Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

veve88
12. feb 2009

ahojte,
uz som tu davno nebola a teraz zasnem, ako tie deticky ryyychlo vyrastli!!! ved uz aj my budeme mat o mesiac prvy rocik, ide to neskutocne rychlo 🙂 musim doplnit nejake nove foto 🙂
no asi sa do piskacej temy nezapojim, ale aspon prajem skore uzdravenie vsetkym chorym!
neskor si precitam, co sa tu deje a dialo 😀

miresta
13. feb 2009

Dobré ráno kočky,

janka1874 - nie nehovorila mi, no to vám závidím.....a to aj s detičkami?

yvka - no na Valentína, ja dávam maličkú na starosť sestrea babke a my ideme s manželom na večeru a aj noc strávime len sami, tak uvidím ako to bude, lebo bude prvý krát spať niekde inde ako doma.
Ale veľmi sa teším.

zuzka111111
13. feb 2009

miresta nieeee s detmi deti su doma ...sami zatancujeme zakavickujeme 😉 utorok mam rada 😀 😀 😀

no valentin chcela osm ist do kina ale mamka ide prec tak nema kto strazit deti .... 😖 nevadi

plienky my este mame na noc ale cez den uz nie ani na vonku ....ale uz by som aj zacal na noc len veela caju pije 😒

inak k mi uz zasibava doma .... a tie vysetrenia som pochodila neurolog ma poslal na eeg, ct, a test tetaniuktory mi vysiel vysoko pozitivny ale neviem velmi co to je 😒 tak musim podokoncovat vysetrenia ani sa mi uz nechce 😖

dea
13. feb 2009

ahojte...............
tak my tiez neoslavujeme valentina..........ale muzikovi som upiekla puncovy kolac 😝

inac baby nechcete zahlasovat??
http://www.lovelababy.cz/hlasovani/?user_id=1876

inac moze sa tam kazdy prihlasit 😉

yvka
13. feb 2009

hnmn dea, taký punčový koláč by som si dala. miláčik mi doniesol z carefouru, chcel mi spraviť radosť ale malo to dosť ďaleko od punčového koláča. 😠 😒

dea
14. feb 2009

yvka............no vsak staci upiect 🙂 ja som si doteraz myslela ze puncovy kolac nikdy nedokazem upiect a vcera som prvykrat skusila a vecer muzik zjedol pol plechu 😀 😝 😝

janka1874
14. feb 2009

miresta ako zuzka písala utorky sú naše najprv kávička (no tú máme čo robiť aby sme stíhali ale musí byť) no a potom sa ideme vyšantiť a naspät do reality 😀 😀 😀 😀 ale je to super relax
my ideme na valentína do kina ale ináč ten sviatok nejako moc neosulavujeme

yesno22
14. feb 2009

ahoooj Ludka 😵 to uz fakt budete mat 1 rocik? 😨 ...straaaasne rychlo starneme 😅

ja som dnes piekla muffiny... Dr Oetker 😀 ...na viac som sa nezmohla, pretoze posledne dve noci som stravila v polospanku...Jakub priserne kasle, parkrat sa aj pozvracal, tak som mala o zabavu postarane...uvidim, co bude dnes v noci 😔

yesno22
14. feb 2009

...Dei, zahlasovane 😉

monikaaerik
14. feb 2009

Ahoj dievcata,
chcela by som sa vas opytat,ci nemate niektora svoje deticky alebo ci ste nepoculi o jaslickach na Humenskej? Jasle Slonik. Nechcem tam Emku dat na cely den, ale chodim piatky do skoly a nie vzdy mam u koho malu nechat a tak som uvazovala o tomto sposobe, ze by som ju tam Emku na tie 2-3 hodinky nechala. Alebo zohnat nejaku opatrovatelku na piatky? Neviem, cudzieho cloveka do bytu. V podstate kazdy piatok ani nie,lebo pokial je manzel doma,tak nie je problem. Nemate podobne skusenosti? Velmi pekne dakujem. Monika

dea
15. feb 2009

ahojte...........no kde ste vsetky? 😕

andrea.m
15. feb 2009

monika jedna z našej ulice tam dáva synatora a je veľmi spokojná. ja som raz rozprávala s riaditeľkou teôefonicky a bola veľmi milá a maximálne ústretova. myslím že maju aj svoju stránku.skús si nájsť cez google ja si to už totiž nepamätám a zavolať tam. 😉 držím palce aby si bola spokojná

lindulienka
15. feb 2009

Monika, moja kamoska tam dava maleho na 5 dni v tyzdni na cely den a je velmi spokojna 🙂 . Viac info najdes na: http://jasleslonik.webex.sk/. Zelam vsetko dobre

janka1874
16. feb 2009

zuzka111111 Tvojej už veľkej kočke Lianke prajeme všetko naj naj naj k meninkám

kacena77
16. feb 2009

Ahojte dievčatá,som tu nová a hneď na začiatku by som sa chcela opýtať,tie ktoré máte staršie detičky,kedy začali rozprávať.Náš Tomi nechce ani za svet.Už neviem ako na neho.Čo sa týka dr na terase,v medicínskom centre je tiež dr a volá sa Kuboňová,je celkom fajn.Dúfam že ma tu prímete. 😕

majka35
16. feb 2009

ahoj kacena, vitaj medzi nami ... si prijatá ... 😀 😀 😀 ako tak pozerám, tvoj Tomáško má len rok aj tri mesiace, vtedy ani moja nerozprávala ... a teraz tiež len málo ... ukecaná je, ale rozumel by jej možno len nejaký číňan ... 😀

Lianke prajeme všetko najlepšie ... 🙂

andrea.m
16. feb 2009

kacena užívaj si obdobie kým je ticho....ešte ti bude za ním smutno...svoje deti za príklad nedávam lebo obaja skôr hovorili ako chodili

lianke všetko najlepšie 😀

zuzpidka
16. feb 2009

Lianke želáme všetko najlepšie. 😀
ahojte. ani nám sa nechce rozprávať, tak si užívame to ticho. 😉 u nás krásne svieti slniečko, tak idem povešať poslednú dávku prádla von. 😉

yesno22
16. feb 2009

Lianke vseeetko najlepsie 😵

kacena vitaj a veru neviem, preco sa trapis..Jakub zacina ako tak rozpravat az teraz a to bude mat 2 roky...ked mal tolko, co tvoj Tomi, tak to bolo max mama, tata, baba, dedo, havo...sice uz vedel napodobnit vacsinu zvieratiek, ale macka je aj teraz miau...a vlacik je "šušu" uz pol roka ... 😉

andrea.m
16. feb 2009

yesno kubkovi skore uzdravenie 🙂

yesno22
16. feb 2009

adi..dakujem, uz je to lepsie 😉

zuzpidka
17. feb 2009

ahojte. sme teraz došli z obchodu ako snehuliaci. odpratali sme auto ale keď pôjdeme po Dadku tak to musíme urobiť ešte raz. prajem pekný deň. 😉 😀

janka1874
17. feb 2009

zuzpidka aspoň že u Vás pekne sneží tu je hnusne akože sneží ale ledva to dopadne na zem je z toho voda no na nrvy také počasie akurát ma z neho bolí hlava

andrea.m
17. feb 2009

ja len dúfam, že filipko neboli zo škôlky vonku, lebo zase bude mokrý jak myš

janka1874
17. feb 2009

no len dúfaj lebo od mokrého nie je ďaleko ku chorobe to by bol dosť blbý nápad od učiteliek vziať deti do tohto počasia vonku

dea
17. feb 2009

Ahojte..........

lianke aj my prajeme vsetko naj k meninam 🙂

no ucitelky v skolke maju zvycajne taketo blbe napady 🙄 aj co my mame skolku oproti bloku.........tak dnes deti boli vonku asi hodinu v tomto skvelom pocasi 🙄

andrea.m
17. feb 2009

janka1874 tak si predstav že vonku boli 😠

zuzka111111
17. feb 2009

dakujeme za blahozelania lilka velmi prezivala meniny este viac ako narodeniny prisli bratranci ..normalne mi pomahla umyvala stol s okenou zametala od vzrusenia ani spat nevedela a potom ze neoslavuj ked tie deti maju z toho taku radost 🙂

no ako na nervy v takom pocasi vytrepat deti vonku 😠

miresta
18. feb 2009

zuzka111111 - nebola som tu dlhšie, nejak som nestíhala, ale aj mi prajeme Lilke všetko najlepšie k meninám, a je zlatá že ti tak pomáha 😀

janka - tak to vám závidím tu kávičku. Ja som už teda nebola strašne dlho na káve niekde si posedieť, už len čakám kedy bude teplo a sa všetko rozbehne, a vlete na terasách, tak to milujem. 🙂

dea
18. feb 2009

ahojte...

miresta dakujem poslala som uz aj ja 5*
a tu je este tip ako si vieme poslat 10x po 5* 🙂
stačí dát nástroje,soukromí a tam je cookies.Tam si najdeš lovelababy a dáš odstranit.Nebo můžeš smazat celou historii,když dáš odstranit vše

vcera som to skusila........bola som na 42.mieste a dnes som uz na 294 😝 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre