Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
22. jan 2010

hej zoska spytam sa...pootm dam vediet ...babam ktoree idu na cs

zoska
22. jan 2010

leni ja neviem...na kurze hovorili ze na 3 den by sme si uz mali skusit lahnut na brucho na chvilu...a ci pas pomoze to netusim ale stiahnut brucho mozem aj šálom 😀

alex
22. jan 2010

ahojte, tak mám za sebou poslednú poradňu a všetko je ok, dokonca sme malého pozreli na UZV, lebo mi vravel, že som zavretá a hlavička je dolu a som mu hovorila, či si je istý, lebo že bol v 30tt zadkom, tak zapol UZV a pozrel to a ozaj sme hlavičkou dolu, tak sa teším, že sa malý otočil. Zobral mi aj ster na toho streptokoka, tak 1.2. si pôjdem pre výsledok a potom asi 2. naklušem do nemocnice na poradňu.
Inak ma odvčera neskutočne bolí lonová kosť, keď chodím, otáčam sa na posteli, strašná bolesť... Dnes budem asi len ležať a oddychovať.

martulanr
22. jan 2010

Leni ved beham ako salenaa 😀 a nic
dnes mi naskocila 40 pomooooc ale pocitam ze buduci tyzden idem urciteee 😀

ja som podprsenky kupovala v HM 😉 normalne nosim 80B a kupila som 90B

lienka2
22. jan 2010

baby, ked pisete ze vam kleslo brusko.. ako to viete? mne sa zda, ze ho mam nizsie, ale tak vidim sa kazdy den.. tak neviem ci ozaj.. a hlavne som si vsimla, ze tu vrchnu polovicu brucha pod prsiami mam akoby prazdnu.. taku maksiu..

alex, mna tak lonova kost boli tiez.. niekedy sa v noci otacam skoro so slzami.. ale to asi preto, lebo maly sa uz posunul nizsie.. vraj.. 😅

a idem vas docitat 🙂

suzon78
22. jan 2010

Ahojte babenky...
uf teraz som Vás len dočítala...

zosi ten pás vyzerá dobre, no uvidím, ako to moje brucho bude vyzerať po pôrode, určite po šestonedelí, začnem aspoň s brušákmi doma a mám aj taký točiaci kruh na pás, možno aj to zaberie, len aby času bolo.

marti..júúúj tebe sa to už naozaj kráti, už to môže prísť kedykoľvek 😉

alex, gratulujem k otočeniu Jakubka 😉

suzon78
22. jan 2010

leni mne povedala sestrička, že bruško mi klesne vtedy, keď si dám ruku pod prsia a bude vo vodorovnej polohe, nebudeš mať tam už kopček....no ja mám to brucho ešte dobre vysoko...

lienka2
22. jan 2010

suzon.. tak podla toho uz mi kleslo.. ach jo 😕

suzon78
22. jan 2010

leni aj ja si myslím podľa toho čo opisuješ, ale to je dobre, aspoň sa ti bude lešie dýchať a aj záha by už nemala páliť...len sa šetri a zbytočne dlho neseď a nestoj, aby malý netlačil na krčok..

lenica81
22. jan 2010

no, tak gratulujem k dobrym vysledkom a otoceniu...

ja mam vraj hlavicku uz dost dole, lebo vcera na utz mal problem ju odmerat, tak ako by chcel... ale este nemam teda vodorovne tu ruku... 😉 lienka, ja rano mam vzdy brusko ako taku slzicku, ze hore nic a dole sa to puci, ale to sa postupne nejako upravi...

idem dalej zehlit...

lienka2
22. jan 2010

lenica, ja som si to vsimla vcera vecer, ale to som poobede chodila po meste, tak som myslela ze aj z toho ci to nie je.. ale dnes rano tiez.. tak dufam ze este vydrzime aspon do konca 36tt, ak dlhsie budem len rada.. aby maly narastol.. 🙂

martulanr
22. jan 2010

idem ja strikovat pidi veci nech sa nenudim a o 16 mame rodičko v školke 😀 😀 😀 a to tam chodime len 2 tyzden tak som zvedava

suzon78
22. jan 2010

Babenky len dnes mi došiel ten olej na masáž hrádze od Weledy, neni to už neskoro na začiatku 38tt? Kúpila som si aj olej na prsia pre tvorbu mlieka, obsahuje to rascu, fenikel a iné bylinky, ten sa používa od 38 tt, takže ten začnem na čas používať...

maculik
22. jan 2010

jaj, konik mi zase blbol pred obedom, tak som to vzdala a lezala, teraz pojdem spat k malej, ale este som nakukla.
Suzon, podla mna v pohode este masiruj, ved nikdy nie je neskoro, ak budes rodit az v termine (alebo dokonca po termine 😉 , tak mas este casu a casu 🙂

alex, super, ze maly sa otocil 🙂

s tym cestovanim je to teda nic moc, no ale co narobim... Nemoze odmietnut, ma to v naplni prace, tak si budeme musiet poradit nejako. Jeho to tiez netesi, ale co uz ☹

lenica81
22. jan 2010

suzon, myslim, ze radsej neskoro ako vobec a rob to kazdy den, to by mohlo pomoct... 😉

martul, tak hadam v skolke bude vsetko ok... sak za 2 tyzdne toho nemohol vystrojit vela...

vonku je taky super vzduch... 😵 si vetram, lebo z tej zehlicky je tu brutal teplo...

katina2209
22. jan 2010

Ahojte babulky dnes bola velmi tazka noc vsetko ma bolelo hlavne tie lonove kosti ale aj klby a este som dostala aj krc do praveho litka no hroza, ja som objednana u utz vo stvrtok to budem 36+4 tak som zvedava co mi tam povedia to su tie prietoky...¨
ja som si kupila prsne vlozky babylove a mala som ich aj pri prvom a som spokojna ja idem tiez trochu zehlit uz som poprala vankusik zavinovacku a paploniky idem vyvesat...
skusim pozriet aj tie tesco vlozky co pisala alex lebo tie hartman boli ake drahe lenica ja som kupovala v lekarni v avione tak mozno aj preto 1,95...
inak neviete tie ktore budete rodit v ruzinove kam sa to na ten utz prietoky chodi doktor mi dal len cislo ale ja som sa zabudla opytat kde to je?

katina2209
22. jan 2010

martula ty si uz 40 no supky supky rodit 🙂 nech ta uz tie kosti nebolia inak zvladas to este v noci ja som uz zufala...

blumka
22. jan 2010

koooooooooooon ideeeeeeeeeeee 😀

martinaj
22. jan 2010

martul a co tu este robis? 😀 40tt ti tu svieti 😀 snad to tu nechces tahat do 41tt 😀 uz aby sa nam to tu poriadne rozbehlo 😵

martinaj
22. jan 2010

ja idem teraz za hodinku k rodicom a potom pre nas mm po robote pride 🙂 uz mi to doma lezie na mozog... inak akonahle si lahnem, tak vzdy zacnem rozmyslat nad porodom a vsetkym tym kedy to na mna pride a preto sa len prevalujem a neviem zaspat 😠

olifcek
22. jan 2010

boze, tomu nasmu konikovy nohy amputovali, ze tolko pada?

do nemocky si na zaciatok kupte vlozky tena extra laidy, su inkontinencne, ale vraj na prve dni su uzasne, lebo vela krvicky zadrzia...x;o)

no a ja som pocuvala co lekari hovoria zatial, co sa k malickej snazia dostat...ale sustredila som sa hlavne na to, ci bude malicka plackat, ci sa nadychne...a ked jo, pamatam ako mi slza z laveho oka vysla, ked mi ju ukazali, nemohla som prehltat, jak mi hrca naskocila v hrdle, a ked mi ju uz priniesli ukazat 2x, zabalenu uz, tak mi zacali slzy tiect o velkosti hrachu z oboch oci aka som bola stastna...

olifcek
22. jan 2010

som bola dnes kuknut malickej na nejake oblecko, ze ci aspon velkost 50 maju a nemali x;o((( fnuk...nemate niektora nakupene overaliky na doma v takej velkosti? kuuuupim...

martinaj
22. jan 2010

olif ja nemam taku velkost vobec...... vsetko od 56 len....

martinaj
22. jan 2010

olif alebo pozri na mimibazare, tak som nakukla a maju tam aj 50 🙂

blumka
22. jan 2010

olif, ja nemam taku malu velkost...dokonca ani 56 nemam..

olifcek
22. jan 2010

marti ved to...o ja som necakala, ze take mi bude treba, netusila som, ako tazko sa take kupuje...nechcem bez malickej nikam, a dnes sme sa boli vazit, tak po ceste dom, autom, sme sa este stavili v predajni domaja, kde 5o len skusobne predavvaju a nemaju vsetko z tej velkosti, ze mozno buduci tyzden...uvidime...kamoska je v meste, tak cosi nakupila, som zvedava 😉

martinaj
22. jan 2010

a kolko vazite? 🙂

olifcek
22. jan 2010

marti jj, uz i tam kukaam x;o) ale skusam aj u vas...x;o)

kamaratka ale iste super vybrala, tak uvidim...a je natolko ochotna, ze by i buduci tyzden zasla ciapocky kuknut...co ja by som bez pomoci robila? chjo...

olifcek
22. jan 2010

marti, cakala som, ze kusok viac, ale tak..2260g mame...no uz sme 3,5hodky nepapali, cize bolo by to o cosi viac, kebyze malicka uz nie je pretravena x;o)

martinaj
22. jan 2010

aj tak supis 🙂 pekne to ide hore 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre