Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
20. júl 2010

@zoska i ja mam prihoretu doktorku 🙄
kontrolu až 18.10 mame

lenica81
20. júl 2010

@zoska moja doc fajn... uz ked sme boli v 3. mesiaci, mi dala take lajstre, co vypracovala, asi cca 5 stran, co a ako... samo, ze za poplatok, ale aspon viem, aky je jej nazor na to... mam si to nastudovat a ked mam otazky, si ich spisat... co uz aj mam... len si to musim aj na papierik dat, bo to mam siromsarom v tych papieroch... 😉

blumka
20. júl 2010

@garonka to nejak neskoro ne? 😕

zoska
20. júl 2010

@garonka ja mam 21.9 cize 7 mesiacov a nejaky dnik k tomu....musim sa popytat znamych kto ma doma vahu aby som si vedela v polroku prevazit malu, ako pribera...
teraz pribtala za mesiac takmez 900g takze asi je to o.k.

no ved Tobi je rovnaky den ako Neli, tak mozme zacat spolu 😉 16teho augusta je pondelok, ale chcem aby bol pri tom aj mm, tak zacnem v nedelu 15teho 🙂

lenica81
20. júl 2010

@garonka fakt... sak to budete mat 8. mesiacov... dive... a ako pojdu prikrmy ju nezaujima... 😕

lenica81
20. júl 2010

@zoska to jak ti dobre pribera... ta my sme za cca 2 mesiace pribrali asi kilko... 😅 ale pravda ho vazim na dospelackej so mnou, a nie u doc... ale sak uvidim v utorok o tyzden... 😎

zoska
20. júl 2010

@lenica81 som to pre istotu kukla a tych 900g nebolo za mesiac ale za 6 tyzdnov 😉

lenica81
20. júl 2010

@zoska tak trochu lepsie... 😀 pre mna...

garonka
20. júl 2010

@blumka šak jasne, že neskoro a som ostala šokovana a sestrička, že čo tak kukam
a keď sa doktorky neopytam o prikrmy tak dopadnem tak ako @zoska 😠

garonka
20. júl 2010

@zoska jej to by bolo užasne keby sme spolu začali papať a myslím že aj maminka jej Natalka je taka ista ako my 😉

zucana
20. júl 2010

jaj vidim ze tie doktorky nas maju na haku...ja mam dalsiu kontrolu az v 9tom mesiaci.....
juuuuuuuj papam tu vikinkine kekse ale tak je tam cukor tak jej ich nedam ....a ze plasmon....nam chutia s mm 😀

garonka
20. júl 2010

@lenica81 to ja nechapem ale fakt trepala dve na tri a vravim mužovi či on ju vôbec pochopil tak že ne a vymenime ju, lebo ona jednu vec rozpravala a skakala z temy do temy
šupla mi vzorku kašičky naj to dam Tobimu a stokrat som jej hučila že to je nutne? veď spinka a moje mliečko mu zatim stačí a ona, že noooo ale za chvíľu už toho bude menej

lenica81
20. júl 2010

@garonka blba je, zbytocne budes davat... aby ti este vacsi narastol... alebo by kvoli brusku nemohol spat... 😔

garonka
20. júl 2010

@lenica81 tam som ich šupla do skrinky a mm si včera jednu robil taku čo sa riedi vodou nechutila mu 😅

a čo ma najviac dojalo ale fakt ma dojalo že do tej kašičky môžem dať kravske mlieko to už bola pecka ale poriadna 🙄

blumka
20. júl 2010

@garonka to nejaka divna doktorka, sak prave ked budes do tobiho trepat aj to co nemusi a budes menej kojit, tak bude menej mlieka, ne? tapa 🙄
mlieko o varenia az od roka, teda kravske

lenica81
20. júl 2010

@garonka tak to je ina pecka... zenska sa tomu faaaaaaaaaaaaaakt rozumie... 😖

blumka
20. júl 2010

ja idem na poradnu v auguste, my chodime tak raz za dva mesiace alebo raz za mesiac..ale uz sa to bude predlzovat...
a u nasej pedi, necakame...vzdy nam povie na ktoru mame prist a sme tam sami..alebo uz aj sestricka povedala ze my mame klopat 😀 a to vdaka Terezke, lebo ona je tam uz znama firma 😀

garonka
20. júl 2010

@blumka radšej som bola ticho ale vyšla som od nich zuriva a najlepšie ako mi napisala na papierik nehc sa na neurologii doktorka kukne na tobiho ručku lebo že bude ľavak, iba zato, že mu pchala hračky do ruky a on ich oboma ručkami chytal

dorotka2
20. júl 2010

@garonka @zoska my sme boli u doktorky 28.6. a teraz az 23.8., tak je to asi normal, aj ked ja by som asi radsej castejsie. A my mame 17.8. pol rocka, cize prikrmy a nic o nich neviem tiez, tak neviem, ze co a ako. Ale doc je mila, dobrucka, aj moj manzel ju mal,aj svagrina, mozno trochu starsia 🙂

garonka
20. júl 2010

baby a s tym preťahovaním predkožky vratim sa ešte raz robite to aj vy? naša doktorka včera malemu tak pinďura natiahla, že nim myklo, mm dostal nervy vyskočil na ňu že čo, a ona jemnym hlaskom zaspievala či chceme aby tobi podstupil obriezku 😠

jedni to robia druhí ne

blumka
20. júl 2010

@garonka, moja suseda zas prisla s tym ,ze mala sa jej pretaca na brusko len do jednej strany ze ju posielaju na neuro..preboha, robia z tych deti neviem co..sak ma 4 mesiace, jasne ze sa zatial toci len do jednej strany.. 🙄 juli je leniva tiez sa toci len na jednu stranu ale nasa pedi z toho tazku hlavu nerobi,
a ze lavak? nejaka mudra je ne? to jako zistila u 5 mesacneho dietata? 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dorotka2
20. júl 2010

@garonka a to ako keby bol aj lavak, tak co teraz, ja mam lavaka bracha aj muza, Viki chyta veci podla mna viac do lavej, no a co, ked bude labvacka, tak bude. Muz je uzasne inteligentny clovek, ved bodaj by nebol, vybral si mna 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
20. júl 2010

a co ze bude lavak...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
20. júl 2010

@dorotka2 😀 😉

garonka
20. júl 2010

@blumka ona mi pripada ako zo staroveku
videla ako sa tobi ťaha sam do sedu, ona že ani po pol roku ho nemam davať sadať to až vtedy ak sa posadí sam teda sa sa dvihne že chytí sa niečoho a sadne a jej vravím ale nejaku motivaciu nech zo začiatku ma ne? on si ma sadnuť sam i tak ju nechapem
a pretačame sa na jednu stranu aj my
fakt nenavidím tabuľkovych lekarov

zucana
20. júl 2010

baby musim viac vody dat do tej tekvice lebo mala teraz chuda tak talcila a take tvrde vyslo chudatko moje malinke normalne z toho bola paf ze jake to ide z jej ritky 😕

garonka
20. júl 2010

@dorotka2 😀 😀 😀 😀 to bolo dobre 😀
u nas je ľavak sestrin syn a ak bude i Tobi mne to vadiť nebude ale i tak mi to príde skoro aby naša premudrela doktorka zistila, ktore deti budu ľavaci a pravaci 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre