Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
3. feb 2010

no maminka ja som sa tiež vytešovala, že sa mi strie nerobia a bum. Mám ich na brušku aj na bokoch a zadku, stehnách, prsia mám jak slniečko, normálka jak lúče dookola bradavky mám tie strie... V lete na kupko pôjdem v skafandri.

maminnka
3. feb 2010

Alex, do leta vyblednu, to potom takmer nie je vidiet na stihlej postave, aku mas ty, neboooj! Ale zamrzi to, ze? Pekna pokozka a jedno tehotko vsetko zmeni..

joanna333
3. feb 2010

no tie strie su riadne potvory...a velmi casto sa urobia az posledny mesiac, asi preto lebo vtedy babatko najviac pribera na vahe a koza sa prudko roztahuje. neboj alex, do leta vyblednu............

matesl
3. feb 2010

blumi a ty si sa kedy tak naliala, lebo ja teraz za posledne 2 tyzdne
uplne ked si to stlacim, tak to mam jak ked som opalena, ze mi to tak zbledne a potom spat na telovu farbu, no aj ked ta telova farba je teraz taka do cervenkava..ja neviem ci to je tym prekrvenim

matesl
3. feb 2010

alex ja mam strie na zadku od puberty, a pred letom som pouzivala ten krem proti striam z AVONU a pri pravidelnom pouzivani to nebolo vidiet. aspon mne to tak celkom zaberalo, ale jasne ze potom sa to objavilo zas, ked som sa prestala kremovat
ale aspon na leto som to kryla 😉

janielah
3. feb 2010

matesl, dakujem za zistovanie aj maminke, ze dala ten zoznam, tak sa tesim, ze Krpka bude nakoniec Simone 🙂

matesl
3. feb 2010

jani to ta som nezavesila ten zoznam, niekto to nasiel predo mnou, ja som sa este nestihla spytat ale overim to 😉

alex
3. feb 2010

mami že štíhla postava... ja nie som štíhla. Začínala som tehu pri 70kg. Keď som mala 60 (to bolo v roku 2006), tak som bola spokojná so sebou. Potom som pribrala až k tej 70 a teraz mám už 83. Ale verím, že raz sa k tej 60 vrátim 🙂
Ja si vravím, že modelka už zo mňa tak či tak nebude, tak čo tam po striách, ale nie je to pekné a mrzí to trošku.

alex
3. feb 2010

no a inak strie na zadku a stehnách pár som mala aj ja pred tehu, ale neboli skoro vôbec vidieť, tieto sú úplne iné, také červené, fialové. A tie na prsiach sú ale najhoršie. No mužík sa poteší, že sa už nebudem opaľovať hore bez 😀

matesl
3. feb 2010

alex, vraj sa hovori, ze telo zeny sa pred tehotenstvom pripravuje a priberie
aj ja som pribrala pred tehu..asi JAK UZ SME ZACALI UVAZOVAT MOJE TELO ZACALO PRIPRAVOVAT sa na to ;)
neboj budeme mat dooost pohybu, pojde to dole,uvidis

joanna333
3. feb 2010

ja som dnes na kramaroch dostala prenatalny balicek a bola tam vzorka olejceka na strie z Weledy...no teraz mi to je uz na prd... 🙂

alex
3. feb 2010

matesl, no ja som mala váhu vždy tak okolo 65 kg. Potom som schudla na tých 60. Po čase som sa dostala na tých mojich 65, ale potom som brala hormóny, lebo sa nám nedarilo otehu a tak som sa dostala na 70. Ale verím, že pri maličkom budem mať o pohyb postarané 🙂

matesl
3. feb 2010

joanna ja som to dostala tiez, ale ja som si uz od 5 mesiaca kupila z HIPP ten olejcek na brusko stehna a tym som sa natierala
ale ja mam asi dispozicie po mamine, a nemam ani jednu striu na bruchu ani mamca nema po nas

alex, to nebude take zle, to sa vyhoji ako kazda jazvycka, neboj

joanna333
3. feb 2010

matesl, tiez ides rodit na kramare? ty si z blavy vsak?

matesl
3. feb 2010

hej hej 😉
mne ho uz dali asi pred 2 mesiacmi...ale ved len bol plny letakov...myslela som ze nam daju vzorku plienocky, kremiku a tak...a nie take same reklamne letAKY

matesl
3. feb 2010

MOJE DIETA PYTALO JEST 😀 musela som si dat chlebik s babminkom a loveckou salamou, zas bude zaha...aj ked uz som mala relativne pokoj s nou, ale taketo drazdive jedlo...no.... 😅

joanna333
3. feb 2010

no presne jak hovoris, dva casopisy, jedna mala budiska, ten olejcek, a prasok persil...a krabica velka a prazdna...ozaj tam mohli pribalit aj nieco pre babatko...ale to mozno dostaneme v porodnici...

alex
3. feb 2010

no ja som žiadny balíček nedostala ☹

matesl
3. feb 2010

a chodis na kramare alex?

alex
3. feb 2010

nie, nie, ja mám svojho gyn. v Ružinove v poliklinike a do nemocnice chodím na Antolskú.

matesl
3. feb 2010

joanna, no podla toho co sme im vyplnili ten dotaznik, mali by sme v nemocke este dostat nieco, vraj plienocku, kremiky a flasku...tak uvidime ;)
inak podla ultrazvuku posledneho mam termin 20.2 sa mozno aj stretneme 🙂

janielah
3. feb 2010

ani ja som nic nedostala.. A ten olej od Weledy je na strie,ci proti nim?

matesl
3. feb 2010

jani to ani neviem ja mam ten HIPP

alex
3. feb 2010

kočky som dala novú foto do februároviek, tak tam trošku vidieť tie moje kamošky strie 😀

matesl
3. feb 2010

ozaj baby, boli ste sa uz informovat na miestnych uradoch - matrikach na prispevok na dietatko!?
niektore mestske stvrte ak tam mate trvale bydlisko davaju prispevok...tu v PB je to tento rok 50 eur, nie je to vela ale potesi, bude na plienky 😉

joanna333
3. feb 2010

matesl, asi sa nestretneme...ja mam totiz naplanovany cisarskz bud. tyzden...

jani, to je olej asi len ako prevencia...ale je na nom napisane ze sa ma uzivat aj tri mesiace po porode...ale je dost drahy co som kukala na ich stranke. hlavne zlozenie je mandlovy a jojobovy olej, a ja som na zaciatku pouzivala cisty prirodny mandlovy olej z lekarne a zatial nemam strie.no a bol o dost lacnejsi ako weleda...

joanna333
3. feb 2010

matesl, aky prispevok??? o tom neviem nic...ale aj 50 eur je super

alex
3. feb 2010

no ja som sa natierala takým detským olejovým krémom a nezabralo. Nevadí...

matesl
3. feb 2010

joan

aha vlastne si spominala myslim ze mas babo KP..a preco tak skoro, uz je velike?

alex
3. feb 2010

matesl a kde sa to dá zistiť? Priamo sa opýtať na úrade, alebo aj na nete o tom píšu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre