Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
20. aug 2009

to mas stastie olif, ale pocuj, uz sa mi to tvoje vracanie nejak nezda...ani ta tvoja hlava....tlak ti ozaj strasne skace, ale neverim ze je to vsetko kvoli tvojmu srdiecku....
skus sa niekedy namocit do jazera, nech sa celkovo cela schladis, roztiahnu sa ti cievy a ta hlava by ti mala polavit...
ja by som sa na tvojom mieste stazovala zrejme ovela viac, lebo ty sa fakt musis citit pod psa...

janielah
20. aug 2009

zuciiii, ahoj moja, ako? nejaka nova prihoda so svokrou? ja uz som aj mozmu manzelikovi hovorila s tymi cestovinami a sme sa smiali 🙂

olifcek
20. aug 2009

janie idem hned pod chladnejsiu sprsku, dakujem za radu...ohlasim sa, ked sa z nej vratim x;o)

jo, je mi fakt velmi blbo. v pondelok idem na krv, tak uvidim, ci si postazujem. hlavne si ale skusim kupit ten ginger, to ma pomoct na tie nevolnosti, tak snad to zaberie...viem, ze blumke pomaha x;o)

zuci jo, zacala som sa viac sledovat a aspo tu si stazujem, lebo v praci sa nechcem, a doma sa nemam ako, a drahemu, ked je takto prec, to nechcem velmi pisat, aby nebol smutny, ze teraz nie je somnou. a keby tu bol, mozno by sa citil bezmocny. taky kruh sa mi zacina uzatvarat, hech. uz som aj uvazovala nad tym, ze si to i znacit budem...ze kedy ma hlava bolela, kedy som blinkala, po com a kolko...

idem do tej sprsky baby...hned som nazad

blumka
20. aug 2009

olif ake mas hodnoty zeleza? pytaj lekara nech ti zisti, mozno aj preto mas tieto stavy 😉

olifcek
20. aug 2009

blumka krvny obraz ked robili, bolo to ok vsetko...ale uz i na ekg mi odporucala pit horcik, tak si hned urobim 😉

baby, trasiem sa ako osika, hehe, ale som aspon cistucka, a ja verim, ze to pomoze x;o) no este horcik k tomu budem popijat, budem zelezna zena 😉

olifcek
20. aug 2009

super ale je, ze keed zjem cosi, co nam nechuti, tak ide von len to....hech...x;o)

zucana
20. aug 2009

nazdis jani dneska sekam dobrotu so svokrou...sem tam treba...na obed mi spravila rizoto a na veceru ugrilovala kura...muz jej totiz tiez siel na sluzobku a ona ma potrebu niekomu proste varit tak aby jeden den nevysla z cviku 😎
trochu sme kecali...ze mozno uz o 2 tyzdne budem vediet pohlavie a ona ze ci to chcem vediet ja ze jasne...tak divne to povedala...a potom ze videla nejaky kocik tak som povedala ze uz mam vybraty 😝
potom to ale napravim a zoberem ju pozriet ho...ale az potom co si ho pozriem ja a vyberiem 😀
olif ja ti ako neodbornicka radim ostan doma spon tyzden a uvidis ci sa polepsi 😉

olifcek
20. aug 2009

zuci tak tak, spravne ;O) vidim, ze sme viacere, ktore bavi citat podarene prispevky o svokricke ci manzelikovi x;o))

alebo o TETE, ci ine x;O)

zuci jj, tento tyzden by to este slo, na buduci je uzavierka a to tam musim byt, lebo nebude mat kto urobit veci, aby bola vyplatka, hech...

olifcek
20. aug 2009

zuci tento tyzden som myslela ten, co bude od pondelka a tym buducim uz prvy septembrovy x;o)

blumka
20. aug 2009

olif, hmmm....ja pijem magneziu a citim sa menej unavena 😉

janielah
20. aug 2009

olifcek, uz si po sprche? ako ti je ?
zuci, tak dnes ste nebojovali...a muz sa ti kedy vrati?

zucana
20. aug 2009

muzik pride zajtra...prave skypujeme...kupil misacher tortu 😀
tu milujem
ja som tiez po sprche umyta hlavka nech som nemastna zajtra a cmulam medove cukricky
olif ak ti bude zle tak radsej nech nie su vyplaty neboj niekto sa najde kto to spravi ja som tiez presne takto myslela ale uz nie 😉 zdravie je prednejsie ze holky? povzbudte ma nech olif oddychuje 😠

janielah
20. aug 2009

no jasnacka, olif, ak sa takto zle citis, tak sa jednoducho na to vykasli, vies, ani nezbadas, a najdu si sposob i bez teba...

blumka
20. aug 2009

olif, zucana ma pravdu..pocuvaj ju 😉
baby, chodte na stranku www.makemebabies.com ...som sa nasmiala 😀 a hodim foto do albumu co mi vyslo

zucana
20. aug 2009

blumi poznam ;)

zucana
20. aug 2009

mala sa celkom podoba 😀

olifcek
20. aug 2009

blum jo, vyskusam pit denne magnezium x;o)

janielah zima mi je x;oD ale...asi je mi ozaj kusok lepsie...

zuci snad to hrdielko bude ozaj f pohodemke...musi byt x;O) suci, ale ano, mas recht..zdravie je na prvom mieste...a ked, tak by som len na dialku urobila co treba x;O) cez kolegu v BA.

jani jo, to je mozne, hehe x;o) ved po par mesiacoch chyb by to uz slo x;o) o to s anebojim veru x;) ja verim, ze je kazdy nahraditelny xo)

blumka
20. aug 2009

zuci, ze? 😀 😀

olifcek
20. aug 2009

jeeeej, ale pekne baba vysli. ja mam moje fotky v notaku, ktory nenastartujem, ale idem hned kukut na nete u draheho fotky a dam si urobit

urobte si i vy babyyy, ja som tak zvedava

olifcek
20. aug 2009

joj, neviem najst fotku...pockam kym drahy pride a nejake vytiahneme z disku x;O)

blumka
20. aug 2009

olif, dobre zabava to je 😀 ..no som zvedava...manzel tvrdi, ze sa tie baba podobaju na Terezku 😀

olifcek
20. aug 2009

blumik a to si tie hlavky vas dvoch dala Ty, ci to sa dalo tam priamo zostrihat ? ano veeru, najma to dievcatko 😉

zucana
20. aug 2009

mne to nejde...pomale to je netaha mi to 😠

blumka
20. aug 2009

olif, ja som si najskor vystrihla z fotiek len nase hlavy lebo ked som dala celeho cloveka a potom som to tam chcela poupravovat tak mi to haprovalo...

janielah
20. aug 2009

ja to zasa neviem ulozit, lebo sa mi nechce tam registrovat na tej stranke, ci co.... 😒

blumka
20. aug 2009

janiela, pravy klik na obrazok a potom daj ulozit obrazok ako a uz sa ti uklada a netreba registraciu 😉

olifcek
20. aug 2009

zuci, mozno je tam vela uzivatelov, skus zajtra, prosiiiim...x;O)

blumik ahaaaa, dobe x;O) dakujem za info o postupe x;O)

janie nevdavaj to x;o)

blumik jaky macher, ts ts ts x;)

o 5 miut si idem lahnut baby zlate...uvazujemm ze zajtra podem skor do prace, nech skor mozem odist....x;o)

blumka
20. aug 2009

olif, ze vahas 😀 😀
trosku sa nudim tak vymyslam 😀

janielah
20. aug 2009

dik blumik, idem skusit 🙂

blumka
20. aug 2009

no babenky dobru nocku...idem, lebo rano nevstanem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre