Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
10. sep 2010

zbiera kazdu spinku, co najde, uff 😅

maminnka
10. sep 2010

@zucana jeeej, sikovna Vikinka 🙂 a ako krasne sedi 🙂

@olifcek jeeeeej parada, Olivka je tiez velmi sikovna! nasa si uz pekne sada do polosedu, stvornozkovat sice nevie, ale uz si sada, velmi sa jej to paci 🙂
no a vcera si brblala a zrazu ze "mama"... uplne zretelne a potom este niekolkokrat... je to uuuuuuuuzasneeeeeeeee pocut to, aj ked sa to samozrejme nerata ako prve slovo, kedze je povedane nevedomky, asi len zhoda nahod 🙂 Za to "ham" uz vie povedat, ked je hladna, to robi vedome 🙂

laxity
10. sep 2010

ahojte

@blumka @lolka k včerajším vymesačninám prajem všetko najlepšie 😵

ak máme aj dnešných oslávencov, tak tiež prajem všetko najlepšie 😵

@olifcek ako plávanie? Boli ste na druhom? 😕 , vidím, že aj Olivka robí krásne pokroky 😵

@blumka ten link som si uložila na tú obuv...práve včera mi kamoška spomínala, že topánočky majú byť vyvýšené na päte...také ako sú tam presne aj sandálky.... 🙂 , teraz tiež dávam také lacnejšie a keď začne behať, tak určite netreba na tomto šetriť 🙂

@zucana krásnu ďalšiu dovolenku prajem 😉 a Viki je veľmi šikovnučká 😵

Naša Natáločka sa plazí dozadu, strašne by chcela sedieť, takže mám pocit, že čo chvíľa to príde a posadí sa...včera povedala prvé výrazne slovo JEDE 😕 😕 😕...tak som mala radosť, pozerala sa na toho hovoriaceho psíka a zrazu že JEDE...no zlatá 😵

vidím, že sa stále nakupuje super...ja tiež poslednú dobu dražím a chystám sa objednať next cez kamošku...bo naozaj krásne vecičky tam majú 🙂

blumka
10. sep 2010

@maminnka aka sikula natalka 😉 Juli si hovori ham ked papa, ked jej nieco chut a davam jej do pusy tak ako zavrie pusu a ide to prehltnut tak povie "am" 😀

blumka
10. sep 2010

@zucana krasnu dovolenku 😉
@olifcek super... 😵

laxity
10. sep 2010

@blumka ozaj ako bolo na plávaní? určite si to písala, ale jednoducho vás nestíham čítať 🙂

blumka
10. sep 2010

@laxity perfisne bolo 😉 juli sa uz aj ponarala, najprv sme liali na hlavu vodu a potom ze juli vyzera v pohode tak vyskusame a sup pod vodu...a nic 😀 doma sme jej liali vodicku aj vcera aj predvcerom na hlavu, nech si zvyka 😉 a dobre ze sme brali vajicko, lebo sice kym som obliekla juli tak ona lezala na takom lehatku ale potom v satni by som ju nemala kde polozit, tam boli len skrinky a lavicka a velmi maly priestor. ine mamicky si navzajom pomahali ze kym sa jedno obliekla tak druha drzala babo a my so @svetlankat sme deti supli do vajka a v pohode sme sa obliekli. buducu stredu je st. sviatok tak ideme aj s mm aj s terezkou 😀

theanavi
10. sep 2010

ahojte,vy máte februárové detičky? 🙂

blumka
10. sep 2010
laxity
10. sep 2010

@blumka tak super, no my musíme aj doma trénovať ten signál na liate vody...aby to vraj detičky nezabudli 🙂 , a že už pod vodu no super, to my sme až na poslednej lekcii čiže ôsmej 😕

theanavi
10. sep 2010

@blumka jé aj ja,tak to je super 😉

olifcek
10. sep 2010

idem z mt, bo sme na posteli a salime sa, odpoviem neskor. Oliv krasne rozprava, zretelne mama, papa, potom gugu, gingy, baba a pod., take jednoduche slovicka, niekedy akoby aj tata, to musim este doladit, ale ham ee, na to mame jeden znak, kt.ma naucila, hehe..

blumka
10. sep 2010

@laxity no ved aj u nas hovorila ta lektorka, ze to az neskor, liala sa len voda na hlavu, ale tie deticky co sa jej zdali take ze to zvladnu tak skusila ponorit...fajne to bolo 😀 ja lejem doma aj 2-3x za sebou a ona nic, kuka na mna, zalapa po dychu, zazmurka a bavi sa dalej 😀

blumka
10. sep 2010

@theanavi tak vitaj medzi nami 😉

cukruska1920
10. sep 2010

Ahojte dievcata...pili ste pred porodom ten caj z malinikovych listov? aj to pomohlo pri porode?

blumka
10. sep 2010

@cukruska1920 jeeej, cukru ty uz taky vysoky tyzden..to je supis 😉

theanavi
10. sep 2010

@blumka ďakujem pekne 🙂 si milá 😉 čítam,že už máte zúbky?my nič☹

cukruska1920
10. sep 2010

@blumka no uz to hadam pojde...len sa pytam na ten caj lebo by som ho chcela pit ak by to malo pozitivny ucinok

laxity
10. sep 2010

@blumka tak fajn, ste teda šikovnice riadne tam 🙂 aj vyslovuješ niečo pri liatí vody? Bo my používame Nataly áááááá ŠUP 😀

@cukruska1920 ja som nič také nepila, brala som produkty, pretože sa venujeme čínskej medicíne a tie mi pomohli pretože pôrod bol úžasný, rýchly, nezabudnuteľnýýýý 😵 😵 😵 ale vyskúšaj ak ti poradili 🙂

@theanavi tak vitaj, ak sa teda pridávaš medzi nás 😵

laxity
10. sep 2010

@theanavi môžeš nám napísať nejaké Dávidkove pokroky 🙂

theanavi
10. sep 2010

@laxity ďakujem ak môžem? 🙂 🙂 🙂

cukruska1920
10. sep 2010

@laxity no ved ja chcem mat tiez taky porod....teraz v utorok mi rodila kamoska a statocne ma vystrasila... od 20tt skrateny krcok na 2cm a pri porode sa nie a nie otvorit...ani vyvolavacka jej nezabrala...

theanavi
10. sep 2010

už si vie sadnúť a loziť,ale len do zadu🙂zubky ešte nemáme,ale bolia nás 😒

blumka
10. sep 2010

@theanavi bud rada ze este niesu zuby, cim neskor tym lepsie, aj ked asi vam lezu von ked pises ze vas trapia...no treba vydrzat 😉 Juli ma dva, pri prvom sme sa nevyspali a druhy vyliezol bez problemov 😉
@laxity, hej aj my Juli aaaaaa sup 😀
@cukuska1920 ja neporadim ja som rodila cisarskym 😉

laxity
10. sep 2010

@theanavi 😵 😉

theanavi
10. sep 2010

@blumka no hej,ale nespíme už asi 2 mesiace,už je ich vidieť,len nie a nie sa prerezať,dcérka Sandra už na 6 mesiacov mala dva 🙂 no nič vydržíme 😵

theanavi
10. sep 2010

@laxity 😵

blumka
10. sep 2010

@theanavi no my nespime uz 7. mesiacov a nielen kvoli zubom 😀

blumka
10. sep 2010

@theanavi a starsiu dcerku mas doma alebo v skolke?

theanavi
10. sep 2010

@blumka to aj my,Sandra bola veľký spáč Dávidko je úplný opak
🙂 ideme vonku,práve sa zobudil,tak pekný dník vám prajem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre