Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
16. jan 2010

inak blumi ta vanicka je aj do auta specialna naozaj...je tam pas pre babo ktorym ho zapnes, okolo hlavy taka speci vec makka a take speci zapinanie na pasy z vonkajsej strany....takze som spokojna ....

martulanr
16. jan 2010

stale mi tvrdne bruchoooo uz mi to leze na nervy ☹

zucana
16. jan 2010

mna stale boli uplne dole ako kramy...tiez mi to leze na nervy a vika tlaci pod lavym rebrom jak salena 😒

zucana
16. jan 2010

a najlepsi je moj muz on miluje skladat a neznasa citat navody...takze si to viete predstavit... 😀

blumka
16. jan 2010

zuci, ked to je prisposobene na prevoz baba v aute a zo zakona to je ok, tak neni o com 😉
zuci, ja milujem taku hustu cokoladu a tu taku neviem najst nikde 😠
martula, sak uz chod rodit 😉

blumka
16. jan 2010

zuci, ty mas toho isteho muza ako jaaaa? 😀

martulanr
16. jan 2010

blumka este tyzden by som rada vydrzala 😀

matka331
16. jan 2010

zuci peknyyy kociarik...my ete nemame koiarik kupenyyy...toho tyzdna by sme mali ist do polska takduufam ze to stihneme .... 😀 😀 😀 aj mne stale tvdne brucho a tiez ma bolii takaa bolet mi vystreluje od prs az dole do podbruska a na krizee...ale to uz od rana tak ma bolii ,.,viete co baby ja by som uz asi aj isla rodiit ..ved niektory dok..povazu v 37 tt dieta za donoseneee.....
martua kolko stoja tie plienky babylove??

martulanr
16. jan 2010

zucana kraasna izbička aj kociarik parádny 😵

zucana
16. jan 2010

blumi a najlepsie ked mu nieco nejde tak silou.....tak ja mamnavod v ruke a potom mu ukazujem kde co 😀

zucana
16. jan 2010

dik baby..paci sa mi 😀 snad budeme spokojni 😵

blumka
16. jan 2010

martula, nieze ta predbehnem 😉 😀
inak, dnesnu noc bude prvykrat Terezka spinkat vo velkej posteli, malu postielku idem komplet oprat a prichystat pre Dzulianu...tak som zvedava co za rosambo bude...drzte palce

blumka
16. jan 2010

zuci, otazka od temy....aku to mate podlahu v tej izbicke kde mas kocik? ceresna dajaka? a to je plavajuca ci drevo?

matka331
16. jan 2010

blumka neboj teete to zvladne ved je uz velkaa 🙂 🙂

zucana
16. jan 2010

drzime palce drzime...
este jedna vec na zasmiatie...
muzik montuje kocik a vanicka ma take po stranach na drzanie nie zvrchu...a on ze preco nema zvrchu ja to chcem tiez tak hojdat jak ten chlapik v nemocke minule...ja ze to nemal vanicku ale vajicko to je to druhe...tak to chytil a samoska ze ta rucka bola za hlavou takze mu to neslo hupat...on ze to neni take...a ja ze musis si tu rucku posunut tym gombikom ....no a ked sa mu to podarilo tak tym hojdal ze keby tam bola vikinka uz je niekde v druhej izbe vysypana 😀

martulanr
16. jan 2010

matka vyše 5€ a je ich tam len 28 to som brala na skušku 😀

zucana
16. jan 2010

blumi to je drevo...ceresna to nie je je to tmavo hnede...ale ake presne musim pockat na muzika ale asi rover....

maculik
16. jan 2010

zuci, krasny kocik 🙂
matka, ja mam tiez Babylove a tie c.1 stoja tu v Nem. 4,45€, je tam 28ks. Pocitam, ze tak nejako aj na Sk, lebo ked som kupovala Adelke, tak stali len asi o 10centov viac na Sk, nez tu.
Pampers c.1 stoja tak podobne, ale potom tie vacsie uz byvaju o dost drahsie.

zucana
16. jan 2010

a mame to v celom byte este aj v kuchyni a kupelke z coho nie som moc nadsena....

matka331
16. jan 2010

a po kolko su taak plienky baleneee???ja vobec nemam prehlad 😉 a ani neviem akee mam kupit ☹

blumka
16. jan 2010

zuci, v kupelni to nerobi dobrotu? mne sa to nenormalne paci take tmave podlahy a hlavne v kupeli...a manzel to urcite ide robit do nasho domu...vraj to poriadne zabezpeci proti vlhkosti...ako sa tam chova taka podlaha?

martulanr
16. jan 2010

ja som pozerala tu reklamu co tu na konovi chodi najlacnejsie plienky a su lacneee 😀

maminnka
16. jan 2010

Matka, ty si davas pekne nacas s tym kocikom.... 😀 aby nakoniec muz nekupoval sam 🙂

Zuci, kraasny kocik, mame podobne farby 🙂

Blumi, nas maly zacal spavat vo velkej posteli a vo svojej izbe v 1,5 roku a uuplne v pohode, drzim palce, aby Tete to zvladla s rovnakym prehladom, ako to zvlada bez plienok!! Je to sikovna bambulka 🙂

Macka, si mi narobuikla chute tymi rezancami s lekvarom, jaaaj, mnam, mne to nema kto urobit.

konecne som sa dokopala k praniu, tak uz sa peru obliecky, hniezdo, paplonik a plienky.... 🙂 a potom pridu na rad vecicky.

blumka
16. jan 2010

mami, len my ju este nedavame do inej izby...ma velmi zly spanok...v noci velakrat ku nej musi niekto vstat, neviem ci ma blbe sny alebo nas kontroluje ci sme pri nej ale velakrat krici zo sna a hlada nas dvoch...
zatial budeme vsetci v spalni a ked uviidim, ze sa deti navzajom rusia, tak vyzeniem manzela s Terezkou do druhej izby...
len mi je to cudne, lebo cele dva roky spavala vo svojej postielke, nacapena na nasej posteli, bez bocnice..v podstate s nami..a teraz vo svojej velkej so zabranou....zatial sa z nej tesi, uvidime ked pojde spat 😉

maminnka
16. jan 2010

Blumi, aj nas zle spaval, ale upravilo sa to, ked zacal byt vo svojej izbicke. Asi sme ho rusili alebo co... ale zo sna nam nekrical, to je fakt.

blumka
16. jan 2010

ona ma take zive sny ci co, niekedy nerozumieme co hovori, niekedy sa rozprava sama so sebou ale kazdu noc krici a ked sa jej nikto neozve tak sa este viac rozplace, ked sa jej prihovorime alebo ju len manzel prikryje tak spinka dalej...
uvidim ako to bude fungovat ked budeme styria, potom to budem riesit...
Vela je to aj o mne, mam taky divny pocit, zeby som ju mala dat po tych dvoch rokoch do inej izby...viem, som divna ale ked si na to pomyslim, ze ona tam bude sama a my traja vedla tak mi je za nu smutno...a mozno ona by to zvladla 100x lepsie ako ja ocakavam 😅

matka331
16. jan 2010

maminka ....no ved pereto tam chcem ist cim skor uz lebo stale sme to odklaali ale uz neni cas na odklad 😀 😀 😀

zucana
16. jan 2010

no dala som robit gulas a uz lezim lebo trosilinku ruzoveho bolo....
inak cakam na muzika nech uz dojde vraj nasiel tu hracku 🙂
blumi ono to nevadi v kupelni pokial to mas zaizolovane len nam tiekla sprcha a nadulo sa trochu 😕

zucana
16. jan 2010

mati a ty sa ides trepat do polska teraz?ako to mate daleko?

selyma
16. jan 2010

zuci, krasne vybavenie izbicky. My mame len skromne, v nasej ibe, nemame volnu dalsiu.
Loginka drzkam palecky, nech ste spolu doma.l
Inak ja zatial nemam nijake problemy, vytoky, bolesti a pod. Zatial. Klop, klop, klop. Len mala ma malo miesta, tak si spokojne vykopkuje. Ale je to mile, citim, ako natahuje nozicky a na druhej strane sa zaprie s chrbatom do brucha. Velmi sa na nu tesim.
Matka, joj do Polska. Mne by sa uz v takom tyzdni nechcelo. Ale my sme tam vzdy dlho a to by som ja uz nevydrzala. Ale kamoska tam kupila kocik. Zatial je spokojna. Ale neviem aky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre