Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
12. jan 2010

ja som pribrala 17 kil 😒

garonka
12. jan 2010

ja len 9 a furt to je zle to čo mam nalepiť tie kila na seba? veď ja som pred tehu bola hrošica a teraz keby som mala byť slonica tak super a tlak by som mala asi 200 😕 🙄

mmaarrttiinnaa
12. jan 2010

ahojte ja som dnes bola na poslednej poradni u mojho lekara na buduci tyzden mam ist do nemocky vsetko zatial ok aspon taky kratky odkaz aby ste vedeli ze som este kinderko prajem pekny vecer

blumi neblazni ved mame rovnaky termin tak sa nešal 🙂

suzon78
12. jan 2010

zuci, neboj, držím palčeky, možno si len bola v strese a preto ten tlak tak vyskočil. Ja som mala tiež taký vyšší a teraz sa ustálil na 120/80...dôležité je, aby si ho nemala stále zvýšený, nemáš doma tlakomer, že by si si skontrolovala?

blumka
12. jan 2010

matka, ja sa nesalim 😀 😀 to Dzuliana 😀

suzon78
12. jan 2010

a inak zuci si už v 38tt, takže krčok sa už musí pripravovať...a som rada, že tá plodovka je oki 🙂 😉

mmaarrttiinnaa
12. jan 2010

super uz aj mne stvrdlo brucho a prisli na mna kramove bolesti idem si ja pekne lazkat este predtym jedno magnezko

inak ak sa vam niektorej chce napiste mi do ip cislo mobilu aby som mohla dat vediet ked malicky pride na svet lebo ja nebudem mat internet v nemocke najlepsie ak mate orange

garonka
12. jan 2010

a ja dam komu vedieť keď ja budem mať malinkeho? olif moje číselko ma ja mam tri čísla ako pani podnikateľka 😀

alex
12. jan 2010

ja som si robila srandu z muža, že ja sem už z pôrodnej sály budem písať, on má pripojenie na net na I-phone a určite hu bude mať pri sebe pri pôrode 🙂

garonka
12. jan 2010

alex 😀 😀 😀 😀

alex
12. jan 2010

ale budem mať asi net v nemocke, uvidím, či si zoberiem notebook. Alebo si vymením s mužom mobil.

suzon78
12. jan 2010

mne sa dá cez mobil pripojiť aj na net, len neviem prečo sa mi nedá cez mobil pripojiť na koníka a popritom na azet sa mi dá...nechápem

suzon78
12. jan 2010

teda pripojiť sa mi dá, ale prihlásiť sa mi nedá 😒

garonka
12. jan 2010

mne sa da pripojiť na net ale tie učty bože cely august som bola v nemocke a narobila som učet 200 € ale mm bol ticho ani bitku som nedostala, tak snaď vezmem notebook 🙂

suzon78
12. jan 2010

aj ja by som brala notebook, ale nemajú v nemocke wifi ☹

blumka
12. jan 2010

ja mam mobilny internet od oranzovej firmy 😀 tiez len kvoli nemocke...som tam mrela prvy tyzden bez netu 😅
tak ho vezmem aj teraz. ale moj manzelik vam isto napise keby nieco..aj predtym sme tak urobili

alex
12. jan 2010

garon, fuuha, 200Eur, to je dosť.

garonka
12. jan 2010

alex bol chapavy ale ja som nespala po nociach aky som učet narobila a tak mi bolo treba potom sme skoro cely september hladovali ah jaj nikdy viac 😒

raa2
12. jan 2010

no sa to tu o chvilku s porodmi rozbehne, som zvedava kedy sa nas drobec zacne pytat vonku, ja vam nemam ziadne tvrdnutie brucha ani falosne kontrakcie...len sa mi zda ze mi zacina padat brusko pomaly...

zucana
12. jan 2010

juj mala dobre tancuje a tlaci dole...a 2 cm krcok je vela?

garonka
12. jan 2010

raaaaaaaaaaa ako ti je fajne, že ti bruško netvrdne, i ja by som tak chcela aby netvrdlo joj joj 😕

blumka
12. jan 2010

ja som pri Terezke vobec nevedela co to je tvrdnutie, ani tie divne vytoky a teraz toto....ale to moze byt aj tym ze vtedy som v podstate cele tehu oddychovla a teraz sa aj za tete nahanam aj stresy poriadne boli a su a budu..

suzon78
12. jan 2010

zuci nemyslím, ja mám 3,4 cm....krčok sa rýchlo skráti, tej mojej kamoške čo teraz porodila v 35tt, bol pekne zatvorený ani sa jej neskracoval a behom jedného dňa sa jej skrátil a otvorila sa, že musela ísť rodiť, ale samozrejme cítila kontrakcie...takže utekala do nemocky a potom len mužovi zavolala, že má syna, ten nechápal 😉

suzon78
12. jan 2010

ale zase na druhej strane olif mala opačný problém....tak asi je to dosť individuálne 😒

raa2
12. jan 2010

no hezky, rychly porod, aj ja chcem 🙂 a bohvie blumi od coho to zalezi, ja az tak zas neodychujem, som hyperaktivna, neobsedim na zadku, i ked uz teraz sa dost rychlo zadycham a robim vsetko pomaly a uz sa aj setrim...

matesl
12. jan 2010

zuci, ze by si bola teraz na rade? 😉 ved uz je to v pohode...

babyyyyy, a vy nekukate smotanku? kolko tehotnych teraz tam "ucinkuje"
Miklosko teraz mal isto sezonu na vecerne saty pre tehulky 😀
vela sa ich tam otrcalo s velkym bruskom...tak smelo na plesy...netreba vynechat sezoooonu 😀 😀 😀

garonka
12. jan 2010

matesl ja som dostala pozvanku na ples 13.2 😀 😀 😀 😀 😀

matesl
12. jan 2010

a k tomu priberaniu...ja som 2x schudla po kile pocas tehotenstva...ale nejak to nekomentovali, maly mal vzdy pri merani tabulkove hodnoty...takze on si potiahol co potreboval

blumka
12. jan 2010

to je uplne indivindi..ja som sa tiez otvarala nekonecne dlho
raa, ved ja som tiez v prvom tehu nelezala 24 hodin, ale proste starala som sa len o seba, ked som chcela lahla som si a ked nie tak som tiez lietala ako s vrtulou v zadku...ale teraz som aj dvihala Terezku, predsa uz ma 12kg, alebo ked ona spadne alebo sa udrie, mam stres, vzdy mnou mykne ze co sa jej stalo, a take veci...mozno aj to s tym suvisi...

olifcek
12. jan 2010

ajajaaaaj, sestricka nenapisala malickej vahu ;o( tak snad, ked ju budu vazit rano, to nebude menej 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre