Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
24. feb 2011

@zucana jasne, v pohode 🙂

@laxity 🙂 A Tatrovka je ta klasicka, co kedysi, objednala som ju z Ciech, lebo tie v Draciku a pod.su take labilne, tenky material.

ja som bola na pedikure, juj, take mam pekne nozky teraz 😵 Uz som to potrebovala, lebo som mala asi na 3miestach tak do hlbky take tvrde korene akoby a ma to bolelo, ked som chodila.

Kasu som zabudla kupit, hlavne, ze som trtolila malemu do H&M kupit pancuchy (jedny su mu male a druhe som dnes rovno vyhodila, co boli take dosr..e 😅 Ale zajtra kupim a vyskusam dat. Aj tak musim kupit na cestu nejake vyzivy, plienky a tak.

zucana
24. feb 2011

@maculik tak som ti to zistila ze keby mali boli na rukach teda sedeli na vas tak 53 eur...ak by adelka mala svoje sedadlo tak 62 eur....sranda ze nemusia mat autosedacky....no ale takato odpoved a je to minibus a tu je stranka ale ked mi das vediet ze ano tak mi napis do IP info o lete (cislo a prilet a spolocnost) a ja tam zavolam a objednam vam to...

alex
24. feb 2011

ahojte, tak sme sa na obed rozhodli, že malému urobíme nový zostrih my, tak pripájam foto, nášho veľkáča 😉

zucana
24. feb 2011

@avaka k tym topankam... Aj moje su 19 ;)
@alex vesto naj naj !!!!
Nestiham ja nejako 😅

matesl
24. feb 2011

@laxity ved po roku uz maju nabehnut na normalnu stravu, tak treba skusat 😉

matesl
24. feb 2011

@alex fesak, pravili sme z tych nasich krpcov riadnych chlapov, ze 😀

zucana
24. feb 2011

@matesl chuda tie tvoje noci....ja len dufam ze coskoro napiste aj s @maculik ako uz dobre spinkavate...ùinak @maculik mozno sa to vyrysuje...uz hlasaju iba zamracene a 11 stupnov....utorok streda lsnko ale 9 😉

zucana
24. feb 2011

a baby mne sa viac pacili vlasati 😀 😝 ale vsak im rychlo dorastu 😉

maculik
24. feb 2011

@zucana dakujem. Poviem mm a uvidime. Inak fakt, ze bez sedacky, to je divne 😨 My aj rozmyslame, ze aspon jednu vezmeme, a tiez nevieme, ci v pozicovni aut aj sedacky poziciavaju. Co sme raz mali auto z letiska vo Viedni, tak ta autosedacka bola asi z roku 5, otrasna, no ale lepsie, ako nic. Tak hadam aj Taliani budu vediet s autom pozicat aj sedacku, ved oni su taki baby friendly 😅

@alex zlatuckyyyy je Jakubko 😵 A tiez je uplne iny, ked ste ho ostrihali 🙂

laxity
24. feb 2011

@matesl presne tak ja skúšam, nebojím sa pokiaľ je to s mierou 🙂

@zucana čo by som ja za to dala, keby som Naty mala vlasatú 😀

maculik
24. feb 2011

@zucana jej, len nech je slniecko, aby sme aj na ihrisko mohli ist, aj pamiatky pozriet, sice sa da aj ked prsi, ale s detmi je pohodlnejsie, ked je pekne 🙂
Uz zacinam mat nervozitu a spisovat do pripomienok, co nemam zabudnut vziat, a prave mi napadlo, vysielacky 🙂

a veru, aj ja uz by som vzala normalne noci, Petik bol hore teraz,neviem preco, len zacal velmi revat, ale sa hned na mne ukludnil, uvidime, kedy sa zase zobudi.

matesl
24. feb 2011

@zucana vies co, ked vecer uz mrnkal pred spanim som si vsimla, ze uplne prekrvene spodne dasienka...no zrejme sa mu to tam tlaci a to bude dovod

matesl
24. feb 2011

@zucana aj mne 🙂 ja mu necham dorast, len nech to ma rovnomerne 😉

matesl
24. feb 2011

@maculik zacina nam nocna sichta moja, ja asi ani do 2 nejdem spat 😠

zucana
24. feb 2011

@maculik no tesime aj my...a poziciava ju aj autosedacky ale v takom stave asi ako v tej viedni...ved som spominala zo sardinie....
inak nam ide dalsia stolicka ma to uplne modre....

svetlankat
24. feb 2011

@matesl do troch rokov maju nabehnut na normalnu stravu, ja mam take info

svetlankat
24. feb 2011

@alex fesacik

alex
24. feb 2011

@zucana ďakujeme 🙂

Mne sa páčil aj s vláskami, aj teraz, ,ale je pravda, že teraz už mu to porastie rovnomerne aspoň. No na leto asi tiež ešte pôjde krátky zostrih. Uvidíme, ako mu to rýchlo porastie.

@laxity ak by bol Jakubko dievča, tak jasné, že nestriháme 🙂 To by som už copky robila, sponky dávala.

maculik
24. feb 2011

@laxity ani Adelka nemala vlasky, Petika sme uz 2x strihali a ona mala v roku par vlaskov - takto vyzerala 😀

maculik
24. feb 2011

@matesl joj, ani nehovor. Mm uz zalahol, ja este dopijam drink, co mi spravil (trosku fernetu so spritom) a citam Hercule Poirot, ale asi si pojdem lahnut. Len ked uz sa vopred bojim.... Ale zajtra si s nim isto lahnem cez obed, dnes som varila, no na zajtra este ostalo, takze tie baklazany spravim az vecer na sobotu a je vybavene.

matesl
24. feb 2011

@svetlankat ved jasneee ze mu nedam segedin alebo rezen, jedine ze by bol veeelmi neodbitny 😀

maculik
24. feb 2011

@zucana hovorila som mm, ale uz nevnimal, tak zajtra, ked bude prebraty, tak mu to este raz poviem a dam ti vediet, ci rezervovat alebo nie.
A v nedelu ale neviem, ci drobci nebudu z cesty prilis unaveni, ci tu pizzu skor nie az v pond., ak mozete. A v nedelu len tak skor sa stretnut na nejaky drink alebo co. Ale to este dohodneme, jo? Ved mame na seba cisla, brnkneme si, len si musim dobit kredit 🙂

svetlankat
24. feb 2011

@matesl 🙂

blumka
24. feb 2011

@maculik som sa chcela opytat, ten maco co s nim petko spinka, to ho ma len v postielke ci sa s nim aj bezne cez den hrava?

maculik
24. feb 2011

@blumka ma ho len v postielke. A hra sa s nim len ked sa zobudi, to ho vyhadzuje z postielky a potom mi ukazuje, ze ho chce naspat 🙂 Ale potom ho uz prec neberieme, caka ho tam do dalsieho spania.

matesl
24. feb 2011

@maculik ja idem tiez do sprchy a uz sa "tesim" do postele...ja uz ani zaspat neviem ,lebo trpnem kedy musim vstat, uz je to psycho 😖
a dnes som zabudla dat homeo, ale ked bude cirkus, dam viburcol v noci
ja som si aj dnes s nim lahla a kaslem na varenie vzdy chodim doobeda s nim spat, mm donesie menucko ked uz nemame z vikendu navarene...

katina2209
24. feb 2011

@alex@matesl krasni su fesaci vasi ostrihani my nemame co strihat take mame kratke vlasky 😀
a s tymi nocami mame to iste co @matesl a @maculik kazdu noc sme hore tak priblizne 7 krat cucame naprazdno a cez den jeme strasne malo uz sa mi zda ,ze aj pochudol ja dufam,ze to prejde dnes olovrant uplne vynechal a kasu zjedol polovicnu davku na obed asi 12 lyziciek a tie suche licka mame stale uz som vyskusala asi vsetky kremy aj vazelinu este som nevyskusala ten excipial alebo ako sa to vola viete mi poradit ci je to dobry kremik?

zucana
24. feb 2011

@maculik jasne na pizzu som chcela v utorok ak bude viki ok po ockovani...
v pondelok ma mm fotbal a v nedelu mame rodinnu veceru a tak vies preto som vravela ze na aperitivo 😉

katina2209
24. feb 2011

@maculik ako robis tie baklazany?

maculik
24. feb 2011

@matesl tak dobru noc 🙂 Ja som homeo dala dnes 3.x, ale zatial sa mi nezda, ze by zaberali. Viburcol mu absolutne nezabera, som si nakupila, uz ked maval tie besne noci, ked sa narodil (lebo Adelke zvykli zaberat), a figu, nadarmo mi boli. Ja som mu minule dala v noci normalne Paracetamol cipok, potom spal asi 3h bez plakania, lenze aj som ho vtedy nakojila, tak neviem, ci to bolo tym cipkom, alebo mliekom. Ale isto trochu zabral, lebo 3h by po kojeni len tak nespal.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre