Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
19. aug 2010

@olifcek aj mne príde až tak neskoro tričko? 😕

stretla som sa s @dorotka2 bolo super, kávička, Mc Donalds, Naty mrzutá dvakrát sa mi doriadila a Viki bola úžasná...dobručká pekne si ležala v kočíku 😵

olifcek
19. aug 2010

@laxity Tebe dnes, zajtra ma doooojst

olifcek
19. aug 2010

boli sme v meste, fajne bolo 😵

suzon78
19. aug 2010

Ahojky
@blumka ja som tiež mrkla na youtube, Rubika, on aj koncertuje aj sám spieva a hrá na klavír, je to poľský spevák a dirigent, že jo? Ja som o ňom ešte nepočula a veľmi pekne spieva, tiež by som rada išla, keby koncertoval niekde poblíž. Koncert bude mať len v KE, nevieš?

olifcek
19. aug 2010

baby, co za referendu m ba byt v septembri???

suzon78
19. aug 2010

@rivatha b@olifcek babky hoďte prosím link na tú lyžičku, alebo aká je to značka, tiež by som kúpila, pls

garonka
19. aug 2010

my domaaaaaaa

@olifcek v kauflande som nakupila zeleninu a ovocie a aj na trasenu tortu surovinky 😅 😵

tak v dmke na hipp šťavičky a ešte kašu a samozrejme nakupila som i voloviny a v pokladni som nechala 48 € 😕

olifcek
19. aug 2010

@garonka ja chcem odtial prestieradlo, modre, co maju v akciii...bo mame gauc, na ktory sa vsetko lepi a vyzra to hrozne x;o(((

garonka
19. aug 2010

@olifcek a to ako to prestieradlo vyzera? nevidela som tam

a sme si kupili hru dostihy a sazky bo mali v akcii za polovičnu cenu to ak by sme nemali čo robiť tak sa bavkať budeme 😅

olifcek
19. aug 2010

@garonka tu hru zboznujeeeeeeeeeeeeeeeeem

garonka
19. aug 2010

@olifcek 😀 😀 😀

zucana
19. aug 2010

baby dik za priania docitam vas potom ale mala som hrozny den
taky stres ako nikdy...
dosli sme k tete do bolzana vsetko super jej mala ma skoro 3 roky a je uplne zlata stale chytala malu dokonca jej raz dala pusu az som sa zlakla pak dam fotky no a teta malej urobila zemiacik mrkvicku bio morku s cestovinou plasmon tu co som dala ja ...potom sme o 16.30 odchadzali vsetko super a mala sa tesila z druhej malej unavena zaspala v ute dala som jej mliecka predtym ze nedam ovocie....
po 30 minutach segra ze viki ma strasne cervene uska a zacala plakat tak som zastala a sla za nou ze jej dam este cucknut a ona mala aj krk cely cerveny a stale revala mlieko nechcela musela som ist dalej lebo boli zapchy a bola som 150 km od padovy som uz normalne sla na pohotovost ale napadlo ma ze mam bananovu vyzivu tak segra jej ju dala a ona sa ukludnila a potom cely cas smiala....teraz je cela vyhadzana take velke flaky....na brusku, usi cele cervenek, krk, pod pazuskami okupala som ju a dala jej na to fenistil a uvidim do rana...nemusim ist na pohotovost alebo???som uplne mrtva.....

jaja32
19. aug 2010

ahojte, @olifcek @zucana všetko najlepšie detičkám 🙂

jaja32
19. aug 2010

@blumka chcem dať malej v sobotu mäsko, mám uvareného králika v mrazničke v kockách, mám kocku predtým rozmraziť, alebo, keď budem variť tak dám kocku do zeleninky a tam sa rozpustí, alebo až do uvareného?
Dnes mi prišli avent poháriky sú super. Ty v nich aj zohrievaš papu, môžu ísť do vodného kúpeľa? Nie je na nich žiadna značka a nechcem ich rozpustiť 😀

suzon78
19. aug 2010

@jaja32 tak dnes som malú kŕmila pri vedomí a dopadlo to takto: (normálne som už od zúfalstva revala, nechápem ako mohla tak dlho vydržať byť hladná, ale nepoľavila som)
4:00 110 ml mliečka v spánku
9:00 20 ml mliečka sama
10:00 30 ml výživa jabĺčková sama
12:00 40 ml čaj v spánku
14:00 25 ml čaj sama
15:00 100 ml mliečka sama
19:00 100 ml mliečka sama od vtedy spí, takže o 22:00 a o 01:00 jej dám ešte v spánku a potom zase až o 4:00

Málo je to však? Najviac ma dojala ako mohla byť bez plnej dávky mliečka 11 hodín, medzi tým len trošku mliečka ,výživy a čajík mala ☹

olifcek
19. aug 2010

@jaja32 ja davam masko po vypnuti, ci pred vypnutim zeleninky....ja mam to masko uz uvarene...

svetlankat
19. aug 2010

@garonka aj ja som kupila,
@zucana aj vam vsetko naj, ale sa natrapite s tymi reakciami u vikinky. ☹

jaja32
19. aug 2010

@suzon78 a bola spokojná? Nie je to veľa mliečka a namiesto jednej dávky čaju jej radšej neponúkneš mliečko?
Vydrž ešte chvíľu, radšej častejšie ponúkni malú dávku... a snáď sa aj sama rozpapá. My sme dnes spapali o polovicu viac od vás...nič moc a v noci nedávam.

jaja32
19. aug 2010

@olifcek dakujem...a dáš zmrazenú kocku?

olifcek
19. aug 2010

@jaja32 jj, zmrazenu 😉

2zucana uff, mas trapenicko s vikinkou v tomto...

olifcek
19. aug 2010

idem do postele, ale pisat budem z mt

jaja32
19. aug 2010

@suzon78 a ked tak pozerám, das este v noci a dobehneš nás 🙂 my sme spapali dnes cca 600ml mliečka. A dokonca ti spapkala aj sama dosť mliečka, to predtým si jej len v spánku dávala. Už aj to je pokrok 🙂

svetlankat
19. aug 2010

@blumka dobra fotecka sa ti podarila s tym zrkadielkom

Miska dnes bola velmi nervozna, neviem co to,nic som nestihala

A dnes mi dosli riekanky od fisher price, velmi sa mi pacia a aj Miske

jaja32
19. aug 2010

juj, @blumka sa stratila 🙂

olifcek
19. aug 2010

baby, peniazky prisli

olifcek
19. aug 2010

@jaja32 mozno sla mm budit a vzniklo romantikus 😵

suzon78
19. aug 2010

@jaja32 no ja som jej mliečko ponúkala ,ale nechcela, tak som aspoň po chvíľke ponúkla čaj a ten vypila, beťárka. V noci jej chcem dať, lebo mala malý príjem a viem, že v noci vypije, tak jej ešte budem v noci dávať, kým sa trošku nerozpapká. Ona práve častejšie nechce, stále som jej každú hodku ponúkala, ale plačkala a napínalo ju, ťažko je to s ňou...uvidíme čo nám zajtrajšok prinesie...inak je spokojná a vysmiata 😉

suzon78
19. aug 2010

@jaja32 a koľko ti Natálka váži a akú mala pôrodnú váhu? V tých 600ml, ale nemáš zarátaný príkrm, takže vediete 😉 Mne už príkrm úplne odmieta, nerozumiem tomu a tak jej chutilo, tak som dnes skúsila výživu, moc nechcela, ale popri hre keď sa smiala som jej rýchlo dala do pusky a popapkala aspoň trošku. 😉

suzon78
19. aug 2010

@olifcek oli akú to máš tu lyžičku prosím pošli mi link, dáku silikónovú? Baby vychvaľujú, tak by som kúpila, možno jej bude s ňou chutiť lepšie papkať... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre