Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
28. mar 2011

@andrea2603 krasne su...ja zas preferujem ruzove a fialove 😀

lenica81
28. mar 2011

ahojte baby...

@andrea2603 uz teraz bude z Livky cukrikova princezna... ja som kupila neutralne, hnede s oranzovou...

vcera ste tu mali riadnu nocnu, baby...

my sme tu cez vikend mali svokrovcov, boli sme s mm na veceru i v kaviarni si posediet... a vcera na spolocny obed... 🙂

a mame za sebou prve krocky... 😵 5-6... posielame si ho s mm medzi sebou, tak som zvedava, kedy to pride... 🙂

laxity
28. mar 2011

@andrea2603 krásne sú 🙂 moja má silno červené, aj keď jej veľmi k ničomu neladia ale nevadí 😀

@blumka ja som bola také, že nie rúžové...ale keď oni sú v tých rúžových a fialkových...také nádherné 🙂 nedá sa odolať 🙂

maminnka
28. mar 2011

@jja to mas ozaj vysoku slecnu 🙂 16 kg a 105 cm ma moj 4,5 rocny syn 😀

lenica81
28. mar 2011

@jja si nemyslim, ze to bude na skodu... Kajka bude mat prehlad, co sa deje dole... 😉 mne to vyhovovalo, ze som bola relativne vysoka v triede... 😎

zoska
28. mar 2011

cafte baby,
no my máme tiež ružové topánky, ja som chcela take dohneda, ale nemali cislo, tak som zobrala aj ruzove 🙂 a to mi kamoska hovori, ze vezmi ich, ved su v akcii za 24e a pridem ku pokladni a pokladnicka ze ze 35e, ze to tam bolo poprehadzovane, ze tieto v akcii niesu...nuz co, vala som ich, kedze to bola tretia obuv a tieto jej sadli...ale teda na to ze za chvilku budu male, tak dost palka 😒
http://www.elefanten.de/catalogue/catalogue.do?...

dnes sme mali zemiakovu kasu, baby spenat a vajco, len sa tak zaprasilo...
poobede sme boli vomku, pekne sa nachodila a bola aj dost unavena lebo sama zaspala v postielke, ani hladkat nebolo treba

a zajtra zaciname s plavanim zasa, o 11tej, cize ani rezim nam to nerozhodi, kedze chodi spavat po 12tej..tesiiiim 🙂

laxity
28. mar 2011

@zoska a s čím si robila malej špenát? 😕

nejde mi otvoriť tá stránka

zoska
28. mar 2011

@laxity so zemiakovou kašou a vajíčkom
neviem preco ti to nejde otvorit 😕

laxity
28. mar 2011

@zoska to viem, že zemiakovú kašu a vajíčko, mala som namysli, či si jej dala mlieko alebo smotanu?

a topánky nemajú chybu...perfektné 🙂

už aj tá stránka mi ide 🙂

andrea2603
28. mar 2011

@lalipop však aj mne Lele pišťala za ušami, že ona tak veeeeeeeeeeeľmi túži mať kopačky a ešte bicyklovať sa nevie, ale na korčuliach už jej to trošku ide. A samozrejme kopačky idú zajtra ja do škôlky 😀

Ja si ružovú farbu užívam, pokiaľ ešte môžem 😅 , lebo keď bude Liv ako Lele, tak o chvíľu mi na ružovú povie, že "fuuuj!,ružová 😝 a zagúľa očami 😀
@zoska ani mne to nejde otvoriť

andrea2603
28. mar 2011

@zoska pekné 😵 a to je fajn tá špica proti okopaniu, lebo naše už nevyzerajú ako nové 😠 , boli sme vonku, 2x padla a už sú šuchnuté 😖

andrea2603
28. mar 2011

@lenica81 gratulujeme k prvým krôčikom 😵 😵 😵

laxity
28. mar 2011

@andrea2603 aj protetiky to našťastie majú inak neviem ako by Natálkine topánky vyzerali 😀

lenica81
28. mar 2011

@andrea2603 dakujeme... uz aj vonku za rucicku celkom chodi, ale barz sa mu nechce... ale travicka ho zaujima... 😀

zoska
28. mar 2011

@laxity jaaaj 😀 dala som trosku smotany a masla a trochu som jej aj odjedla 😅
@andrea2603 dik, ty si tiez pekne kupila a co ty vies, mozno budes mat doma princeznu, ale Lele pekne cislo teda, ze kopacky 😀

laxity
28. mar 2011

@zoska 😀 , aby som vedela bo urobím jej aj ja, tomu verím, že bude šmakovať 🙂

miluje zemiaky a chlebík 🙂

zoska
28. mar 2011

no a vcera sme sa tiez plesli po vačku, lebo malej treba sandalky na plavaren...aby nechodila naboso a neprechladla a v podstate to je aj v pokynoch, ze deti ktore chodia maju mat gumenu obuv k bazenu...
no ale kedze mm rozhodol ze sa ide v lete na dovcu tak vynosime 🙂

andrea2603
28. mar 2011

@zoska no ja to beriem tak ako je, ale mm aj dnes krútil hlavou, že syn hrá na klavíri a dcéra hrá futbal 😅

lenica81
28. mar 2011

@andrea2603 ale lele je taka neprinceznovska uz davno... viem, ze u nej aj dinosaury idu... a teraz kopacky... 😅

lenica81
28. mar 2011

@andrea2603 😀 nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

blumka
28. mar 2011

@laxity ja osobne som ruzovu farbu nemala nikdy rada ale ako sa Terezka narodila tak som nejako tej farbe prisla na chut aj ja sama..a jej konkretne najviac pristane ruzova a fialova....ale mame aj ine farby ale proste tieto typicke dievcenske si uzivam, lebo presne sa moze stat ako pise @andrea2603 ze o par rokov mi vsetko ofrfle a zacne chodit len v ciernom...a tu ja zas nerada

lenica81
28. mar 2011

idem ja, spraskala som princezky, a tak mi zle doslo... 😝

dobru noc... a zase date nocnu, tak ma porazi, lebo to furt prepasnem... 😀 a potom ako blazon si tu sama vypisujem... 😨

andrea2603
28. mar 2011

@lenica81 tak do 2-3 rokov bola také dievčatko, potom len samé dinosaury, zvieratá, autá, futbal,...
a tu je školská výbava 😎 :

laxity
28. mar 2011

@blumka tiež tak, rúžová mi nič nevravela...ale teraz neriešim, keď sa mi páči niečo rúžové, tak neváham kúpim, bo viem, že je to krásne pristane ako aj všetko ostatné 😀

nie že budeme mať Emáčky doma 😀

zoska
28. mar 2011

@lenica81 😀 😀 😀 ved ty si uz aj hundres ked si sama a aj tu obcas sama so sebou popises...nuz aspon sa mame na com zabavat 😝 😉

andrea2603
28. mar 2011

@lenica81 dobrú noc 🙂

zoska
28. mar 2011

@andrea2603 😀 zlata, ale keby som videla toto na lavici, tak ma urcite nenapadne ze to patri babe 🙂

@laxity ze emačky 😅 my sme videli minule taku punkersku dvojicu okolo 16rokov mohli mat, no hroza a mm iba skonstatoval, ze nas to hadam obide taketo extremy

ja tak spominam, tak som mala okolo 14-15tky cierne oblecko, moj otec furt na to hundral a zacala som sa aj malovat vtedy, ked si teraz pozriem tie fotky tak konieeec 😅
a mama minule spominala ze ked sme bol este mensie tak nam nachystala co si mame obliect a my sme si aj tak na seba nevliekli co sa nam pacilo, no apotom to tak vyzeralo...na fotke to4.triedy ZS mam kockovanu flanelovu koselu modrociernu, fialove pasikave rifle a kozenu vestu, no proste des...a moja naj kamoska vedla mna, mala pasikavu koselu a kockovane nohavice...no ako z ustavu 😀

andrea2603
28. mar 2011

@zoska ešteže moje školské foto sú u mamy v skrini schované 😀

blumka
28. mar 2011

@zoska @laxity moja neter ked mala 12-13 chodila len v ciernom, svokra bola zufala ale ja som jej hovorila cakaj, nenut ju, ju to raz prejde...teraz ma 15 a uz sa oblieka normalne, farebne, dokonca je ochotna navliect si aj suknu a lodicky 😉 to sa proste clovek musi trosku vyzurit asi 😀

zoska
28. mar 2011

@andrea2603 moje albumy su tiez u nasich, ale ked ich raz za cas oprasime tak to stoji za to

@blumka jj kazdy si niecim takym prejde, moja mama bola v tomto fajn, ze cakala kym to prejde, ale tak ja som zasa nebola nejak uplne extremna..keby som si vlasy farbila nazeleno a nosila kanady tak by asi zasiahla, alebo skor otec 😅

avaka
28. mar 2011

@zoska ,ja sa teraz na Tebe tak sulam.. 😀 😀 😀 ,ze ako z ustavu 😀
no mojich foto sa tiez bavim 😅
@jja,dufam,ze Ti s tou rukou skusia nieco spravit,ale ja som moju liecila 1/2roka.. 😒 ,nepomahala ani elektroliecba,obstrek dali len co som mohla,ked som kojila,ortezu som takmer nenosila,lebo sa mi s tym nedalo nic robit....vraj len odstavit od pohybu,no ale da sa to pri malom dietati??

inak topanky na doma(od raku)mame aj my okopane,akoby ich nosila rok
a na jar mame tie zavrete sandalky tiez bledo fialkovo-ruzove 😎

baby u nas okrem nie- nie- nie -nie sa este stale hra kde je a po novom vie povedat do..úúú(dolu),takze vsetko ide dolu (podbradnik,topanky,veci z policky... 😅 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre