Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
24. jan 2011

@keju aj v zdravotnickych potrebach maju tam si pozrela? ja skusim dnes kupiť lebo sa mi Tobi stavia na špičky

garonka
24. jan 2011

jaj a ja som proti uzamknutiu temy 😉

hajdylca
24. jan 2011

@olifcek i ja sa pridavam k Tebe 🙂

@maculik Ty pokladik ako na nas myslis 😉 @keju aj nas anjelik sa narodil prveho, a byvame par km od Samorina, takze sa mozme i niekedy stretnut, ak budes chciet 😵

@zoska sorry, ze odp. az teraz, ale nejako nebolo casu- za tie teplaciky si vobec nerob starosti, ale dakujem si zlaticko 🙂

lolka
24. jan 2011

cafte, aj ja si myslim, ze tema by mohla ostat verejna, urcite sa najdu maminy ktore si sem obcas prijdu po radu 😵

zucana
24. jan 2011

@maculik mozem to rezervovat bez zalohy urcite 😉
a to by bolo super aj na kocikovanie 😵

zucana
24. jan 2011

@maculik a blizko jej aj super ihrisko

lenica81
24. jan 2011

ako som sa vyjadrila, mne je jedno, ako to bude s uzamknutim, asi ma nikto nesmiruje... teda zatial... prisposobim sa... ale ako viacere pisali, niekto len cita a neodhodla sa napisat... 😔

svetlankat
24. jan 2011

baby tie co davate na chlebik avokado, ako ho davate, ja som dnes kupila a neviem co s nim

lenica81
24. jan 2011

@svetlankat len duzinu som natrela ako maslo... 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
24. jan 2011

Baby a este jedna otazocka, Miska mi cez vikend jedla konecne kusky na obed a dnes kakala, ale boli tam tiez kusky mrkvicky, je to ok? Maju aj vase deturence v kake kusky?

svetlankat
24. jan 2011

@lenica81 aha ok, dakujem, chcem vyskusat ci bude Miske chutit

lenica81
24. jan 2011

@svetlankat ano, Vilko mava...

inak ku nocnikom... my sme kupili, ale nejako ma Vilko malu prdel a padol na dno... su rozne velkosti nocnickov... 😅
a ako sa to udrziava, jasne, ze sa vysype a umyje, ale cim, nieco agresivnejsie treba, alebo staci jar... 😕

svetlankat
24. jan 2011

@lenica81 dakujem

lenica81
24. jan 2011

@rivatha ja davam s barz cim... 😉

a co kukurica sa moze... sladka, mrazena... 😕

svetlankat
24. jan 2011

@lenica81 myslim ze od roka, ja som uz davala, aj hrasok a aj kukuricu a nemali sme ziaden problem

lenica81
24. jan 2011

@svetlankat hrasok som davala, bolo to ok, len s cervenou sosovkou bol problem... tak neviem, ci kukuricu hej ci ne... 😔

lienka2
24. jan 2011

@lenica81 ja som uz kukuricu davala, kedze sme papali aj kukuricnu kasu tak som sa az tak velmi nebala..

svetlankat
24. jan 2011

@lenica81 u nas zatial so ziadnym jedlom nebol problem, klop klop klop. Akerat posledny tyzden sa nam nejak pokazilo papanie. Mixovane mi zacala odmietat uplne, kusky co to popapa, ale vsetko by chcela sama

zusika
autor
24. jan 2011

Ahojte krasky! Ste zlate ze na nas myslite Ano,sme uz v nemocke 5.den Zacal sa mi posuvat krcok,tak sme pre istotu tu Musim dotiahnut 36t a potom snad uz detickam pomozu na svet Su uz krasne velki 2,1 a 2,5kg a za dva tyzdne este priberu tak snad to nebudu predlzovat Denne nam robia monitor tak sme pod kontrolou Je tu nuda,ale inak sa to da Ak nastane zmena,dam vediet 🙂

lienka2
24. jan 2011

@zusika drzte sa co najdlhsie nech vydrzia v brusku 🙂 a uzivaj si tu nudu, potom tak skoro nebude 🙂 aj ked verim ze by si radsej bola doma..

blumka
24. jan 2011

@zusika drzte sa 😉 ani sa nenazdas a drobcekov mas pri sebe... 😵

zucana
24. jan 2011

@zusika len tak dalej sa drzte a uzi si nudu lebo potom sa veru nudit nebudes 😉 😀

laxity
24. jan 2011

@zusika držte sa a ako baby píšu užívaj si nudu a ticho 😀...ani sa nenazdáš a drobci budú na svete a nuda prejde 😀

svetlankat
24. jan 2011

@zusika Drzim palce, drzte sa

lenica81
24. jan 2011

@zusika nech sa ta teda drzia ako klieste a nech ti to rychlo zbehne... a hlavne hladko... 😵 tesime sa na super spravicky... 😉

teuska
24. jan 2011

@zusika drzim palce, nech vsetko stastne dopadne a coskoro ste spolu

Babenky my mame prave poobedny spanok 😠 doobeda zaspi v pohode, vecer tiez a poobede nie a nie a potom odkvecne takto okolo stvrt na 6. 😝

Babenky prosim vas, viete mi niektora poslat IP ako mam poslat tie peniazky, tu zalohu, ja som sa to nejako nedocitala ☹

teuska
24. jan 2011

My sme obaja s malym dostala nadchu v sobotu a maly je uz o.k a ja soplim cim dalej, tym viac. Asi si cucnem toho mojho mlieka pre lepsiu imunitu 😀

marina87
24. jan 2011

@olifcek ano, sme kosicanky 🙂

preco chcete zamykat temu? kde vas najdem? som rada, ze sa tu raz za cas zastavim a vobec stiham nieco precitat a popytat sa :(

garonka
24. jan 2011

@marina87 tu sa len baby dohaduju či sa tema zamkne alebo nie 😉 žaden strach 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre