Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

selyma
9. dec 2009

no nedal mi, 9.idem akoze na matersku (som na UP). No co uz, nie som asi dost priebojny clovek. Kdo neumi at cumi

loginka
9. dec 2009

olif a mas niekde ten odkaz?

ewe a co ti povedala dr? sleduj si pohyby, keby sa ti nieco nezdalo, tak masiruj radsej

baby poradte, ja mam nastup na MD 30.12. t.z. ze sa mi bude brat z roku 2008, to som robila u ineho zamestnavatela, mam si potom od neho nieco pytat? ci aky je postup? ten papier co som dostala, dam terajsiemu zamestnavatelovi a on ho posle na socialny urad?

ewelyne
9. dec 2009

selyma a uz si to zaniesla na socialku ci do prace? ak nie, mozno by este stalo za pokus sa s nou porozpravat a kupit jej "kavu" ved to je sest mesiacov ta materska a nie je to 5 korun... ufff, akoze fakt nechapem, ved ona sa nema coho obavat, tu ide len o jej "ochotu" . a nemusis byt priebojna, to ja tiez nie som, a necham sa lahko a radsej idem., ale skus tak milo na nu a vysvetlit jej, hm? drzim palce.

olifcek
9. dec 2009

sely ja lekarku chapem, ze sa bala, lebo si nebola na PN, ale co jej branilo Ti tu PN vypisat? hoc by si len mesiac bola na PN a paq na MD nastupila skor....ved i ja som bola v pohode...len jeden mesiac mi zmenil vsetko....

ewe jo, i ja som jeden den klopkala, ale kebyze mame ten problem co Ty, tak asi ani nespim od strachu, chjo

olifcek
9. dec 2009

hoc by si PN bola tyzden som chcela napisat....

ewelyne
9. dec 2009

loginka, no robili vcera USG, vsetky organy ok, prietoky zatial dobre, vaha od 1700-1900 cca.
no len ten pupocnik tam sledovali az dvaja, ze co to a mala ho ma ako "sal okolo krku" uplne.
taka nas budu sledovat ale neviem ako casto a nepytala som sa aka je sanca, ze sa vazne odmota, to sa v piatok opytam...lebo sa natocila uz opacne, lebo minule bola panvou a celkovo je dost nizko.
ja viem, ze je normalne, ze sa bojim, ale neviem si predstavit v tom strachu byt este tak dlho..

olif, no skoro rovnako, ved ty musis lezkat uz a tiez je tam ten strach a stale nieco...

hadam to uz nejako dokopeme do stastneho konca, uz nech ich mame v naruci...

maculik
9. dec 2009

ahojte, tak som sa venovala rodinke, kedze zajtra uz odchadzame do BA, prespime u mojich krstnych a v piatok o 7 letime domkov. Bola tu aj moja 86r babka, tak sme urobili aj nejake foto, nech ma Adelka na pamiatku.

ewe, dakujem za opytanie, Adelka uz dobre, uz je takmer vo svojej kozi, je sice stale vysypana, ale to neva, a je este dost unavena, dnes aj buvala 2x po 1,5h. Ale nech to dospi, bambulka moja malinka 🙂

logi, pekne mena ste vybrali 🙂

a myslim ze sely, gratulujem k dievcatku (alebo to niekomu inemu dnes zistili, uz si nepamatam? 😉

ja si este robim uuuuplne nezdravu veceru - parok s rozkom, syrom a zeleninkou, ale tak som tu posledny den a doma v Nem take veci nekupujeme, tak jedno zhresenie hadam neva 😉

olifcek
9. dec 2009

logi
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

logi ratat sa Ti bude tento zamestnavatel a aj jemu das papier na MD, minuly uz s Tebou nic nema xo)

olifcek
9. dec 2009

ewe tak moc drzim palce aby to bre dopadlo i ked zit v strachu hoc tyzden nie je nic moc, a nam ostavaju este tak dva mesiace, chjo...x;o( aj sa takzo vravi, ze mas mysliet pozitivne, mne samej by to neslo...

macu len si daaaj 😉

ewelyne
9. dec 2009

😉 jeeej olif, supis link 😉

inak my sme zo zaciatku pouzivali normalne len latkovky, kvoli alergii, po hocijakych sa vysypal. normalne sme mali popoliny- tie sa len operu na vyvarke, nezehlia, a vrchne gate. potom ked bol vasci, tak sme striedali aj jednorazovky, ale jedine molex-jednorazovky, to su eko, mu nic nerobili.. a neskor sem tam aj pampers a terat sme uz od maja bez 😉
takze neviem ako bude pri malej...ci budem zasa latkovat a dokedy 🙂
lebo tie jednorazovky su super prakticke len sama umelina...chjoooo 😒

ewelyne
9. dec 2009

maculik - len si daj 😉 hlavne ze ti chuti 😉
a malinka drobecek, nech je skoro fit 🙂
a stastnu cestu a davajte si pozor na seba 😉

olifcek
9. dec 2009

ewe ja dufam, ze mala nebude mat probs. s jednorazovkami 😉

olifcek
9. dec 2009

ewe jj, fajny link, ale to mam od alex alebo zusiky 😉

maculik
9. dec 2009

ewe dakujem. a kedy mas dalsi uzv? Som nezachytila, aj ked si asi pisala.
a latkovat som teraz chcela aj ja, len akosi nemam odvahu. Aj ked pocuvam na to len same chvaly.

maculik
9. dec 2009

tak ja sa lucim, idem spat, mozno este zajtra nakuknem. Tak dobru nocku 🙂

ewelyne
9. dec 2009

maculik, no latkovanie, nie je nic strasne, uplna pohodicka a podla mna je to aj lepsie, aj ked to ma par nevyhod oproti jednorazovkam... to inak ja poznam aj zopar, ktore praktizovali bezplienkovu metodu- ale to je podla mna uz uuufff namahave a na toto by som ja odvahu nemala..
macu v piatok ma maju skontrolovat vramci odberov a mam terminy az do januara zapisane.

ewelyne
9. dec 2009

maculik, dobru n. 😉

loginka
9. dec 2009

olif a vyska sa nerata nahodou z roku 2008?

dik za link a ktory je sklad do postoliek na jednorazove?

ewelyne
9. dec 2009

logi na jednorazovky do postoliek. taky ako v 4-tom riadku, taky pas.

ewelyne
9. dec 2009

logi, tak ze prelozis na polovicu, ten obdlznik zasa prelozis vznikne stovrec a to prelozis na obdliznik. a je.
pisem asi ako hotentot , ale dufam ze z toho vyjdes 🙂

loginka
9. dec 2009

ale ten stvrty riadok - tam sa sklada nejako na tretiny, ci nie?
pises dobre, len ja som asi hotentot 😅

ewelyne
9. dec 2009

logi blbost, bola som pre plienku a prelozis ju na polovicu, to bude obdlznik, ten obdlznik zasa na polovicu a potom ten dlhy pas len na polovicu a budes mat taky maly obdlznik 😉

ewelyne
9. dec 2009

a ten obdlznik budes davat do tej jednorazovky pod postolky 😉
ten 4 riadok, nic, to je nejaky divny nakres.

ewelyne
9. dec 2009

no zasa pisem ako trubka, jasne ze nie do jednorazovky ale na nu 🙂 a na to potom postolky. 🙂

loginka
9. dec 2009

vyskusam a dik 🙂
inak tvoja mala je uz dost velka 🙂

loginka
9. dec 2009

dobru kocky 😔

ewelyne
9. dec 2009

logi, no to hovoria stale rozmedzie a je tam plus minus , lebo maly mi vraveli, ze ma 3200 a narodil sa a mal 3000 drobecek. takze to len orientacne, ael brusisko mam riadne maxi a to som pribrala 5 kg, takze tiez nechapem. nejake zahady 😉

ewelyne
9. dec 2009

dobru babky aj ja uz asi idem hodit sprsku a skusim si lahnut.

hajdylca
9. dec 2009

ahojte, vobec Vas nestiham docitavat...

ja len ze som absolvovala poslednu poradnu u mojho dr. dalej uz mam chodit do nemocnice kde chcem rodit, dnes som si bola dat zapisat vysledky, vsetko v poriadku... az na to ze mi nerobil velke sono.. ale verim, ze za tu minutku co mi robil sono doky zistil ze je vsetko poriadku...

ewe verim, ze malinka bude v poriadku 🙂
lolka uzi si dovolenku, a super, ze je vsetko v poriadku 🙂

dobru nocku vsetkym, a gratulujem vsetkym k dobrym vysledkom 🙂

olifcek
9. dec 2009

hajdy parada....

dufam, ze uz len same bre spravy budu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre