Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
19. aug 2010

@olifcek jedno je predok, druhe je zadok tricka, niesu to dve x;o)))

svetlankat
19. aug 2010

@olifcek sama sebe? 😀

ssstanka
19. aug 2010

@olifcek kraaasne

svetlankat
19. aug 2010

@olifcek jej a som zabudla vsetko krasne k 8. mesiacikom

blumka
19. aug 2010

kto tu nedavno daval link na podbradnik s rukavmi minnie? som ho kupila 😵 je krasny

laxity
19. aug 2010

@blumka zoska myslím 🙂

olifcek
19. aug 2010

@blumka veru, zoska 🙂

garonka
19. aug 2010

@zoska ajoooj my dneska ešte zemiak s mrkvou lebo samotny zemiak do ust neda a samozrejme zmiešam doň troška oleja
dnes som šokovana zjedol všetko ešte si pytal 😅 😅
ale som prišla nato prečo ho napinalo tie posledne dva dni ten zemiak som nepomixovala na hladku kašu ostali sem tam take mini kusky a tie nechcel tak dnes to už bolo ako uplna kašička a zbaštil to jedna radosť
zajtra začíname so cuketou 😵
inač sme sa aj konečne vykakali, pomohla mu slivka bez šupky a tak rozmixovana aaaale chutila 😀

garonka
19. aug 2010

@olifcek ja sa na trička neviem dočkať a tato ich nedostane na meniny bo ja nevydržím dovtedy a ak si u Teba trička vyzdvihnem aj prašule doplatim ok? 😵

blumka
19. aug 2010

ja dam mm tricko na narodky...o dva tyzdne.. 😵 aj ked sme si povedali ze ziadne darceky, lebo mame novy fotak, v novembri ideme na koncert, co bol dost drahy a dom staviame..no ale to je malicky darcek 😉

inak, mne je dnes nejak na figu...aj mna z niecoho vzduva a prehana ma...dufam, ze to nie je nejaka viroza a ze ju nema aj juli... 😒 ☹

blumka
19. aug 2010

@olifcek, ty moj zasobovatel...potrebujem enjake pekne plastove prestieranie 😉 take nieco jemne, nie kikiriki 😀 ked nieco uvidis hod link...dakovala

olifcek
19. aug 2010

@blumka vidiiis, vsetucko ovocie bez supky? i marhulu a broskynu?

garonka
19. aug 2010

@blumka ja do 29. 9 nevydržím to mi bude musieť asi @olifcek trička podržať 😅

olifcek
19. aug 2010

@garonka staci povedat a nedam Ti ich skoooor 😉

garonka
19. aug 2010

@olifcek oki oki odložím ich u Teba bo ja fakt keď ich budem mať v ruke tak mu dam hneď 😝 😅

olifcek
19. aug 2010

@garonka samozrejme aj vianocne darceky kludne tak

garonka
19. aug 2010

@olifcek jej vidíš aj darčeky si odložím bo ja fakt neviem prekvapenia udržať keď sa teším ako male decko 😀

jupííííííííí a trička kedy prídu?

blumka
19. aug 2010

@garonka ty si taka jak ja 😀 som pre nas kupila listky na novembrovy koncert este minuly mesiac s tym ze ich budem drzat aspon do jeho narodenin...ale som vydrzala tyzden a musela som mu ich ukazzat 😀

@olifcek, marhulu som davala bez supky, minule jak juli jedla ale broskynu supem terezke este doteraz... 😅

blumka
19. aug 2010

a ked uz sme pri darcekoch tak uz viete ze co detom?

garonka
19. aug 2010

@blumka ale mam @olifcek tam šecko odložím 😀

joj ja neviem ale ja by chcela take autičko odražadlo aby mal na jar keď bude teplejšie alebo nech daju baby lepší tip 😵

olifcek
19. aug 2010

@garonka zajtra tu tricka maaaam

@blumka to treba aj v 2 rokoch?

ani ja neviem moc darceky neukazat skor, he he

olifcek
19. aug 2010

@blumka my malej kupime odrazadlo levika 😉

garonka
19. aug 2010

@olifcek i ja chcem take odražadlo to kde kupite?

blumka
19. aug 2010

@olifcek netreba, len terezka to nema rada, tak preto... 😉

olifcek
19. aug 2010

@garonka este neviiiiiime 🙂

blumka
19. aug 2010

@olifcek ja som terezke objednala z UK taku babiku co reaguje na svoje meno, rozprava, vraj si vie drzat decku a flasku...a robi kukuk a hapci a take somariny 😅 a Juli asi kupim taky akoze CD prehravac od Fisher price..kamoska to teraz kupovala neterke na rok a vraj sa im to velmi pozdava

blumka
19. aug 2010

aha co sa mi podarilo 😵

ssstanka
19. aug 2010

@blumka krasne

ssstanka
19. aug 2010

@garonka ja tiez planujem dat tricko tatovi na narodky v septembri ale ako sa poznam,dam mu ho hned jak bude konecneee doma a to ma byt zhruba o 9dni...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre