Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
12. feb 2010

marti len aby nemeral 68cm 😀
drahy meria 1,94cm a ja som štupeľ 😀

martinaj
12. feb 2010

jej tak to by bolo horsie 😉 tolko oblecenia co by si mohla hned odlozit ...

olifcek
12. feb 2010

tak predsa i mne socialka peniazky poslala

olifcek
12. feb 2010

baby, a tych 5000sk, vam uz poslali? tych 20000sk som este nevybavovala

zoska
12. feb 2010

caute 😉

gratulujem k babikam- ewe, suzon, vsetko naj, naj, naj.... 🙂 🙂

garon- neboj...na tych utz si odchylky aj 400g 😉 no takze dalsi cr....hm uz to bude skoro pol na pol s prirodz. porodmi,nie?

martinaj
12. feb 2010

baby tak chytam paniku.....maleho od doobedia vobec necitim, som myslela, ze spi ale teraz do neho uz 15 minut stucham, aj dost silno a nic...... ☹ co mam robit?

martinaj
12. feb 2010

😢 😢 😢

martinaj
12. feb 2010

uz sa trochu pohol..... mna slahne..... ☹ take soky.... ☹

maminnka
12. feb 2010

Martinka, vyskusaj nejaku polohu, ktoru nema rad, napriklad si lahni na chrbat... uvidis, urcite sa pohne!

maminnka
12. feb 2010

to mne moja mala robi bezne, pol dna sa nepohne a ked uz chytam raidnu paniku, tak sa taaaak leeniiivooo natiahne a spi dalej. Jej koncert zacian az vecer.

matesl
12. feb 2010

Matka, este si asi zazijeme soky, mne ho budila na CZG, tiez cele brucho mikslovali a nakoniec bol jak splaseny konik a nedobre to bolo...som oplasena aj ja z dnesneho dna, juj...snad bude dobre ked sme tolko vydrzali...
radsej nech sa narodi skor ako takto trpnut

matka podme rodit uz radsej 😒

martinaj
12. feb 2010

no ja by som uz sla... som si poplakala teraz....
ale zase sa nehybe.... ja neviem, volala som s doktorom a povedal, ze ked som si neni ista mam ist na pohotovost na CTG.....
neviem, pockam kym pride muz z prace a ked dovtedy nic tak asi pojdem.....

martinaj
12. feb 2010

len sa bojim, ze dojdem do nemocky a maly zacne robit diskoteku a poslu ma domov ako hysterku... ☹

matesl
12. feb 2010

mami..jaj ja po dnesku budem mat paniku z lezania na chrbte... 😒

a ja tiez hovorim dokimu dnes ze je nejaky lenivy a on ze tak to teda neni...ale ja mucitim len ritku a nozku obcas nizko v panve take svihotanie asi rucky ked natahuje...ale je mozne ze ja ten stred brucha pod pupkom necitim po operacii, predsa ked rezu bruchi nervy uz tak nezrastu... 😅

martinaj
12. feb 2010

mami jemu ziadna poloha nevadi, ja niekedy este spim tak na bruchu, ked ho podlozim 😅
mates, tak kedy ideme? 😕

zoska
12. feb 2010

baby mne mala tiez taketo soky presne pred tyzdnom narobila, co som musela prist po 3hod. na kontrolny ctg lebo vraj sa malo hybe ☹

mati, radsej raz zbytocne prist na pohovost ako potom lutovat...nech si kazdy mysli co chce...zbytocne budes vystresovana...ak mas strach a necitis babo, tak chod

matesl
12. feb 2010

matka, som zbalena aj hned...budeme tam 2 oplasene, ale tak co mas robit...ked ho raz necitis nech ho aj 3x pozru...
nech si hovori kto chce co chce, ide o tvoje babo a tvoj klud, vybehni radsej, vidis ze aj mna 2x kontrolovali a este v pondelok radsej mam prist...

martinaj
12. feb 2010

za poslednych 20 minut som ho citila raz a to jednorazove slabe kopnutie.... uvidim, kym pride muz....

matesl
12. feb 2010

Matka, kludne sa odvolaj na dokiho, ze si s nim konzultovala a mas sa dat skontrolovat...a basta...

martinaj
12. feb 2010

no teraz som mu plesla 😅 a pohol sa poriadne.... juchuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

zoska
12. feb 2010

mati v takomto tt je uz bezne ze sa babo mrnej hybe, uz nema miesto...mala by si ho citit 10krat za den

matesl
12. feb 2010

matka a po ritke, ci? 😒 no typicky chlap, lenivy, nie? aj mojho sme prebudzali...najprv 😅

zosi, ale tazke je posudit co je v norme, ze...vyplasi ta aj ked sa malo hybe, aj ked sa vela hybe...jaj nech uz su na svete radsej...

martinaj
12. feb 2010

po ritke, ano 😀
pri verci som taketo soky vobec nemala......

zoska
12. feb 2010

mati vychovna po zadku ? 😀 😀

mates jj, ved som pisala, ze nech ide radsej aby sa nebala, ale je fakt ze teraz sa uz drobci nehmyria tak ako pred mesicom...

zucana
12. feb 2010

babce gratulujem...
my sme boli vonku a predtym sme jedli a jak sme dosli sme vsetko vygrcali tak som z toho na nervy....tak som sa tesila ze pekne jedla dneska...

petuskaxfun
12. feb 2010

ahojte no kukam je tu toho zas tolko popisane 😎 nestiham citat ale tusim hlavne este skoro maminky sa cinia co mame dnes nove mame nove babetko 😲 alebo sa im nechce

alex
12. feb 2010

ahoj Peťka, ako sa vám darí?

Áno, aj dnes nám pribudli dve bábätká. Mamička suzon má malú Timejku a ewelyne Sabrinku 😵

blumka
12. feb 2010

ahojte...
prisavka sa odpojila zasa po 2ch hodinach tak som tu na skok
garonka to tie pudingy 😀 😀 ...ale neboj...bude ok..a teda cisarak mas uz isty? pri takej vahy asi lepsie, nie?

martinaj
12. feb 2010

no my sme sa s mm vratili z obchodu.... maly sa asi 3x jemne pohol tak asi spi..... 🙄
baby ja som tak unavena..... 😅

blumka
12. feb 2010

martinka, pred porodom su vraj deticky take lenivsie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre