Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
23. nov 2010

@rivatha ja som tiez chcela zimne kuk, ked najdes nejake daj mi prosim vediet, u batu take mini zimne nemali

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
23. nov 2010

@rivatha no letenku mam do 2.12., ale asi ju prelozime na 6-7., lebo mm je v tom Mexiku az do 9.alebo 10., a ked sme kupovali letenku, tak sme mysleli, ze sa vrati 5. A ja tu nechcem byt s nimi sama este tyzden.
Takze uz som ho nachystala a beriem.

Oki kocky, Petrik zaspal, idem aj ja, lebo som hotova, tak zatial 🙂

maminnka
23. nov 2010

@rivatha so Sante nemam skusenost... synovi som kupovala iba u Batu, v Protetike, Elefanten a SeeKairun. Tie posledne menovane boli zatial najlepsie topanky, aj najkrajsie, ake kedy mal.

svetlankat
23. nov 2010

@rivatha a v ktorych obchodoch ich zvyknu mat?

svetlankat
23. nov 2010

@maculik oddychuj

svetlankat
23. nov 2010

@rivatha nasla som ten kolacik, vyskusam, ja rafaelo milujem

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
23. nov 2010

bre ranko prave ranajkujem 😀
noc ok ale nie super ako predvcerom 😎
@maculik hod mi teda do IP adresu dnes to pojdem kupit....
ja si myslim,ze tie veci za kolko dieta zacne chodit po postaveni treba brat s rezervou lebo a v 6tich ma samo sediet a kolkym nam to tu vyslo? dvom???? niekto ani nestvornozkoval takze je to na kazdom babatku a mozno nas petrik prekvapi a bude chodit ako prvy 😀 len @maculik si chce mozno este oddychnut 😝
nikto sa tu predsa nejde nahanat za prvenstvom ...nie? ved ziadna cena sa neudeluje 😅
inak baby 22.12. teda plati predbezne????

maminnka
23. nov 2010

@zucana este len budeme spominat, ako dobre bolo, ked drobci nevedeli chodit 😀 😀

zucana
23. nov 2010

@maminnka ved mne uz staci 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
23. nov 2010

ahojte 🙂
baby ja budem v BA asi 9-11.12, ale to je vikend, takze asi nic....a urcite pojdeme do nejakeho centra na vianocne nakupy... ved potom by som upresnila, ci niekto nema podobny program, ze by sme aspon par minut pokecali....
22.12 tam isto nebudem, lebo to je dva dni do vianoc a nechcem aby mala svagrina este robotu s prezliekanim perin atd...

@svetlankat my sme mali tiez s cervickom raky, ale s modrym...a tiez 17tky, len uz su nam male 😨 , no mala ich na nohach asi 10krat 🤐

@maculik si mi pripomenula nasu nedavnu noc 😔 dnes sa popytam dr. ci to treba riesit nejako ...no som zvedava co sa dozviem...my tuto noc do polnoci hore 2krat a po polnoci 3krat okrem toho strasne cestovala po posteli, v spanku po stvornozky, potom skrcila nohy pod seba a mykala ritulou...akoze spinkala, ale ako mam pri tomto spat ja??
A pekny dnik ste mali s mm, moj by mal ostat doma v piatok, ale doobeda bude isto zavrety v izbe pracovat, ale aj tak sa tesim

zucana
23. nov 2010

@zoska ked ti povie ze nie tak ju hned zmen....lebo zasa odtial potial podla mna....to male dietatko ma ocivdne nejaky problem ked stale place inak je usmievava a spokojna takze tam asi nieco nebude v poriadku...tod moj nazor ....
@rivatha jasnaca ze bavi vsak aj ja citam 😉

olifcek
23. nov 2010

@maminnka tak a je to jasne, kupim na 100percent protetiky. Ja mam s mimi len bre skusenosti, tak i Oliv bude mat nozicky ako v bavlnke. @rivatha ja davam Olivke cas,kludne 16.3. moze zacat chodit. Itak sa nam mesiac a pol odratava, takze casu a casu.

olifcek
23. nov 2010

@zucana jasne, ze nie, pisem za seba. I keby sme posledne, nevadi, hlavne, ze budeme, ved uz teraz ma vrtulu v zadocku, hehe

maculik
23. nov 2010

no, tak som si zdriemla, Petik este buva, ja idem dat varit ryzu.
@zucana aj ja som sa minule pytala, ci to stretko zatial plati, ale tak hadam hej, nie? Vlastne aj kvoli tomu ideme k nasim domov az 23.rano, sice frflu, ze preco nie uz 22., ale tak ved idem tam teraz na vyse tyzden, tak co, mozem si predsa spravit konecne aj stretko s vami, no nie? 🙂

a si ma pobavila, ze mozno Petulik bude prvy chodit, no to sa este nacakame pri tom nasom pohodlncekovi 😀
Ved on este ani nesedka, ani nelozi, aj ked posledne dni, ked je na kolienkach, tak trosku posuva rucky dopredu a jedno kolienko, ale potom nevie, co dalej, tak zase supne na brusko. Ale stavia sa o106, akonahle si sadnem na zem, ze si pri nom budem citat, tak uz je na mne, len potom nevie dolu, tak pisti, zlatko moje malicke 😎

@zoska prosimta, potom mi daj vediet, co ti povedala. Aj ja sa planujem na Sk ist pozriet k nasej dr, ona je zlata, poprosim ju,nech ho prezrie, aj tie uska, co si stale chyta, aj hrdielko, mozno aj krvicku ci mu nezobrat.
Kamaratkina mala totiz takto zle spavala a potom jej zistili nejakeho bacila v brusku alebo co to bolo, uz mi to mama davno hovorila, tak si nepamatam, ale dali jej na to lieky a zacala potom spavat ovela lepsie, jasne, ze nie bez budenia, ale zredukovalo sa to na 1-3x.

jja
23. nov 2010

dievcata, ktore ste varili cviklu malinkym, ako ste ju pripravili?

garonka
23. nov 2010

@maculik jej si zlata, že kvôli mne nafotiš botičky 😵 skusim ešte dnes do toho H & M nabehnuť ale v nedeľu tam bola bieda nič nemali z par veci po jednom kuse ☹

garonka
23. nov 2010

a jeje tu sa chodí, sedi no my nesedíme ale zato sa v postieľke postaví a stojí tam ako cinovy vojačik a reve lebo nevie čo ďalej 😅

garonka
23. nov 2010

@jja ja som robila cviklu s mrkvou a zemiakom najprv nechutilo striaslo tobiho ale nakoniec zjedol všetko
uvarila som všetko dokopy tak som zjemnila chuť ľanovym olejom ono to ma divnu farbu ale zatiaľ chutilo 😉

olifcek
23. nov 2010

@garonka cvikla zavarana, ci kupena surova?

garonka
23. nov 2010

@olifcek oli od babky zo zahrady mame, ale aj kupenu stražim na balkone 🙂

garonka
23. nov 2010

@olifcek joj surova 😀

lenica81
23. nov 2010

caute baby... my po prechadzke, este stale spinka... dnes v noci bol 3x hore, co je v podstate ok, hned po nakojeni zaspal... ale prvy krat som mala taky plny mocak a on ma kopol, ze som myslela, ze umrem... 🙄

tolko tipov na topanocky... joj, fakt mi to ulahcujete... 🙄

same negativne tvaricky davam...

ale kukla som videa, a sikovne deticky mate doma... ani my nesedime, iba ked ho dam na 3-5 minutiek cez den... ale nevie sa dostat dole tak ci tak, jedine ze so sebou zuchne o podlozku... 😖 a plazi so zdvihnutym zadkom jak strela... 😀

@garonka hlavne, ze chuti... 😉

garonka
23. nov 2010

@lenica81 chutí na obed spapal 380g nemal desiatu vstali sme o pol 11 😅

ideme k lekarke na kontrolu odkedy sme hore, to len reveme ale poriadne, ja neviem čo to ale nemôžem povedať Tobimu no no už je zle 😠

zucana
23. nov 2010

@maculik sak v najhorsom sa stretneme my dve 😀

lenica81
23. nov 2010

@garonka aj ja chcem vstavat o pol 11... 😢 😀

moj VIlko bol vcera taky poobede... ale to vlastne skoro kazde poobedie je taky... 😅 😔

maminnka
23. nov 2010

@zucana @maculik u mna stretko plati 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre