Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
19. okt 2010

@svetlankat my sme vstali o šiestej lebo naš ocko nevie potichu vstavať tak sa tobi pohral do siedmej a zaspal sam ale myslím, že vstal skôr iba ja som drichmala do desiatej ale to počasie toto robi 😕

erika0802
19. okt 2010

@blumka nebudem sa stazovat ja viem je to na mne...no tak nehovorim ze vsetky u nas ale z rodiny ano jedli to niektore to nechceli tak jedli jednotacikov...takze tolko k tomu...a myslim si ze ja mam dobru lekarku...

laxity
19. okt 2010

@svetlankat ďakujem krásne tiež si myslím 😀

@olifcek nemohla by som pri cigánoch bývať...fúj vystrielala by som to najradšej hááááveď jedna 😠 😠 😠

garonka
19. okt 2010

@svetlankat ak nič nepríde tak sa votrieme 😉 ďakujem za pozvanie 😵

olifcek
19. okt 2010

@erika0802 kapustnicu das ,,az,, na vianoce, ze?

@garonka len hajaj, kym sa da x;oD

@svetlankat jj, ani nam moc piskotky neodporuca, ale, ze ked, mozeme, ale velmi malinko, ze max. par kuskov a najlepsie raz do tyzdna...ja Oliv nimi uplacam, ked sme po kupkani...inak nosime chrumky...a ked uz ani tie nepomozu, dostane jednu piskotku...x;o)

erika0802
19. okt 2010

@olifcek nie kapustnicu jej dam az po roku moja....

lenica81
19. okt 2010

@svetlankat @blumka napr. moja dr. je aj proti skoremu zavedeniu kasi, lebo vedu k buducej moznej obezite... ale zas ja davam, lebo moj je tak ci tak chuducky a dlhy a klop, klop trosku lepsie spi... 😅 tak u mna toto je hriech, moja vina, moja prevelka vina... 😔

ale inak davam pozor, co mu naservirujem... 😀

blumka
19. okt 2010

@erika0802 no ja si myslim ze nemas, sorry 🤐
@olifcek ked uz sme pri tom, tak teda kapustnicu das skor ako kravske mlieko, ne? 😉

blumka
19. okt 2010

@lenica81 😀 😀 kto je bez viny nech hodi kamenom 😉
terezka mala kase a je ako palicka chuta...dnes sa vazila ma 12 kg 😀

olifcek
19. okt 2010

@garonka
@laxity my sme na sidlisku vyssie, takze lunik je daalej, ale zase, i viac dalej by mohol byt...ja bych tam plynove bomby jeden vecer nahadzala

@garonka @svetlankat @katka888 @blumka dajme stavku...ja tvrdim, ze @garonka vo stvrtok nepride 😝 @blumka jasne, nemoze, ma chorucku TeTe...

erika0802
19. okt 2010

@blumka nevadi tvoj nazor....🙂

jja
19. okt 2010

@blumka moja, o par dni vas dobehneme....myslim vahou, nie rokmi 😀

laxity
19. okt 2010

ja som tiež spokojná s mojou pediatričkou...ale tiež mám výhrady...ona je strašne za očkovania a ja som proti...takže v tomto ju veľmi počúvať nechcem, ale je to @erika0802 na tebe ako sa rozhoduješ je to tvoje dieťa 😉

ja sa musím priznať, že ja som naozaj veľmi opatrná v týchto veciach...chcem pre Naty to najlepšie...aj keď viem, že už by mohla toho vyskúšať viac...ale naozaj sa neponáhľame, tak ako písala myslím @svetlankat ešte sa toho nezdravého najedia v živote dosť 😀

olifcek
19. okt 2010

@erika0802 suhlasim s @blumka...

@lenica81 😀
@blumka ja sa s Tebou a babami tu poradim, plus pediatrickou, i dalsou lekarkou, a paq urobim kompromis, najdem stred x;o))

@blumka @lenica81 hadzem kamenom ale ten nie a nie sa odlepit 😀 😀

blumka
19. okt 2010

@jja neboj, Kajka to vybeha..terezka pribrala len nieco vyse kila za rok a pol..ale taha sa do vysky 😉
@olifcek, ja tiez tipujem ze nem 😀

olifcek
19. okt 2010

@laxity saq ja som ani spenat a karfiol nedala...z karfiolu nas naduvalo a spenat...neviem ..nejak... 😅

svetlankat
19. okt 2010

@olifcek ja dufam ze pride

olifcek
19. okt 2010

@blumka 😀

olifcek
19. okt 2010

@svetlankat ja si moc zelam,aby @garonka prisla...ale po skusenostiach 😀 😝 😝 😀

olifcek
19. okt 2010

@garonka kde si zdrhla? 😀

laxity
19. okt 2010

@olifcek ja som rada, že ich tu na blízku nemám 😀

ja mám špenát ako Hipp takže neviem kedy dám, bo to je veľké sklo, tak asi až keď sa rozpapá...a žĺtok som dávala iba raz 😕

prečo myslíš, že nepríde @garonka? bude spať? 😀

olifcek
19. okt 2010

@laxity a ja Ti tisko zavidim, ze ich tam nemaaaas

v tom skle spenat...ma i smotanu, co? tusim @maminnka to spominala...ja asi uvarim mrazeny

@garonka? no...bud budu hajat, abo pojdu k mamine, abo abo... 😀 😀

blumka
19. okt 2010

@olifcek ja som v carrefouri kupila mrazeny listovy salat, je to takych 14 akoby guliek zmrazenych, jedna gulka je jedna porcia, je to cisto len zelenina, v zltej krabicke...to varim julinke...celkom jej to chuti

kleopatris
19. okt 2010

@svetlankat, @olifcek to mame aj my tak (aj to kopanie a funanie 😀 ), lenze jak uz mame 5 zubov uz to neni taka sranda kojit 8 krat za noc 😅, ale som rada ze v tom nie som sama 😉 dakujem

svetlankat
19. okt 2010

@kleopatris no to poznam my tych zubov uz mame pomaly 9 a fakt kuseme.

olifcek
19. okt 2010

@blumka jeeej, pojdem kuk...vola sa listovy mrazeny, jo? nech netapam x;oD a ako dlho to varis? paq aj mixujes, ze?

@kleopatris Oliv zbozbuje totiz byt roztiahnuta, tak si lahne kolko na mna, no uz je slecna dlha, tak ma kope..cize kojenecky vankus medzi nou a mm stale posuvame na mm cast a ja spim v objati s postielkou, inak som skopkana 😀

kleopatris
19. okt 2010

a este sa spytam, robila som malemu spenat so zemiakmi a zltkom. prvy krat sa mi z toho riadne povracal (celu obyvacku) ale predtym sme sli dlhsie v aute, tak som to pripisovala tomu. Minuly tyzden som skusila znova a cele sa to opakovalo. Myslite, ze sa moze nejaka alergia aj takto prejavovat alebo mu je to len tazke na zaludocek?

svetlankat
19. okt 2010

@olifcek no nechajme sa garonkou prekvapit

olifcek
19. okt 2010

nam lezie zubok dole, a v noci sa zobudim niekedy na to, ako mi nechtiac ublizi...ked jej prso chce vypadnut a Oliv ho proste len vcucne, auuu...ale ked uz nie je ospala, pekne si ho drzi, ako babatka flasu 😀

olifcek
19. okt 2010

@kleopatris ja som zltko dala 2x, 2x mala cerveny zadocek z toho...tak jej ho nedavam, pediatricka odobrila, neurologicka uz tazsie, ale nemala na vyber...skusim Olivke dat zajtra opat zltko, ale nedam cele, dam polovicu...skus i Ty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre