Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
20. jan 2011

@maculik beries aj vitaminy popri kojeni?lebo to oslabuje imunimu maminy..

@lenica81 😀

laxity
20. jan 2011

@olifcek skúšala som dať aj vanilkový aj čoko, ale mne Naty spapá max. polku Lipánka 😕

dnes mala grahámový rohlík s maslom a uhorkou a tak šmakovalooooo 🙂

garonka
20. jan 2011

@svetlankat naš plzne ale nejak pomenej, žeby to je vekom? 😅 ale ďakujem mm popozera jemu sa ten inteligent zapačil 😵

laxity
20. jan 2011

@olifcek iRobot je iRobot 🙂

olifcek
20. jan 2011

@zoska 😕 chudak deticky 😖

laxity
20. jan 2011

@svetlankat a ako Miška reaguje na robota?

garonka
20. jan 2011

@zoska fajny obed ste mali 😉 už mam novy recept čo tobimu dať 😵

aj ja mam znamu ta dava 3mesačnemu chlapčekovi na večeru krupicu s kravskym mliekom aby jej babo celu noc spalo 🙄 ale keď ona si neda povedať nech mu dava 😠

olifcek
20. jan 2011

@laxity ale v miunle Ti spapala dva lipanky, ci? zle som citala? ale polku toho maxi lipanka? ten je vacsi ako pribinacik a ako si si asi uz vsimla, zdravsiiiiiiiiii 😉


@laxity 🙂

svetlankat
20. jan 2011

@laxity uplne v pohode, chodi donho kopat a snazi sa nan vzdy postavit aby bola vyssie. uz sa jej ho podarilo zapnut, spomenula som si na Naty, no Misa z toho mala zabavu a zacala ho nahanat

garonka
20. jan 2011

@laxity mne tobi uhorku nezje 😠 jemu sa to šmyka v ruke 😅

svetlankat
20. jan 2011

@garonka tie iroboty su fakt mali inteligenti

laxity
20. jan 2011

@olifcek tatinkovi spapala za celý deň 🙂

laxity
20. jan 2011

@garonka ja som jej ju nastrúhala a dala na rohlík 🙂

olifcek
20. jan 2011

@laxity 😵

laxity
20. jan 2011

@svetlankat tak super, moja Naty začala plačkať 😅 ale teraz už je normal v obývačke a príde aj k nemu ale to je všetko má rešpekt 😀

garonka
20. jan 2011

@laxity no ďalšiu vec dam do debilnička, uhorku nastruhať 😀 ja som tak nakrajala na kocky a mal nervy lebo sa mu to z ruky šmykalo 😅

olifcek
20. jan 2011

hehhe, Oliv sa prave nasilu smeje, ja odpadnem

olifcek
20. jan 2011

@garonka ja davam po dlzke narezanu uhorku x;o)

svetlankat
20. jan 2011

@laxity 😀 ona sa osmeli a robot ma po chlebe

garonka
20. jan 2011

@olifcek ani tak mi nezje len na to kuka a škerí sa čo v ruke ma 😅

laxity
20. jan 2011

@garonka 😀

laxity
20. jan 2011

@svetlankat tak tak 🙂

maculik
20. jan 2011

@zoska parky? fuha, tak to Adelka ma 2,5r a parok mala raz, aj to v lete, ked bola u nasich a ja som tam nebola 😝 😀 A od 3mes kravske? tak to je extrem, a este hovori, ze caka do 3mes.... UM je drahe, ale to jej nestoji to dieta za to, davat tie peniaze aspon do 1-1,5r? Ved na Sk je to do roka na predpis a doplaca sa menej, ci nie?

@olifcek neberiem... na toto som ja lajdak, ako som po porode dobrala balenie, tak som si uz nekupila, aj ked casto mi to napadlo a hovorila som si, ze si musim kupit. Ked ja tym kupovanym nejako neverim, ale mozno by som si mohla kupit tie, co som brala v tehu
😒
@laxity to zavidim ten rozok, keby uz konecne Petik zacal papat pecivo, ale on nie, ani len zemlu ked mu dam (kedze rozky tu nemaju) 😒 Tiez by som mu taketo kombinacie robila, no takto vobec neviem, co mu mam rano davat.
vlastne Petrik si vobec nechce brat, ked mu nieco pred neho dam pokrajane 😔

lienka2
20. jan 2011

@maculik bohuzial UM nie je na predpis.. iba v ojedinelych pripadoch, ale bezne nie.. 😔

maminnka
20. jan 2011

@lenica81 mas pravdu do 3 rokov sa odporucaju formule. Ale pravdupovediac, neviem ci to niekto dodrzi...

maculik
20. jan 2011

@lienka2 ahaa, to som nevedela. Ja som myslela, ze do roka vsetky deti maju na predpis a doplacaju len cca polovicu. neviem, kde som na to prisla 😅

lienka2
20. jan 2011

@maculik kiezby.. nas teraz stoji mliecko mesacne 40 eur, a to pije uz len 2x za den.. ked pil iba mliecko islo to velmi rychlo.. mam pocit, ze som kazdu chvilu chodila kupovat..

maminnka
20. jan 2011

@maculik ja som na tom rovnako, ako Ty, malokedy som byvala chora, ATB som mala 3krat v zivote. Ale po tomto porode je moja imunita fakt v cudu, pritom ja jej ovocie na kila...

laxity
20. jan 2011

@avaka my máme túto http://www.hrackyshop.sk/trojkolka-baby-too-coc... už som ju sem dávala raz, je síce drahšia ale vyzerá fajná, nie je celá z umeliny...je kovová, tam si to prečítaj prípadne 🙂

a bambulka nemá chybu s holými nohami a naobliekaná 😀

@maculik nemáš čo závidieť...je málo jedál, ktoré Naty môže...ale vidím na nej, že proste ona sama a hotovo...tak ona sama aj cestoviny, aj chleba aj rohlík.... 😀

zajtra dostane rohlík s avocádom....vlastne ako často sa môže dávať rohlík alebo chlebík?

maminnka
20. jan 2011

@zoska Nutrilon sice je drahy, halvne ak to babo este len pidje mliecko, ale teda od 3 mesiavcov to je dost risk, ja myslim, ze na to travenie babetka este nie je stavane... @maculik UM na predpis nie je, iba ak tie specialne mlieka, nizkolaktozove a pod.

pocujte, ked mate Lipanek, v com je jeho zlozenie ine od mialcika? Ja toho Lipanka nikde nemozem zohnat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre