Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
10. feb 2011

len ja cestoviny robim so zeleninou a masom alebo s omackou a to jej ich mam ako napchat do tych malych ustociek....tokto same to si viem predstavit ze si to chyti a odkusuje ale hentak 😕

olifcek
10. feb 2011

@zucana jj, dam celu a Oliv si pokuse x;o) ale niekedy, pre ulahcenie jej to lyzickou prepolim, nech sa jej to lepsie do pusy da, ale ked su urobene, a uz pyta, tak vyberiem par kuskov a tak jej cele dam do pusy a ona si papka a zatial ostatne miesam so zeleninkou, maskom, masielkom a pod.

olifcek
10. feb 2011

@zucana mne Oliv niekedy otvara pusinku dokoran, vtedy v pohode dam i cele cestoviny, ked otvara ako vrabcek, tak davam mensie,le len lyzickou zmensim x;o) nesekam, nemixujem toto

lienka2
10. feb 2011

baby dakujeme za blahozelania, aj my prajeme dnesnym oslavencom vsetko najlepsie 🙂

zucana
10. feb 2011

No kupim ja dnes trochu vacsie kusky zas do extremov nemozem a mm by mi nadaval ....

olifcek
10. feb 2011

@zucana jasne, extremy ee x;o) a ked uvazujem, tak Olivka papa cele fakt prevazne vtedy, ked este niesu v omacke x;o)

blumka
10. feb 2011

@zucana no ved jasne ked su v omacke alebo so zeleninou ze jej ich prepolim a dam tak..ved take penne sa ani na malu lyzicku nezmesti...alebo ked pucim tak sa rozpucia aj cestoviny...
proste ako potrebujem tak jej ich bud necham v celku abo polim abo pucim...

zucana
10. feb 2011

No tak uz sa tudom... Sak som myslela ze som nemnormalna 😅

blumka
10. feb 2011

@zucana 😀 😀

elleniak
10. feb 2011

@zucana ako robiš omačku? zahustujes mukou?

olifcek
10. feb 2011

@zucana 😀

zucana
10. feb 2011

@elleniak nie. Robila som rajcinovu s bazalkou ako robim pre NAS . A gulku mleteho masa. Ako pasta and meatballs 😀

olifcek
10. feb 2011

@elleniak @zucana je nesmierne sikovna kucharka 😉

elleniak
10. feb 2011

@olifcek 🙂

zucana
10. feb 2011

ale no 😉 idem ja do obchodu....nejake dobre potraviny nakupit 🙂

elleniak
10. feb 2011

@zucana to může byt dobre....potrebovala by som nove recepty ...lebo fakt už neviem co mam varit

olifcek
10. feb 2011

@zucana stavim sa, ze to budu klasicke potraviny, ale vycarujes z toho neuveritelnu mnamku, mlask

olifcek
10. feb 2011

@elleniak x;o)

lienka2
10. feb 2011

@zucana a ake paradajky si pouzila? asi cerstve, vsak?

co je lepsie pouzit ked nie su este riadne paradajky? a chcela by som skusit paradajkovu omacku?

olifcek
10. feb 2011

@lienka2 ja som dal aparadajku.. predsa len, i ked este nie je sezona, pride mi to setrnejsie k babu ako pretlak, ci kecup... ale som zvedava na nazor inych mamiciek x;o)

lienka2
10. feb 2011

@olifcek to je jasne, kecup by som nedala ani pretlak, ja len ci sa niekto v tom nevyzna lepsie.. nejake paradajky v konzerve alebo take nieco.. priznam sa, ja toto v obchode nesledujem, nam robim omacku s kecupom..

olifcek
10. feb 2011

@lienka2 vidiiis, ved su paradajky v takych papierovych krabickach... skusim kuk najblizsie.... zvykla som to kupovat, ked som robila paradajkovu polievocku

svetlankat
10. feb 2011

@lienka2 podla mna aj 100 percentny dzus sa da pouzit

lienka2
10. feb 2011

@svetlankat vsak ale co s tym zvyskom.. ci predavaju aj maly?

alex
10. feb 2011

@lienka2 jeeej ty si tehula, gratulujem 🙂

lienka2
10. feb 2011

@alex dakujem 😵

svetlankat
10. feb 2011

@lienka2 Vypijes ved to je zdrave a teraz ti treba 🙂

lienka2
10. feb 2011

@svetlankat ja paradajky lubim velmi, ale nase domace co su v lete.. a paradajkovy dzus ci stava ma teda vobec nelaka 😅 budem musiet mrknut v obchode, co sa da pouzit pre lukyho..

lienka2
10. feb 2011

baby a pridajte sa ku mne dakto, nech " v tom " nie som sama 😉

svetlankat
10. feb 2011

@lienka2 ja by som aj, ale my este chvilocku ASI pockame. Ja ten dzun neluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre