Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
1. jún 2010

oliv len haja a haja...

aaaa, konecne chytame chodidielkaaaaaa, kolienka uz davno, ale chodidielka uz ododneees...teda, mozno to robila i skor, len som si nevsimla, lebo v hrazdicke s tym dnes zacala a ja na nu v nej nevidim, ked je na obvyklom mieste....len uz som dala hrazdicku na postel, lebo sa tam vrti ako vrtula, a na obyvacom nabytku to uz nie je bezpecne, lebo proti spadnutiu je tm fotel, a uz v pohode sa dostane mimo... 😅

matesl
1. jún 2010

adi , blumi, to s tym zlym spanim po ockovani asi nie je nahoda...a cez den je spavy ale sam nezaspi ako napr laxi mala, bude mrncat a mrncat.... ☹

olifcek
1. jún 2010

@matesl vitaj v klube 😵

andrea2603
1. jún 2010

no ja sa obávam, že na budúci týždeň po 2. očkovaní, my prestane spávať úplne 😅 To fakt, že aký humus to do nich pichajú, keď ich to takto rozhádže!?

teuska
1. jún 2010

baby ked budem vecer v spravach budem vam kyvat 😅 moj maly sa asi nauci plavat predcasne

teuska
1. jún 2010

@olifcek aka je malicka sikovna 😉

maculik
1. jún 2010

ahojte kocky, dnes akosi nestiham, ale ked uspime drobcov, napisem a docitam, uz mam abstak 😀 .
jeeej, adelka sa prave ocikala, tak tu place 😀
a dnes mame 4mes 😵

andrea2603
1. jún 2010

júúúj, teraz som v správach na Markíze videla to lietanie detičiek 😨 , čo im švihá? , že bude o tom aj Paľba, ale to ja už spím 😅

maculik, že 4 mesiace 😵 ? ja si pamätám, ako si bola ešte v kine a potom ťa to chytilo, dobre si pamätám?

maminnka
1. jún 2010

ani ja nestiham... ale docitala som vas...

nasa Natalka je od ockovania este viac spava ako pred tym. O tyzden ideme zasa tak snad nebude este viac spinkat 🙂

andrea2603
1. jún 2010

maminnka 🙂 , takú injekciu chcem aj ja, aby viac spala.

maminnka
1. jún 2010

Teuska,
snad to nepride az k vam...

Andrea, este ze som to nevidela, ja som nejako velmi precitlivela, ked as detom robi zle... Ta ceska reklama na pouzivanie bezpecnostnych pasov, co kolovala na nete ma strasne zobrala... doteraz to m am pred ocami a to som ju videla hadam pred pol rokom. A ta veta ?mama, ocko, zobudte sa!", tak ta vom ne rezonuje doteraz...

maminnka
1. jún 2010

otras tieto moje preklepy 😔 😔 😔

andrea2603
1. jún 2010

maminka, oni že je to dobré, lebo že to prekrvuje mozog a čo ja viem ešte čo ... 😕

olifcek
1. jún 2010

@teuska dakujeeeem.....a v spravach ste neboli, cii? x;oD

@maculik jeeejda, uz 4? super, gratulujem x;o)))

@andrea2603 chore, ze? my sme kukali jojku, a tamtake neslo....aspon o tom neviem, ale bola som i v sprche x;o))

mmaarrttiinnaa
1. jún 2010

tak k očkovaniu mne sestricka povedala aby som malemu dala cajik lebo ze bude dehydrovani po ockovani tak som mu dala aj napriek tomu ze je plne kojeni a este caj velmi nepil a tak ho z neho nafuklo ze sme vkuse 3 dni plakali obaja on z toho bruska a ja ze som mu nevedela pomoct strasne viac mu ten caj nedam ☹

maminnka
1. jún 2010

Andrea, nikto ma nepresvedci, ze to je na nieco dobre... ved ako tie deti revu od strachu! male babatka!

olifcek
1. jún 2010

rozdelujete tie vakciny? adi?

olifcek
1. jún 2010

@mmaarrttiinnaa skoda, ze si neprisla medzi nas, my by sme cajik zavrhli....kojila by si o cosi castejsie, keby pytal, a bolo by to ok...ved MM je z 80 percent voda

andrea2603
1. jún 2010

@olifcek nerozdeľujeme, my o týždeň máme už druhú dávku ☹

andrea2603
1. jún 2010

@maminnka ja by som tie mamičky zavesila dole hlavou a nech si polietajú, či by boli spokojné!?

olifcek
1. jún 2010

@andrea2603 ja sa neviem rozhodnut, ci rozdelit....

no chudak deticky, ved im tlak oci musi tlacit x;o(((

maculik
1. jún 2010

no, tak som tu, lebo Petik je akosi prilis cerstvy na spanok, tak sme ho dali pod hrazdicku unavit sa trosku. Adelka uz spi, mama robi palacinky a mm je este v robote.

adka veru, dobre si pamatas, boli sme na Avatar, odtial sme isli na koktail, zalahli sme o 1 a o 2 uz som sa zobudila na 4min kontrakcie 🙂

olif, dakujeme 🙂

to lietanie som sice nevidela, ale staci mi, ked o tom pocujem, ako to vyzera, no s prepacenim trafene zeny, ktore toto s detmi robia 😠 😖

teus, ty budes v spravach? A kde?

teuska
1. jún 2010

no este sme zatial neboli, ale voda neustale stupa, tak som to myslela tak, ze ked budeme plavat 😅
Idem spinkat, lebo nas caka asi rusna noc, keby aspon uz prestalo prsat, zajtra mame kontrolu u ocnej, ocko vyzera celkom fajn, tak dufam, ze nas necaka dalsie prepichovanie 😖

lenica81
1. jún 2010

macu, gratulacie...
teus, drzte sa zajtra u doc a nech vas teda nevytopi... 😉

inak, nas synator je teraz tiez mrzuty, ale u nas to bude tym pocasim... aj pred 2 tyzdnami, co cez vikend tak lialo, bol taky... ale ide mi to na hlavu, bo uz niekedy neviem, co s nim, taky je umrncany, ani spev ani na rukach ani spinkat... a zobudi sa na kazde pocikanie... takze menim plienky jakeby zadarmo boli... 😠 😔

lenica81
1. jún 2010

idem ja rovno spat... bo ked sa zobudi o 11, mame po chlebe... 😀

zucana
1. jún 2010

cafte baby od tretej sme boli vonku do 7mej s kamoskou slovenkou....v sobotu robime grilovacku pojde aj ona s manzelom aj moja teta pride z bolzana s malou a mm tak sa tesim

inak mame zvysenu teplotu 37,2 ale nemam dat lieky este ze??? inak je oki
no a je tu strasne teplo tak rozmyslam ze jej dam aj sem tam vodicku ked teraz papava kazde 4 hodky....co vy na to?a ked mame nieco take ako lucku musim prevarat?a teplota moze byt ako vonku tej vodicky ?
dik babce

olifcek
1. jún 2010

@zucana este nedavaj nic na teplotku. vodu nedavaj, ked bude smadna, popyta si mm....a jo, prevarat aj lucka sa musi.

maculik
1. jún 2010

leni, dakujem 🙂
zuci, a nechces jej radsej ponuknut castejsie prso? ved aj mliecko je od smadu. Ci sa bojis, ze by sa jej rozhodili tie 4h intervaly?

zucana
1. jún 2010

maci ani nie o tie intervaly ako o to,ze ona len trikrat potiahne a rozjeduje sa....a grckala by.....teraz uz krasne bez podbradnika aj ficime...a je dost tlstucka 😒 tak neviem....ved uz ma 4,5 mesiaca....hm?

olifcek
1. jún 2010

@zucana ja bych dala prso, ked bude smadna, kratko potiahne, lenpredne mliecko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre