Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
20. apr 2010

blumi ked si neodgrgne, zvykne kusok z nej vyjst...ale vyskusam...lebo nehaja, len podriemkava a stale pocuckava a papa...pomalicky si to davkuje...len uz musim zakrocit, lebo sa mi zapoti a mozem prezliekat...

garonka
20. apr 2010

olif pomaličky ju obleč ak sa ti podarí lebo ak driemka to je dobre no sice mi reveme pri každom obliekani

olifcek
20. apr 2010

gari aj vy? aha, tak potom to asi robia baatka bezne...tak oki x;oP otvorim zatial okno, ale nema capicku este..

maminnka
20. apr 2010

jeeej, nasa mala uz bucha ho hraciek a rehoce sa pri tom... tak predsa len nie sme tak strasne pozadu... ale musim ju trenovat aj na brusku 🙂

garonka
20. apr 2010

olif no hej reveme furt pri oliekani a aj keď je napapany, vykakany ale pri obliekani spusti rev neustale a vonku chodíme s plačom ale pak stichne a haja
neviem prečo sa neradi babätka obliekaju 😕

blumka
20. apr 2010

olif, vela vygrcne? tak radsej nech si odgrgne aby ju potom brusko nebolelo

gari, sa mi zdalo ze si cosi o krasnej spominala ale som si to spojila s tvojim muzom...a svokra tvoja tu uz v krasnej nebyva? a ty si vlastne odkial? a tvoja mamina nie je blizko, zeby ti tobiho postrazila a bola dobrou babkou? 😉

blumka
20. apr 2010

aj my reveme, aj terezka revala..to je normalka...oni su vseobecne neradi oblecene...ja ked juli vyzleciem a necham ju bez plienky tak by ste mali vidiet ten blazeny pohlad, v momente prestane plakat a zacne na mna hadzat take dojemne pohlady a normlane mi ide cosi vypravat, ale zatial len take gg jej vychadza z hrdla...no rozkosna je... 😵
mami, vidis? tie deticky robia pokroky zo dna na den, ale kazde podla svojho tempa 😉

maminnka
20. apr 2010

Blumi, to je len o tom porovnavani... viem, ze sa to nema, ale nevyhnes sa tomu 🙂 ked porovnavam syna a dceru, take rozdiely su tam, ze az 🙂 a to mame Natalku len par tyzdnov 🙂

blumka
20. apr 2010

mami, ja viem 😉 aj ja porovnavam 😉 terezka bola vacsia aktivistka, juli je salamistka...podla fotiek napr. vidim ze terezka uz hlavu tak ako juli teraz dvihala uz skor, aj sa skor zacala usmievat ako Juli, ale zasa menej spala 😉 ja mam vyhodu ze su obe narodene v jeden den, takze mam porovnavanie jednoduchsie 😉 😉

olifcek
20. apr 2010

blumi ked neodgrgne, tak ako kedy...nastastie grga takmer vzdy, ale niekedy to proste nejde hned, ale tak o par minut, a ja ked ju medzitym dam lahnut, tak znej kusok vytecie nie vela, ale vytecie...ale veru, ked si neodgrgne a dam ju na chrbatik, spusti niekedy plac, dam ju odgrgnut a hned si odgrgne a uz je klud x;o)

mami, super x;O)

blumi Oliv akoby opakovala po tatovi slova, hehe...najradsej ma ale a-hoooj, normalne tak to znie, ze to fakt hovori, hehe...este i hlas tak posadiiii, chiii..uz sa tesim, az pride cas rozpravania, to bude uzasne...i ked sa este nacakam,no..

blum, vidis? mozno i Oliv je uz radsej naha, lebo kym nema plienku je bre, ked jej ju zacnem davat, uz zacina zlost...

blumka
20. apr 2010

olif, oni si zvyknu na to obliekanie, ale vacsinou to je boj aj ked su uz vacsie...terezka aj teraz rada beha hola...kazde rano ked sa vyzlecie z pyzama a vycika sa, tak uteka hola do spalne a krici pri tom "holanik, bezi" , potom sa hodi do postele a vyvaluje sa pod perinou taka nahata 😀 ked je teplo tak v pohode ju necham ale ked je chladnejsie tak ju nahanam obliekat sa a veru je to neikedy boj...a uteka mi skoro stale aj ked ideme vonku, akonahle je len v gatkoch uz uteka 😀 😀

maminnka
20. apr 2010

aj Natalka je najradsej bez plienky, az sa jej taka blazenost rozlieva po tvari 🙂

Blumi, aj u nas tak, syn mi velmi zle spaval, dcerka spi krasne. Jehovobec nebavili hracky, az do 2,5 roka. Natalku hrazdicka zaujala. On sa velmi hybal, ona je kludaska. No uuplne ine deti su to 🙂

olifcek
20. apr 2010

no asi sme dosli...

blumka
20. apr 2010

mami, sa hovori, ze druhe dieta je opak prveho 😉 mne sa zo zaciatku zdalo ze budu obe rovnake, ale to kvoli tomu ze obe mali problemy s bruskom, ale terezka to mala horsie ako juli a teraz ked v podstate uz je juli skoro ok s bruskom, tak vidim ze je kludnejsia...

maminnka
20. apr 2010

Blumi, ja mam rozdiel presne 3,5 roka medzi detmi.

Olif, Natalka opakuje "aaaa" a "heee" podarena je 🙂

blumka
20. apr 2010

boze, olif, ale je rozkosna 😵 😵 😵

olifcek
20. apr 2010

chi , len su dolu hlavou...mobil, no

blumka
20. apr 2010

mami, a ako petko vnima Natalku? neziarli?

olifcek
20. apr 2010

blumi, daki 😵

maminnka
20. apr 2010

Blumi, vobec neziarli. Naopak, stale ju hladka, pusinkuje ju, objima, spieva jej, rozprava rozpravky, tuli sa k nej a hovori jej, ze on je jej velky brat, ze ju bude ochranovat, ze ju vsetko nauci... . Je na nu velmi hrdy, kazdemu hovori, ze to je jeho sestricka.
V skolke, ked ide Natalka s nimi na prechadzku (bravaju mi ju na prechadzku doobeda, ked som v robote, ona totiz v kociku vzdy spi), tak stale ju chodi kontrolovat, ci je ok 🙂

blumka
20. apr 2010

mami, to mas super skolku ze ti ju vezmu 😉 a maly musi byt fakt hrdy ze moze segru mat aj v skolke, ne?
ale su zlate tie deti, ze? ja som sa tiez bala ci terezka nebude ziarlit a su obcas chvile ked mi povie aby som polozila Julinku a vzala ju ale to vacsinou ked ju nieco trapi ale ked je v pohode, tak este mna buzeruje ze preco nevezmem julinku na ruky ked place a tiez ju chodi pusinkovat a hladkat a dnes sa pred nu postavila a zacala jej cosi spievat a na konci sa jej spytala ci sa jej to pacilo 😀 😀

olifcek
20. apr 2010

oli otvorila oci, rehot, tak som ju dvihla a sup sazacalo z pusinky liat...tak zaspinkala ze posl. susto neprehltla 😅

svetlankat
20. apr 2010

Caute baby, my uz sme z vonku naspat, je fakt nadherne, este mala spinka pri balkone a poobede chcem ist znova, mozem sa k vam nahnisat toho 4.5.?

blumka
20. apr 2010

svetlakna, ja myslim ze mozes, len toho 4.5 budeme na KVP 😉
odkial z jazera si? a neplanujes chodit do materskeho centra? ja sa tam chystam, terezka sa tam dobre vyblazni a juli moze spat v nosici...len to asi vyuzijem ked bude skaredo

svetlankat
20. apr 2010

Do akeho materskeho centra myslis? to kvp mi nevadi, nejak sa tam dopravim.

maminnka
20. apr 2010

hehehe, podarena je Terezka 🙂 aj Petik ma buzeruje... mamiii, nepocujes, ze Natalka place?!?! A uz uteka za nou, Natalka, neplac, ja som tu, tvoj brat! Za chvilu budes papat 🙂

Olif, to papanie ju teda riadne vyšťavilo 🙂

blumka
20. apr 2010

svetlanka, myslim haligandu 😉

svetlankat
20. apr 2010

ano tam sa chistam, ale mala je este malinka, ty si tiez z jazera?

svetlankat
20. apr 2010

sorry za tvrdku

svetlankat
20. apr 2010

ja len pisem a necitam to po sebe a potom to takto vyzera

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre