Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
2. aug 2010

piskoty obsahuju cele vajce aj tie co su urcene pre deti od 6. m...
uz som o tom lepku pisala...bud urobit krupicove halusky ale bez zltka, alebo cestoviny bezvajecne...

blumka
2. aug 2010

@blumka teda be bielka 😀 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
2. aug 2010

@zucana ja som vcera videla v tescu u nas, tam kde su detske veci je j oddelenie s vyzivkami, mliekmi a boli tam susienky pre deti, jedny boli dokonca bio, pozerala som zlozenie a nebol tam cukor, ani vajce 😉

zoska
2. aug 2010

@rivatha malý aky sportovec, waau 🙂 😨
no o vlasoch sa ja uz nezmienujem, furt mam stiahnute...vraj to zacne ustupovat okolo roku po porode, kadernicka vravela ze ak zopnut tak radsej stipcom, lebo gumicky este viac zatazuju korienky

blumka
2. aug 2010

@zoska a co to zac bolo? ja som v tecsu nejake preterezku kupovala ale uz si nepamatam nazov 😅

zoska
2. aug 2010

@blumka nepamatam si nazov lebo som to videla prvykrat, take nezname to bolo, biely obal, napis bio, 6+ a v zlozeni bolo napisane ze neobsahuje cukor ani vajce...ale na konci bolo napisane ze moze obsahovat stopy vajec, pretoze vo fabrike kde sa vyrabaju sa tvori aj produkty do ktorych sa pouzivaju vajcia, ale podla mna to je bezpredmetne, pretoze to tam pisu zo zakona....

nabuduce to poriadne obzriem a napisem...ak dovtedy nezistite

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
2. aug 2010

@blumka blumiiiiiiii a tie piškoty od nestle čo su od 6m nam ich dala doktorka ale fakt rozmyšľam, že ich zožerem ja ku kave, tie nemam davať Tobimu?

svetlankat
2. aug 2010

@rivatha mne kadernicka vravela, ze veci ktore primas oralne odchadzaju do mliecka ked kojis a tebe aj tak neostane potrebne mnozstvo, ze je dolezite aplikovat pripravky priamo na kozu, aby to malo nejaky efekt. Mne doporucila vodicku Capilla do 4 eur z lekarne

garonka
2. aug 2010

http://www.mojalekaren.sk/nestle-baby-susienky-...

take niečo ale my mame tie klasicke piškoty nie tie medvedíky

garonka
2. aug 2010

@rivatha akíííííí ste krasníííííí a maly je šikulak šak on sa postaví raz dva 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
2. aug 2010

@zoska safla

@zucana nosime velkost 62, tak asi 62/68, ze? a rada bych cele...ci to hlupost? nevyznamsa, co je lepsie? chceme uz ist plavat....keby surilo, zaplatim si aj postovneeee...ci mate postu daleko? ak hej, necham tak...a uz aj idem kolegov lanarit na 08.08., resp od 09.08. 😉

@kleopatris my sa pretacame konecne oboma smermi....oliv to vedela opacne....najprv z bruska na chrbatik...c;o)

@rivatha krasny je! a aky sikovny a silny, wow....

musim oliv naozaj davat viac na brusko x;o)

svetlankat
2. aug 2010

@rivatha a krasne foto, ste krasna rodinka

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
2. aug 2010
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
2. aug 2010

@rivatha ano, ja som tu na konovi citala ze vichy nepomaha. Mne toto odporucila kadernicka a neviem ti este povedat ci pomaha pouzivam kratko a nepravidelne, zabudam. A vlasy uz pomaly ani nemam ☹ . Urcite nekupuj nic drahe. Chod do lekarne a kup z lekarne fakt do 4 eur.

garonka
2. aug 2010

@rivatha i mne letia vlasy a to nehovorím, že ich mam jemne jak metla 😠
šampony na zhustenie vlasov su blud joj

svetlankat
2. aug 2010

@olifcek my na brusku placene osto sets, nam sa na brusku tak strasne nepaci ☹

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
2. aug 2010

@olifcek a kam sa nakoniec chystas plavat?

garonka
2. aug 2010

@zucana to je užasna hračka, mala to moja neterka škoda že to moja švagrina darovala detičkam do nemocnice
je to perfektna hračka

garonka
2. aug 2010

i ja chcem isť s Tobim plavať ale s takou skriňou ak padnem do vody tak dovidenia

svetlankat
2. aug 2010

@zucana vyzera to fakt dobre. Podla mna sa deticky zabavia

svetlankat
2. aug 2010

@garonka ty mas skrinu a kde? Nevsimla som si, maximalne tak skrinku

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre