Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
7. feb 2011

@avaka podla mna moze, my sme mali teplotu v sobotu, celu sobotu 38 a v nedelu uz nic, dasienka opuchnute, noc katastrofalna a zubok je o cosi nizsie, uz len cakam kedy sa prereze. Ale nas tie trojky trapia uz riadne dlho
@maculik ja ani len netusim, nam prve zubky zostupili velmi rychlo, ale teraz tie trojky, uz sa budem opakovat, ale uz dva mesiace nas trapia, no a ako som pisala uz aj horucka bola a to bola prvy krat

katina2209
7. feb 2011

@zoska tak to ti krasne pije mne z toho granul vypije max 125 a to sa tesim ked vypije,ale este ho davam na spanie poobede raz pricucnut tak mozno si nieco vypije @matesl tak pas som nemala az teraz som si precitala takze som ho pasovala 😀
@lenica81 ten golfac co ste kupili ma aj nanoznik?

katka888
7. feb 2011

@svetlankat
dakujem .... nam chuti ta s kyslou smotanou, takze budeme robit tu 🙂 🙂 len som mala pocit, akyze som to spravila objav, spravit malej na 1ve narodky taku tortu, cize nie klasicku s plnkou a piskot. cestom, ale ocividne som teplu vodu neobjavila hahahahaha 😀 😀 😀 😀
ked ja nestiham sem chodit ..... takze som fakt ako nejaky robinson po navrate do vlasti 😀

laxity
7. feb 2011

ahojte

@zusika drž sa a všetko nech dobre dopadne a nech máš drobčekov krásne v náručí...a daj nám vedieť...myslím na teba 😉

maculik
7. feb 2011

AHojte,
boli sme na cviceni, maleho som predtym musela zobudit, nech mu este stihnem dat obed, ale nastastie nebol mrzuty. Potom pre Adelku a teraz som varila, kym sa drobci krasne sami hrali v izbe (asi pol hodku, normalne som na nich chodila nenapadko pozerat, ci je vsetko ok). Este skocim na nakup, ked dojde mm, lebo dost veci nam chyba, akosi sme cez vikend vela jedli 😕 🙂

@zusika jej, tak zajtra to pride, drzim palce aj ja, nech to prebehne v poriadku a tesime sa na fotky a novinky o drobcekoch 😵

lolka
7. feb 2011

cafte, mala ma sople 😒 baby @matesl @katina2209 @lenica81 @dorotka @alex su vase deti zdrave ? nestiham citat ....moj mm si mysli, ze to chytila v Avione, ze vsade je plno chripky 😖 no, zatial su to len sople a dufam, ze to tak aj ostane...

laxity
7. feb 2011

@lolka myslím, že @matesl písala, že malý má soplík či? Neviem nech nepíšem hlúposť...oni určite napíšu 🙂

skoré uzdravnie...je to teraz risk, bo ozaj je veľa detí chorých ☹

zoska
7. feb 2011

ahojte,
@lolka @avaka skore uzdravenie!
aj v spravach bolo ze je vela chripky vsade, tak dufam, ze nas to obide...

ja som sa rozhodla malej upiect tortu sama 😅 urobim okruhlu poschodovu, snad to vyjde...
teraz cez vikend som piekla pre segru (davam foto), lebo mala narodky a po torte sa len tak zaprasilo...co sa v nasej rodine nezvykne, vsetci pochvalovali, tak som posmelena uspechom, namiesto koliesok budu roznofarebne srdiecka...ten potah je z tych marschmalov cukrikov- akoze falosny marcipan

teda mala ju jest nebude, mozno len ochutna cesto, ale jej urobim bud smotanovu alebo jablckovu

laxity
7. feb 2011

@avaka podobne prajem skoré uzdravenie E

laxity
7. feb 2011

@zoska super krásna práca 🙂 , si šikovná ja si netrúfam 😀 ale hlavne, že chutilo. A kde budeš kupovať tie ozdoby na tortu? Bo ja to chcem pre Naty, keď jej budem robiť jablkovo-pudingovú 🙂

zoska
7. feb 2011

@laxity ozdoby si urobim 🙂

matesl
7. feb 2011

baby cafte, mm uspava, pilo sa z flase, ale asi nie vela, chvilu mrnkot a teraz ticho...ale asi su na rukach...ale je tam ticho ...len obcas hmhm maleho...no uvidime 😅

zoska
7. feb 2011

@blumka orlandoooo just now!!! ale asi uspavas dietatko...nuz blby timing ma reklama 😅

@matesl drzim palce, boze ani nevies ako uprimne ti prajem aby sa vam to zaspavanie a spinkanie upravilo konecne

matesl
7. feb 2011

@svetlankat no Risko si skor sucha ocka a nostek, ako dasienka a velakrat kycha, dr ze to asi alergia, ja som alergik na vsetko...mal po kom zdedit ☹

matesl
7. feb 2011

@lolka my nemame a dnes sme boli aj s dorotkou 2 a katinou a tiez nemali sopliky... ale vraj sa teraz treba vyhybat nakupnym, lebo je chripka vsade...ale my sme zatial OK
nech to nie je nic ine, nejdu dalsie zubky?

matesl
7. feb 2011

no ja si tu sama pisem, mm asi uspal, je tam ticho a asi aj on zalomil 😀

matesl
7. feb 2011

@laxity nemame, len si drhneme nos 😅

matesl
7. feb 2011

@zoska dakujem dakujem...zatial to vyzera dobre...no len na rukach, chudak mm 😅

zoska
7. feb 2011

neviem ci je to publikovatelne, ale napisem, snad nezmazu 😅
nelka vcera stala pri skrinke v kuchyni a nieco si tam blabotala a zrazu si vzdychla a vyslo z nej nieco ako koko-ti 😅
sme sa s mm na seba pozreli ze ci to aj ten druhy pocul a rehot...no ale teda neviem ci je to na smiech 😝

dnes spala cez obed len 40minut a zaspala o 7mej uz, a pocujem nejake zvuky...mam pocit ze je vyspata a ide tu strasit do 23tej minimalne 😒
nuz asi sa lucim

matesl
7. feb 2011

@katina2209 zas som zabudla to mlieko a nosim ho so sebou!!!! pre teba

elleniak
7. feb 2011

@lolka moj syn ani nebol v avione a ma taky sopel, že nestacim odsavat...je to už 4 den, hlieny mu stekaju do hrdla kasle...ani neviem kde to chytil....lebo je vacsinou doma

matesl
7. feb 2011

@zoska y sa nezdas aka si sikovna 😉

lenica81
7. feb 2011

@lolka ahoj, to ma mrzi, my sme zatial ok... zas tolko ludi tam nebolo, ale akurat v spravach hovorila nejaka pediatricka, ze teraz "vyvencit" deti v obchodnom centre nie je prave najlepsi napad... prave pre chripku...

lenica81
7. feb 2011

@zoska krasna torta... ja si netrufam na take ozdobovanie... cokoladova poleva to isti... 😀

a mala ze od koho to ma... 😕 😀

laxity
7. feb 2011

bože my sme dnes boli v Auparku, tak dúfam, že Naty bude ok ☹

laxity
7. feb 2011

@matesl soryyy 🙂

laxity
7. feb 2011

@zoska no pekný výraz 😀 treba dávať pozor 😀 😀 😀 neber to osobne 😉

zucana
7. feb 2011

cafte bay ja vas v posteli docitavam ale nejak nevladzem odpisovat 😅
blahozelam vsetkym oslavencom aj ked oneskorene 😵
nasi dnes o 12tej odisli...sme smutne s viki lebo bolo uzasne.vela sme sa hrali a boli spolu aj na obede aj v zahrade aj na ihricku ...musim pozmensovat foto a dam na fb....
viki uz krasne spinka....babina s tetou sa o nu ukazkovo starali a dovolovali jej vsetko co my s mm nie takze viki som dnes hovorila ze nono toto iba s babinou 😅 a naucila sa hovorit bejby (baby) lebo pozerava to baby signing time a aj kolisat babiku a aj 3 nove znaky a stale posiela pusinky a aj hovori ajajajaaaaj a chyta sa za hlavu dvoma rukami 😀
no ale pamatate sa na tu morinu na dasne co som pisala a bola som s tym aj u lekara? vraj to mala narazene...a po 2 dnoch modrina zmizla...tak tam ma taku spicku zubu...je to normalne ze stolicka sa uz tlaci'ved ma iba 4 zuby a dvojky horne sa tlacia a bielu bodku ma aj na druhej strane na stolicke....ale vidno jej na tom pomodrinovom mieste len spic stolicky 😕

matesl
7. feb 2011

dieta spiiiii...a v postielke...uvidime do kedy 😀

matesl
7. feb 2011

@laxity fpohodeeee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre