Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
30. dec 2010

Ahojte,
@zoska aky cajik davas malej? Mne Natalka nechce detsky granulovany, je sladky a pijeme len vodicku.
Kamoska mi radila, ze jej mam varit obycajny ovocny...taky slabsi, no neviem. Aky mate nazor?

blumka
30. dec 2010

bre ranko 😉 @zucana vela veci cez pismenka vyznie inak ako by to clovek povedal do oci, a zial vela veci by clovek do oci ani nepovedal, lebo by sa neodvazil, pismenka dovoluju viac...to ze nieco beriem osobne je moj problem nie dorotkin, nepozna ma, tak viem ze to nepovedala narocky aby ma podzubala len pre mna je tema kojenia velmi citliva..co teda tiez dorotka nemala odkial vediet...
a to ze dorotka kojila aj na stretku je chvalihodne ale neviem co to ma spolocne s vcerajsou temou 😀 😅

olifcek
30. dec 2010

@jaja32 ahoj, a stavicky z uvareneho ovocia? Vodicka lepsia ako cajik, ale ked, tak kamoska bre poradila 😉

olifcek
30. dec 2010

@jaja32 ahoj, a stavicky z uvareneho ovocia? Vodicka lepsia ako cajik, ale ked, tak kamoska bre poradila 😉

olifcek
30. dec 2010

@blumka 😀 vidis? To ja kojim i v buse 😀 manduca take dovoli

olifcek
30. dec 2010

@blumka kedy si v ke?

lucia411
30. dec 2010

@jaja32 ahoj ja napr davam malej vrecuskovy bio fenikel caj, bylinkovy vrecuskovy, aj ovocny granulovany, aj vodu, ale ta nam nechuti....

jaja32
30. dec 2010

@olifcek v buse, v buse a co ked sa nezmesti do manduci 😀 ? ved zostaneme pri vodicke a skusim aj tu stavicku... mozno, ale nedava tomu sancu

lucia411
30. dec 2010

@lucia411 a este aj ovocne stavy, ci z kompotu alebo hovotove kupovane...riedim ich vodou

jaja32
30. dec 2010

@lucia411 ja som uz skusala zo zaciatku aj take, ked mi nechcela ani vodu...ale potvora eeee

olifcek
30. dec 2010

@lucia411 luci a ako casto davas pit?

blumka
30. dec 2010

@olifcek v nedelu poobede dojdeme

olifcek
30. dec 2010

@jaja32 do manduci vojde i ako 2rocna, hehe. Ved uz o pol roka bude vacsia, uz bude chciet sama chodit, uz to bude ine.

jaja32
30. dec 2010

A este zom zabudla.... Natalka ma na jedno nechtiku taku bielu skvrnku, aky vitamin jej chyba? Co mam robit?

jaja32
30. dec 2010

@olifcek jaaaj, ja neznala....super

olifcek
30. dec 2010

@jaja32 😀😀

lucia411
30. dec 2010

@olifcek no davam je pit 3x denne...pred obedom, to ma malu desitaku, kedje obed dostane stavu alebo caj a poobede k olovrantu zase...a vpyije mi cca 400-500 ml denne...niekedy menej...teraz co mame probelmy s kakanim, bruskom tgak dietujeme a dala som jej aj slaby cierny caj a zabral
@jaja32 tak jej chuti len tvoje mm 😉

lucia411
30. dec 2010

ospravedlnujem sa za preklepy, nestihla som ich opravit 😉

jaja32
30. dec 2010

@lucia411 pripajam sa k tym co nekoja, tak asi chuti umele mlieko 🙂

olifcek
30. dec 2010

@jaja32 joj, kukam na nehty a i ja mam na jednom malu skvrnku bielu... tusim je to B alebo D.. pockam, co napisu baby
@blumka daki za odpoved
@lucia411 dakujem.. ja davam kazdu hodku, ked sme na navsteve, tak mame pauzu, lebo sa Oliv bavi a tak ako i dospelaci, nema cas na jedenie ani pitie x;o) ale tak my zatial len mm priamo zo zdroja, i to si len parkrat potiahne, teda ked je len smadna... okolo leta uz zrejme zacneme pit aj ine tekutinky 😵

olifcek
30. dec 2010

@jaja32 mne chuti sunar 😀 mlask

jaja32
30. dec 2010

@olifcek tak ti ho kupim k narodkam 😀 😀

olifcek
30. dec 2010

fiha, vonku je ppocitovo -14, glg...inak -9

olifcek
30. dec 2010

@jaja32 na okruhlu 30 si dam opat sunar? mnam mnam, ja ho lubim len tak vyjedat, nezalievat, to skoda 😀

jaja32
30. dec 2010

@olifcek u nas je -6,9 🙂 🙂 , Vcera sme boli 1x na sankach a malej sa pacilo, lepsie nez v kociku.... no ale uz idem uspat to nase dieta.

jaja32
30. dec 2010

@olifcek mas ho mat 😀

lucia411
30. dec 2010

@jaja32 to si teraz ako myslela?ze akoze malej chuti umele mlieko?ano chuti, pije ho 2x denne, rano a vecer inac nic ani v noci nic nepije...ja som to nemyslela ironicky alebo ako,ale ked Nati nechce nic ani vodu tak chce len tvoje mm 🙂

olifcek
30. dec 2010

@jaja32 my sane nemame ale vyskusam to auticko ako sane... chcela som uz vcera, ale nevyslo... asi to necham na vikend, ked i mm doma cez den bude... snad dovtedy sneh, ktory napadal a stale pada, nezmizne pod dazdom, ci odmakom,,,

lucia411
30. dec 2010

@olifcek a taketo srandy sa mi fakt baby nepacia 😝

olifcek
30. dec 2010

@jaja32 neeeee, daj malickej, saq to jake drahe, som v minule kukala, ze kokos, deticky, ktore sa nemozu kojit to potrebuju a aha ake ceny dali, lebo vedia, ze rodicia na suchych rozkoch radsej budu, ale um babu dozicia.. nepekne od vyrobcov a distributorov...
@lucia411 ja som to pochopila tak,ze jaja nekoji

jaja32
30. dec 2010

@lucia411 ja nekojim, to preto um chuti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre