Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
6. aug 2010

@olifcek jj ja to neberiem nejak v zlom 😉 oki zabudnime, nemala som to tak napisat 😅

nooo a inak idem vas "potesit" bud. tyzden sa ma oteplovat a v stredu ma byt oko 30st. zasa 😝 🙄

blumka
6. aug 2010

@zoska cooo? ja uz cakam jesen a nie toto ☹

olifcek
6. aug 2010

@zoska praveze dobre, ze si to tak napisalaaaaa, aspon je vsetko vysvetleneeeeee....

oliv tuto noc len soskala a soskala a pokracuje 🙄 snad sa to unormalni

olifcek
6. aug 2010

@blumka i ja chcem jeseeeeen uz, uz je dlho teplooooo

zoska
6. aug 2010

dnes ráno to hovoril Iľko v telerane, len neviem ci mu mám veriť, leo jemu to moc nevychádza 😀

svetlankat
6. aug 2010

@zoska mas moju plnu podporu

svetlankat
6. aug 2010

@blumka
@olifcek
@zoska a aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeem jeseeeeeeeeeeeeen

zoska
6. aug 2010

no a dnes ide liat. lebo potrebujem po urdoch behat 😠
och baby, upsvr, socialka a zapis do pasu.... snad prezjem bez ujmy na zdraví a uradnicky tiez 😅

olifcek
6. aug 2010

@zoska drzim pasteeeeeee

svetlankat
6. aug 2010

@zoska ja tiez drzim palce,

teraz bolo v radiu, ze mihal nic menit nebude. Ze radicova sa vyjadrila, ze to nebolo v programovych vyhlaseniach, tak sa tym nebudu ani zaobera. Ze vraj. Takze vsetko by malo ostat po starom

olifcek
6. aug 2010

@svetlankat uff, na teraz

svetlankat
6. aug 2010

@olifcek 😎

olifcek
6. aug 2010

oliv mi normalne diva tom and jerry 😅

zoska
6. aug 2010

@svetlankat 😉
a hej som hovorila, ze budeme nadavat az ked bude cierne na bielom 😉
viem ze radicova ako jednu z mala veci byvalej vlade odobrila ze dali kocikovne aj na viac deti ako len prve a paci sa mi ze nezmenila postoj ked je teraz ona na druhej strane....
ja od mihala cakam hlavne reformu socialneho systemu, nech je jednoduchsi, lebo toto je otras
a vcera som videla kusok debaty mihal - tomanova , on obhajoval pracu popri materskej a ona vravela preco by matky nemali pracovat a preco si babicky maju vybavit zivnost aby mohli opatrovat vnucata...no komedia

Idem s ja chystat, drobec sa zobudil po hodinovom slofiku...
dam vediet ako som dopadla, no ak ma nastve nejaka kravka pri okienku, tk mozno aj v sprvch sa o mne dopocujete 😀 😀 😅

olifcek
6. aug 2010

@zoska 😀 😀 😀

olifcek
6. aug 2010

baby, kde kupim potravinovu foliu ale taky velikyyy bal, nie tie male z potravin?

svetlankat
6. aug 2010

@zoska tak nech to hladko ide, Miska si tiez teraz dala slofika, tak idem dat kavu a nieco porobit

svetlankat
6. aug 2010

@olifcek co tym myslis velky bal? MM maju v robote taky velky bal, ale to nie je konkretne potravinova, to je na balenie, viacmenej

olifcek
6. aug 2010

@svetlankat jj, take na balenieeeee....potrebujeme kuupit, km dojdu okna robit, tym ked obalim nabytok, urcite sa tam spina nedostaneee

svetlankat
6. aug 2010

@olifcek ale predavaju aj normalne folie na nabytok, ked preras, take vacsie rozmery. V baumaxe, hornbachu. Neviem ci hovorime o tom istom, oni maju taku, co je na kotuci ako potravinova, len je tam toho na tom kotuci veeela, lebo to je na balenie

olifcek
6. aug 2010

@svetlankat aaaanoooooooooo o tom istom hovoriiiiime, super, dakiiiiiiiiiii, uz len duuufam, ze to nebude prilis drahe....zbytocne 😒

svetlankat
6. aug 2010

@olifcek pockaj zavolam mu co to stoji

olifcek
6. aug 2010

@svetlankat 😵 😵

dorotka2
6. aug 2010

@zoska pripajam sa k nazorom bab, presne plati,ze ked je mamina v pohodke,aj babatko je spokojne. A ked je hladnucka, treba jej dat napapat,no ked jej mliecko nestaci,tak kasicka, ved co je na tom, na to ju vyrabaju. 😉 A este ked vidis, ze pomaha, naozaj neviem,kto by sa a preco na teba nejak tak pozeral a riesil to inak akopozitivne. A hlavne nase deticky su uz velkeeeeee, nejak mi to dnes doslo,ze Viki je uz strasne velka v tej postielke, ved ked se prisli domov, bola tam uuuuuple stratena a dnes je jej plna postielka, doslovne,kedze po nej celu noc cestuje. 😀

@zoska mna to tiez caka tie urady, zatialsomsa na to vykaslala, takze nedostanem rodicak,len matersku za cast mesiaca,co uz. No budem to musiet ist uz buduci tyzden vybavit, sa mi vobec nechce, tu v ba sa neda parkovat pri instituciach, keby tam aspon nejake normalne platene parkoviskobolo,ale kde,naco. 😠

olifcek
6. aug 2010

@dorotka2 mne tiez poslu rodicak az o mesiac ale i za tento 😉

dorotka2
6. aug 2010

@olifcek a ty si nesla na matersku skor? som myslela,ze ty mas rodicak uz davno

laxity
6. aug 2010

ránko

aj u vás tak otrasne? 😠

my sme sa zobudili o 8.30...krása 😵 ešte som mala raňajky, kafíčko, malá sa zatiaľ hrala a teraz som si ju zobrala na ruky a párkrát mi treskla po klávesnici a celé mi to zväčšila...neviem to dať späť 😕 neviete náhodou? 😀

laxity
6. aug 2010

@olifcek včera som bola na prechádzke v manduce...bolo to super, len škoda, že bola otočená ku mna, stále sa vytáčala 😕 ...nedá sa tam dať chrbtom ku mne však? 😕

svetlankat
6. aug 2010

@laxity v pravom dolnom rohu mas percenta, tak si tam klikni a zniz si ich

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre