Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
5. mar 2011

@laxity mne po porode ostalo na bruchu take ovysnute skarede sadlo a to uz asi nikdy nepojde prec ☹

laxity
5. mar 2011

@jaja32 tak to super cena 🙂 , myslíte, že je ešte treba kupovať zimné? Keď ju sem-tam vyberiem z kočíka? Ale už kašlať na to a potom kúpim jarné 🙂

jaja32
5. mar 2011

@svetlankat sak ty si uz schudla dost.. a urcite to este ide dolu 🙂

svetlankat
5. mar 2011

@laxity j moj mm ale on skor na normalne jedlo varene, to si da aj na veceru

laxity
5. mar 2011

@jaja32 30kg ty páni to pekne 😕 , ja tiež neviem ako to dám dole...ale verím, že sa mi to podarí, cvičím, tak dúfam, že to zaberie 🙂

jaja32
5. mar 2011

@laxity ja by som nekupovala uz zimne.... to ze som kupila bola len nahoda a dnes sme chodili po vonku a mala spotene nozicky.

laxity
5. mar 2011

@svetlankat aaa mne ostalo presne také isté brucho 😅 😅 😅

svetlankat
5. mar 2011

@jaja32 uz nejde lebo zeriem cokolady, sorry za vyraz ale jedenim sa to neda nazvat

andrea2603
5. mar 2011

@laxity presne to isté, nová bytovka a bez výťahu 😠 . A niekedy si pripadám jak taká drblinka 😅 , že idem hore-dole na tri krát, keď všetko naraz neodnesiem 😒

laxity
5. mar 2011

@svetlankat môj na všetko 😀

svetlankat
5. mar 2011

@laxity vies co mna najviac stve, ze ked si sadnem, tak sa mi vytrci dopredu, ani rukami ho neviem skrit, ako druhe prsia

laxity
5. mar 2011

@andrea2603 určite ťa ide poraziť 😀 teda mňa hej 😀

jaja32
5. mar 2011

@laxity cez tehotenstvo som pribrala 10 kg, po porode som schudla polovicku a tu som pekne aj nabrala. Obleciem saty co som nosila pred otehotnenim ale chcem nosit tie saty, ktore som nosila este este este predtym 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
5. mar 2011

@svetlankat 😀 😅 ja sa hrozím najviac leta...bo po pravde ja som zvyknutá na to, že som bola chudučká a teraz toto 😠

laxity
5. mar 2011

@jaja32 podobne len ja som pribrala 17 kg a mám naviac 5 kg 😠

jaja32
5. mar 2011

@rivatha 😀 😀 zob sem, zob tam a majetok je fuc 😀

laxity
5. mar 2011

@rivatha 😀 také tortilla chipsy by som si dala 😀

loginka
5. mar 2011

cafte
preposielam od inej mamicky, bude sa nam to hodit
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fww......
vírus tam nie je

inak taku smykacku som kupila
http://www.veba.sk/hojdacky-a-preliezacky/20139...
a taky domcek
http://www.veba.sk/domceky-pre-deti/10011-smoby...

andrea2603
5. mar 2011

@rivatha vy už chodíte? nejak neviem, či áno, ale David bol šikulko, tak asi áno.

jaja32
5. mar 2011

@laxity dala som si zavazok, ze po 17 hod. nebudem jest.... no nejem, len trosku si buraky hadzem do ust

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
loginka
5. mar 2011

boli sme dnes pozriet koniky na ciernej vode, mali kukali a vykrikovali stale ko-ko, zlati boli 🙂

laxity
5. mar 2011

@andrea2603 inak na to som si aj ja minule spomenula, či Dávidko už behá, on bol riadny šikulo 🙂

@loginka mne to nešlo otvoriť 😕

a super si objednala aj nás to čaká u našich a svokrovcov 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea2603
5. mar 2011

@loginka pekné si kúpila, a to von, máte domček?

laxity
5. mar 2011

@jaja32 ja po šiestej 😕 aj to je niekedy moc pre mňa, keď si nemôžem dať...ale nie vždy dodržím 😅

jaja32
5. mar 2011

@rivatha tak ty nie si zhrnajova nevesta? Ja som uz kazala mm navrtat do stlpa dieru... len jednu, nech vela nesajem vzduchu 😀

laxity
5. mar 2011

@rivatha čo ale do plaviek 😅 z toho mám des 😠 ale nejak bolo nejak bude, keď len to, hlavne, že sme zdravé všetky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre