz sa to zacina ukazovat, chvilu som vonku na takom pocasi ako bolo vcera a uz mi tecie z oci, z nosa, hlava ma boli..tak som presedela cele poobedie radsej doma

garonka
24. máj 2010

@blumka juj alergie to nem dobre a take kvapky neberieš? švagor je silny alergik a v chladničke skladuje take kvapky a zaberaju len trocha 😕
mňa poslednu dobu migreny chytaju 😒

blumka
24. máj 2010

gari, no ved mala by som brat aj tabletky aj kvapky, ale musim ist k lekarovi a akosi neni casu...

blumka
24. máj 2010

inak musim pochvalit moju Julcu, dnes spinkala od pol deviatej do pol piatej bez prestavky..ze wau..toto som pri Tete zazila ked mala rok 😀

katina2209
24. máj 2010

Dobre ranko tak my sme spat z chalupy, maly tam super spal vydrzal 6 hodin a vratili sme sa spat a klasicky zase jeho 3 na krmenie 🙂 A vy sa ako mate?
Dnes ma caka pranie a upratovanie a samozrejme varenie a este neviem co budem varit

katina2209
24. máj 2010

Blumi to spanie ti v dobrom zavidim aj ja chcem ja som unavena ako kon a zacali mi strasne padat vlasy asi by som mala nejake vitaminy zacat brat

svetlankat
24. máj 2010

Blumi mala ti krasne spinkala, ja tiez musim pochvalit nasu Misku, my tiez takto spavame od pol deviatej do piatej-siestej rana. Kati to spanie skor ci neskor pride. Nam mala tiez na chalupe spinka lepsie az do siedmej, lepsi vzduch.

blumka
24. máj 2010

kati, nam terezka vzdy lepsie spavala ked sme boli na chate...cez den aj 3 hoky potiahla, co doma max jednu a v noci tiez... 😉 treba sa asi na lazy prestahovat 😀

dnes ideme ockovat tak ja predpokladam zas navrat k 3 hodinovemu nocnemu vstavaniu, no ale aspon 2 noci sme mali super 😉

svetlankat
24. máj 2010

Baby my mame taky problem, Miska nekakala od vcera rana, uz bola velmi mrzuta, vyzeralo to tak, ze ju boli brusko aj ked vetry odchadzali. Tak som jej trosku pomohla a stolica bola dost husta, Taka lepkava ako tekuta nutela, doteraz sme to nemali. Nemate s tym niekto skusenost? Aj my zacala menej papat. Papame len mm mliecko, ale z flase.

svetlankat
24. máj 2010

Blumi drzim palce, ono sa to upravy aj po ockovani. Pevne verim.

laxity
24. máj 2010

garon...no okolo tej ôsmej zaspávame a pekne do piatej 🙂 , vtedy sme boli hrozne unavené 🙂

blum...veď to, preto sa mi zdalo, že ju moc obliekam 🙂 , ale teraz ideme svokrovcom, tak už som jej dala len krátke body, tenkú mikinu, ponožky a tenké tepláčky a čiapka 🙂 . A držte sa na očkovaní, nech všetko dobre dopadne 🙂

olifcek
24. máj 2010

@maminnka duuufam, ze sa cosi vybrat daaaaa x;o)

@laxity aj pancusky aj leginy? pomooooc, horuuuuco x;o) my mavame len ponozky a teplaciky, alebo nejake nohavice, bldy s dlhym a mikinku...ale ked bude teplo ako vcera pocas dna, tak dam body s dlhym len...x;o)

@blumka a co davas na spodok kociara? plienku? ci len tak, bez vsetkeho? ja neviem, ci nieco dat na spodok vanicky, ked deku vyberiem...x;o( o ktorej je to ockovanie?

@svetlankat dakujem za prispevok tu i u annag 😵 😵

olifcek
24. máj 2010

a joooooooooooo, uz sa otacame z bruska na chrbaaaaatik 😵 😵 😵 no stale ssa chceme plazit, len este nevieme ako x;o))))

blumka
24. máj 2010

@olifcek davam uplne tenucku deku ale to len kvoli tomu ze ked nahodou grcne alebo poslinka aby to neslo na kociar ale na tu deku...v podstate to je tenke ako plienka...
no neviem kedy pojdem ale doki robi od jednej, takze predpokladam ze okolo jednej vyrazime z domu, zalezi ako bude mala spat resp. nespat

olifcek
24. máj 2010

baby, kolko cm podrasu hlavky do leta? odhadom? oliv ma totiz obvod cca 38cm a mam moznost kupit nadhernu letnu ciapocku i so siltom ale na obvod 42-44cm

olifcek
24. máj 2010

@blumka ja ked dam plienku tak ju celu pohuzve, lebo sa bude certit par minut... 😅

olifcek
24. máj 2010

@blumka a to mozeme dat i len celenku namiesto capice?

svetlankat
24. máj 2010

Baby neviete mi poradit s tou stolicou?

olifcek
24. máj 2010

@svetlankat no my niekedy mame zelenu s hlienikom, ale zvasa po maltofere...nepila si vineu, ci caj pre kojacie maminy?

matka331
24. máj 2010

ahojte....olif tak super ze sa malicka uz otaca ,,,,moja sa este ani raz neotocila z bruska na chrbatik...
olif tak drzim palce s tym ockovaniim moja malicka malaaj teplotky tak dufam ze tvoja nebude mat 😉
andrea moja tiez tak velmi slintaa doktor nam povedal ze nam pojdu zubky....tak nevieem...
kolko vazia vase deticky? my sme sa z malickou kupali vo velkej vani a vela vodicky sme napustali a strasne sa jej to pacilo ....

svetlankat
24. máj 2010

Trosku vinei ale to este minuly vikend.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre