Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
17. sep 2010

@zucana to aj mna napadlo, ze treba pockat na @rivatha, ona ma najlepsie reporty 🙂

blumka
17. sep 2010

@avaka no to hej, kvoli grcaniu chapem, ale juli negrca uz daaaaaaaaaaaaaavno..

avaka
17. sep 2010

@selyma ,mame knizku,kto sa skryva na dvore,ked jej chcem citat,nervaci,nechce,bucha mi po nej,nudi sa a ked naaaahodou cita tato,kuka,usmieva sa,pocuva,ako by svate pismo cital..no potvorky su to,my sme okukane uz 🙂

avaka
17. sep 2010

@blumka ,ani E negrca,ani ja negrcam,ale v teplom bazene pri plavani by som mozno hodila sablu.. 😅

selyma
17. sep 2010

@avaka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze svate pismo, to ma zobrala

blumka
17. sep 2010

@avaka ale neee...zas taka tepla voda tam neni 😉 aspon teda u nas ne 😕
😀 jojo tatovia su bohovia...pockajte ked vam deti spravia to co terezka..prve pretocenie videl tato, prve kroky videl tato, mama si to vsetko odserinka a tato si pride na hotove

avaka
17. sep 2010

@maminnka ,suhlas 🙂 mna napada akurat upresneny termin @blumka domcek 😅

avaka
17. sep 2010

@blumka no to ma nastve,aj dnes tato povedal,ze ju naucil pa pa a bum bum a ze ja mam to ostatne,,,ma provokuje.. 😠
inak u nas je cca 32 C voda

selyma
17. sep 2010

@blumka 😀 😀 😀 😀

blumka
17. sep 2010

@avaka u nas pisu ze 28 😉

avaka
17. sep 2010

@avaka alebo vzduch? 😕 kuknem na stranke..

avaka
17. sep 2010

32 - 33 st 🙂

avaka
17. sep 2010

a dieta nema jest pred lekciou vzhladom na aktivny pohyb vo vode

blumka
17. sep 2010

no ja sa na dnes lucim, juli sa budi na plny nos...zas sa u nas nebude spat...papa

avaka
17. sep 2010

@blumka ,dobru nocku 🙂

zoska
17. sep 2010

@avaka ako citam tak my na plavanie asi nebudeme pripustení, lebo Nelka grcia aj 2 hodky po jedle 😀 no ani by som sa necudovala keby nas odtial vysmarili, ze mala grcia do vody 😅

zoska
17. sep 2010

Ozaj my ideme zajtra na výletík do BB 🙂 nikto nablízku? 😀 😝

avaka
17. sep 2010

@zoska ,tak pojdete na prvu lekciu nalacno 😀
Nelka stale este grcia 😒 ,,ved reflux by mal do pol roka ustupit nie?

zoska
17. sep 2010

@zucana moj pokus o zhrnutie just for you a @rivatha nech ma doplní 😉
takzeee
@olifcek je na výlete u svokrovcov a absolvovala stretko v TN a BA
dalej Tete chodi do skolky a super sa adaptovala, je sikula a ucitelky ju chvalia a @blumka je hrda mamina
@maculik je konecne online z noveho bytu
David od @rivatha sa postavil na nohy sikulák a nasa Nelka ho nasledovala
deticky myslím už vsetky papaju prikrmy, niektorym chuti viac iným menej
zacinaju tu prve slovicka
vela deticiek chodi na plavanie, ak dobre pamatam tak @olifcek @laxity @avaka @blumka @svetlankat a ak som na niekoho zabudla tak napiste a zatial sa vsetkym velmi paci
no a Tobi od @garonka uz nemusi chodit na neuro
@jaja32 mala minule krusne chvile lebo mala velmi grckala a nakoniec ok. a musela doniest 24hodinovy moc a super to zvladla
Nelka od @granado sedká
Livka od @andrea2603 nechce papkat, trapia ...

baby ak som na nieco vynimocne zabudla tak odpustite a napiste Zuzke co sa udialo u vas 😉

lolka
17. sep 2010

@maminnka @olifcek @lenica81 @ewelyn baby, bolo veeeeelmi prijemne stretko, a to som do obeda dosla len kuk a hned stretko 😉 olif, mala je krasna a cely tato 😉

@zoska aj u nas na plavani obcas jeden chlapcek grcne (nas kamos), ale neni toho vela tak sa to neriesi. na zaciatku nam povedali, ze je dobre byt tak 2 hodky po jedle, no ale ked sa stane, tak co uz 😅
a vodu mame tak 34-35 stupnovu max

zoska
17. sep 2010

@avaka vraj trva aj rok a pol 😒
no ona skor grcka ze sa prepapa..ona šrotuje ako bager 100-180g zeleninky na obed , potom 180g ovocia na olovrant a podvecer mliecko a to mliecko ked sa jaší taj jej obcas vybehne, take zafarbene od príkrmu..dnes si grca pri kupani 😒
ale viacmenej doobeda je klud takze sanca tu je 😅

avaka
17. sep 2010

@zoska ,perfektne 😵
vsetko si pamatam,ale super bodne takato rekapitulacia...mozme to robit pravidelne 🙂 😉

zoska
17. sep 2010

@lolka ahoj Peti no akurat vidis ajna teba som zabudla ze plavate 😅 sorko 😉
no dufam ze ak Nelke ujde tak tiez nik nebude riesit a teplucku vodicku mate, to je fajn
ja budem volat uz asi konecne bud. tyzden ze kedy zacina novy kurz

avaka
17. sep 2010

@zoska ,nasa nikdy negrckala,az teraz sem tam maly fliacik,lebo rovno z prsa sa zacne gulat...

zoska
17. sep 2010

@avaka dakovala 🙂
idem aj ja spat, zajtra referendum, ohliadk jedneho domceka a cesta do BB uff

avaka
17. sep 2010

@zoska ,inak u nas to je dost prisne,treba sa umyvat pred kupanim dokladne,len tuhym mydlom...ziadne sprchace..aj u vas?

lolka
17. sep 2010

tak musim pochvalit aj nasu Viki, ze pekne sedi, teda sama si nesadne, ale ked ju ja posadim, tak sa pekne drzi a bere hracky co su okolo nej.
@maminnka este k tej kasi, ja som mala tiez ryzovu od Nestle a zarabala som to s vodou aj ked pisali, ze mlieko. doki povedala, ze mam dat vodu a malej aj chutila, ale kedze ju dost v noci smedilo, tak sme zmenili znacku a spinka lepsie.

avaka
17. sep 2010

@zoska ,aj mna mm urcite na referendun dotiahne.. 😅

avaka
17. sep 2010

@zoska a hladate domcek?
tak dobre povybavujte,dobru noc 😉

@lolka sikulka Viki 🙂
@maminnka,ja si tiez myslim,ze kasa s vodou je v pohode 🙂

lolka
17. sep 2010

@zoska Peti, v pohodke 😉 pekne si to zhrnula
aj nas caka zajtra referendum
@avaka aj nam dali pri prvej hodine pokyny, ze sa treba osprchovat pred vstupom do bazena - a hlavne zadky sebe aj detom 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre