Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
10. feb 2010

mne - mi 😅 davam tej gramatke 😀

martinaj
10. feb 2010

zosi ja neznasam prerabanie a stahovanie..... pred 2 rokmi sme komplet prerobili tento byt, ked som bola tehotna a zobralo mi to 10 rokov zivota....

zoska
10. feb 2010

mati
ja ti verim, my tu byvame len 2 a pol roka, ale kupili sme ho pred tromi rokmi a pol roka prerabali, to bolo hrozne...
proste stary byt, zanedbany a komplet vsetko sme robili- podlahy, stierky, okna, kupelnu, wc, radiatory, zasuvky............ uz nikdy viac 😝

martinaj
10. feb 2010

my presne tak vsetko..... komplet....

zoska
10. feb 2010

naucila som sa ale robit click plavacie podlahy...v troch izbach sme robili spolu s manzelom sami, dokonca som ak skracovala elektrickou pilkou ked bolo treba...
v kuchyni sme s manzelom davali sami kachlicky...
takze som sa celkom nove veci naucila 😀

ale to upratovanie 🙄 7krat umyte okno furt sppinave, no des

martinaj
10. feb 2010

no v pripade nudze si mozes rozsirit profesny zivotopis 😀

maculik
10. feb 2010

mati, boli. ale to su vsetko byty take tie s tenkymi stenami, kde vseko pocut, alebo zase super vilky, ktore su ale trosku nad nas rozpcet 😉

zoska, veru, rychlo to ubehlo. a pravdupovediac posledne 2t boli v pohode, ani sa mi do nicoho nemiesala, aj dost pomahala. akurat ze veeeelmi v noci chrape, takze aj ked maly nad ranom konecne zaspal, tak som musela stale cmukat 😀

zoska
10. feb 2010

mati dik, dobry napad 😀

maci 😀

martinaj
10. feb 2010

macu 😀 no chrapanie 😀
tenke steny su otras... 😠

garonka
10. feb 2010

dobre ranko 🙂

nejako to tu pustne nie? 🙄

joj spala som ako v bavlnke kym ma z vankuša hlava nebolela tak som dospavala posediačky a teraz ani sedieť nemôžem 😅

martinaj
10. feb 2010

aj mne sa zda, ze to tu nejak spi.... 😕
co by som dala za take spanie dokedy by sa mi chcelo 🙄

martulanr
10. feb 2010

ahojte dnes sme mali celkom fajnu noc maly aj viac spinkal co sa tesiim 😀

zoska super super žena 😉 čo sa da vsetko naucit 😀 a kolko ste usetrili ja to poznam 😵

maculik Peťko je kraasnucke babatko 😵 😵

a s chrapanim vraj som posledne 2tt chrapala aj ja neverila som muzovi ale raz som sa zobudila na to ze chrapem otrass 😠 ale teraz uz nieeee 😀

lenica81
10. feb 2010

caute, ja som sa konecne vygulala... 😀 tak idem docitavat, co ste naskrabali...

maculik
10. feb 2010

no je tu tichśie, ale to je tym, ze cim dalej, tym viac nas je zamestnanych drobcami 😉

martinaj
10. feb 2010

baby tak ma napadlo, poznate niekoho, koho rodenie chytilo cez den? ja ako tak rozmyslam, vsetkych to chyta v noci 😕

zoska
10. feb 2010

babyyy ja som za posl. tri dni pribrala 2 kg 😕 😕 to sa ako stalo?? asi ze furt zerem, ze? 😅

martulanr
10. feb 2010

ja nepoznam nikoho 😀

martulanr
10. feb 2010

zoska neboj to bude vodaaa

andrea2603
10. feb 2010

ahojte 🙂
zoska aj ja idem dnes už 4krát na CTG +prietoky, len dúfam že si ma tam nenechajú ☹ . Inak hrozná noc, vkuse mi tvrdlo brucho až mi to spať nedovolilo.

martinaj
10. feb 2010

zosi ja sa uz radsej nevazim....... 🙄

martinaj
10. feb 2010

janka sa nam este dnes neozvala... 😕

lenica81
10. feb 2010

no, babatka viac zamestnavaju... 😉 ako vidim...

inak, ja uz mam permanentne tvrde brucho... a maly je tak malo aktivny, ze sa furt len pozorujem...

idem si vymysliet nejaku robotu, nech nepresedim cely den za compom... inak dnes je tu krasne... 🙂 tak si cez obed odskocim von... ale asi neskor, lebo uz je 11... a to sa ani obliect nestihnem... 😉

katina2209
10. feb 2010

Dobre ranko ja som bola hore od 4 do 6 tak som si este schrupla nemohla som spat myslela som na porod a tak...
Martuly kosti uz nebolia ja uz idem v piatok rodit 🙂 ja som tiez nikdy nebola na monitore Mati nic si z toho nerob mozno ta ani neposle ked sa mu bude zdat vsetko v poriadku 🙂
zoska ty si to mozes dovolit priberat vsak si bola ako prutik 🙂

martinaj
10. feb 2010

kati a to ked ta v piatok prijmu, to ti aj hned vyvolaju?

martulanr
10. feb 2010

Kati kostrc ma boli iba 🙂 hadam prejde ale dlho ma to bolelo aj pri malom ale ked uz soferujem tak pohodickaaa 😀

zucana
10. feb 2010

baby cafte noc trosku rusnejsia ale oki...malej sa nedalo vykakat....ale o 4tej to pustila takym prdom a o 9viatej to zavrsila takou metelicou ze som zas menila pyzamo 😀
baby aj vase male maju stikavku casto?lebo moja hej...vraj to moze byt tym ze pazravo hlta...ale dnes nehltala pazravo...dnes rano pekne papkala

martulanr
10. feb 2010

zuci presne tak hltavo papaju a potom stikame skoro za kazdym kojenim ☹

katina2209
10. feb 2010

Mati vobec netusim len mi povedal doktor ze v piatok uz budem mat odrodene 🙂 tak dufam,ze nesrandoval 🙂
Idem este poupratovat povysavat uvarit polievocku a mozno pojdem este dnes 🙂

zucana
10. feb 2010

martular ty si spominala ze mas maleho doma v kociku?

katina2209
10. feb 2010

Tak martula aspon ze tak lebo ja sa bojim ze ma to neprejde a uz ma bolia aj klby vsetky takze v noci uz nespim som kazdu hodku hore a kukam do blba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre