Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
18. jan 2011

@lenica81 my pri uspavani mame svetielko v zastrčke, potom celu noc už mame tmu 🙂

garonka
18. jan 2011

baby mate niektora poistene detičky? a aj sporenie maju? my sme dnes Tobimu dali hadam to neni hovadina 😕 20 € ma sporenie do 25ťky a 4 € je poistenie takže dokopy 24 € mesačne

jaja32
18. jan 2011

@garonka my sme malu poistili hned po narodeni

garonka
18. jan 2011

@jaja32 ďakujem už som myslela, že sme somarinu urobili 😅

jaja32
18. jan 2011

@garonka my sme jej tiez uzatvorili sporivu poistku, ale veru ani neviem na kolko rokov. Platime do 20 eur.

lienka2
18. jan 2011

@garonka my sme mu dali zivotnu poistku spojenu so sporenim 🙂 ale podrobnosti si uz nepamatam..

garonka
18. jan 2011

@lienka2 tak to potom super už som myslela že to je hovadina, lebo mm mama mala vyhrady 😕

elleniak
18. jan 2011

maculik dakujem za odpoved, nutit ho fakt nema vyznam vsak hadam raz zacne aj sam papat pecivo, ked bude mat vsetky zuby zatial ma len šest. Tak isto mame problemy zo zaspavanim ...ja som Filipka donedavna nosila na rukach a tak zaspaval, bola to fuška však ma svoju vahu ale niekedy zaspal aj pri kojeni, ale to zaspavanie mi moc nevadi to sa da zvladnut....len nočne budenie dva krat az štyri krát za noc to je dost niekedy uz nevládzem...musim ho zobbrat z postielky a dat mu prsnik inak nezaspi. co vy na to? citala som ze cez noc sa nema kojit.

jaja32
18. jan 2011

@garonka mm mama ju nebude platit

garonka
18. jan 2011

@jaja32 jo len čo my niečo vymyslime už je zle

jaja32
18. jan 2011

@garonka jaaaaaaaj, to poznam

garonka
18. jan 2011

@elleniak môj tobi ma rad pečivo ale rožky nie iba vianočku tu zje nakrajanu na kocky ale rožok mi rozmrvi po celej podlahe tak ak nechce tak netreba nutiť nie?
k tomu kojeniu v noci, ja som nepočula, že už v noci kojiť netreba 😕 teda my spinkame celu noc, ale keby si pytal mliečko tak dam 😉 su babätka, ktore nemaju cumlik, tak vyhľadavaju prsnik
hojdame sa na rukach aj my 🙂

garonka
18. jan 2011

@jaja32 hlavne, že to je niečo moderne nie? 😉

olifcek
18. jan 2011

@elleniak my v noci papame i kazdu hodku, niekedy kazde dve... kojit v noci sa smie 😅

@jaja32 prisli lekvarikyyyyyyyyyyyy, a ze wow, az 3??? dakujeeeeem, uz sa tesim, az ich ochutnaaaam 😵 😵 😵

olifcek
18. jan 2011

@garonka vianocku? ta je sladka, rozok Ti uz asi tobi tym padom papat nebude, nie, kym nebude sladky..

s tym telefonom... ked som volala, mala si obsadene, a paq si uz nemala, ale ani si sa nazad neozvala 😔

jaja32
18. jan 2011

@olifcek a to si este neochutnala?

garonka
18. jan 2011

@olifcek vianočka mu chuti nezje veľa ale rožok nechce 🙄

volala som do cetelemu lebo ma už hnevaju, tak som letela k Tobimu a už som neskôr zabudla 🙄

svetlankat
18. jan 2011

@katka888 super tak sa tesim, beriem ta za slovo

laxity
18. jan 2011

@elleniak vitaj 😉

moja Naty tiež spapá aj vianočku aj kadečo...dnes dokonca 2 Lipánky 😀 ...hlavne, že niečo spapá...ale mala aj hrušku aj obed a samozrejme chrumky 2 😀

dnes sme boli konečne cvičiť po dlhej dobe...super bolo Naty sa tešila ani necvičila, ako by mala...všetko ju zaujímalo 🙂

olifcek
18. jan 2011

@jaja32 eee, cakala som na mm, ktory dosiel az teraz, kedze po praci siel na pingpong, a otvorila som marhulovy, a ze mnaaaaaaaam, kokos, mam chut na marhuleeeee, je uzasny!

jaja32
18. jan 2011

@olifcek 🙂 🙂

olifcek
18. jan 2011

nechcem byt rypak, ale nedivim sa, ze vam deti nechcu papat nesladke... su deticky, ktore ked ochutnaju sladene veci, ine nechcu a deticky, ktore to nechyti tak, ze by uz ine nechceli...

olifcek
18. jan 2011

@jaja32 jahodovy asi necham na koniec x;o) abo malinovy? neviem sa rozhodnuuuuut....

lolka
18. jan 2011

cafte, opat sa hlasim....dnes sme mali poradnu a nase miery su 10 220 gr a 77 cm 😵 ockovanie sme preplakali, potom uz bolo sice dobre, ale vecer mrzutost a teraz ma zvysenu teplotu 38,1 (bez odpocitania). zatial som nic nedala, ale budeme premeriavat, snad nestupne viac ☹

a aj Viki ma sporenie, je to myslim dobra investicia 😉

garonka
18. jan 2011

@olifcek troška neuškodí 😉 predsa nezjedia kvanta vianočky a sladkeho 😉 sice mne Tobi rožok veľmi nechce rozmrvi ho v ruke ale nenutim ho aby nasilu jedol
sladke nepapa moc často a konečne aj čistu vodu pije 200 ml denne čo som rada 😵 😵 😵

garonka
18. jan 2011

@lolka jej krasne miery ma slečna 😵 😵 😵 modelka 😵

andrea2603
18. jan 2011

@lolka krásne miery 😵
no ideme my spať, čo by som za to dala, keby aj dnes tak krásne spí ako včera 😵 , tak snáď, veď zajtra sa "pochválime"

... a myslite trošku na nás zajtra doobeda, ide Liv na to sono brucha, kvôli tým nie dobrým pečeňovým testom. Potom sa ozvem.

pekný večer 🙂

svetlankat
18. jan 2011

@andrea2603 drim palce

lolka
18. jan 2011

ja som dnes malej kupila smotanovy jogurt a actimel, obe ciste bez prichute, tak som zvedava ako jej bude smakovat, este sme to nepapali. z peciva sme papali len rozok a chlebik, par kuskov spapa.

laxity
18. jan 2011

@lolka 10220g super 🙂 to Naty iný slížik oproti nej 😀

@olifcek tak nerýp 😝

svetlankat
18. jan 2011

@lolka krasne miery

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre