• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky v Írsku

22. januára 2017 
Dobrý den , dnes jsem náhodou narazila na vaši diskuzi. Moc ráda bych se k vám přidala , žiji s rodinou už 4 roky v Irsku máme dva chlapce ,oba se tu narodili. Doufám že nevadí že jsem češka. bydlíme v Tullamore. Přeji vám hezký den Šárka. :slight_smile:
22. dec 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sari a co ty tu.preco by malo vadit ze si ceska?ved tato tema je pre irske babulky.
22. dec 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sarka. pripajam sa k Martinke.. vobec to nevadi. A som rada, ze si prisla, lebo vidim, ze mas chlapcov vekovo tak ako budem mat ja. 2 roky rozdiel. Bolo to v pohode? Alebo ako si to vsetko zvladala?
22. dec 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sari mi sa inak uz cez telefon pozname ze?avon
22. dec 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a konecne som ozdobila stromcek a nieco napiekla.. Tak sa z toho vytesujem, pretoze mi stale byva zle.
22. dec 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tak ako, Uz ste nachystane na sviatky?

Mne uz zajtra prileti Micha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: o pol siestej pristava tak ho ideme pockat, uz sa neviem dockat :slight_smile:

Len to pocasie tu..som sa tesila ze konecne budeme mat Vianoce na slovensku, z ebude aj sneh a prd..iba leje a leje..vonku aninemrzne..no otras..Presne ako irske pocasie...
22. dec 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky,
prajem Vam radostne a pokojne sviatky :dizzy_face:
22. dec 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a my vam vsetkym prajeme Krasne Vianoce plne pokoja a lasky :grinning: a mam novinku v som pregnant :grinning: stale nemozem uverit no a najblissi volny termin u mojej dr polky je 13 jan takze az vtedy budem vedet viac
23. dec 2008 o 10:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishka, tak gratulujeeeeem. to mas asi najkrajsi darcek pod stromcek :grinning:

inak vsetkym zelam krasne double vianoce. oslavte tie slovenske najskor 24teho a potom si ich zopakujte 25teho ako iri. (len santa chodi iba raz, ale mozno tento rok spravi vynimku) :grinning:
23. dec 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :wink: :grinning:
23. dec 2008 o 10:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky ,děkuju moc za fajn přijetí.

Martino :slight_smile: ano známe se,Avon :wink:

Ashley no musím přiznat, že mi kluci davají zabrat mjsou to zlobříci, hlavně ten starší až bude víc času tak se rozepíšu.

není některá z vás z Tullamore ???

Chci vám taky pořpát krásné vánoce , užijte si je jak nejlíp to půjde , odpočinte si a v Novém roce spoustu štěstí ,radosti a hlavně zdravíčka.

Já ted ještě letím do města udělat nákup na zítřejší oběd a věčeři. :slight_smile:
Mějte se krásně a jsem moc ráda ,že k vám můžu přijít na pokec Díky.
23. dec 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej Mishka, gratulujeeeeeeeeeeeeem ti veeelmi, to je teda nadherny vianocny darcek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: super! :slight_smile:
23. dec 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska-blahozelaaaaam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAfte kocky, tak ja uz so v BA u otca na firme, ideme cakat Michala na letisko o pol siestej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim jupiiiiiiiiiiiiiii a est erpedtym sa zastavime na lokse na trhoch mnamky mnamky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
chcem sa pridat a zapriat nam Vsetkym tu v Irsku krasne Vianoce a v NY 2009 hlavne vela zdravia a spokojnosti domka aj v praci. :slight_smile:
Uzime si co najlepsie tieto krasne dni volna v rodinnej pohodicke :wink:
23. dec 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda.no miska gratulenkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.moc.budete mat aspon pekny darcek pod stromcekom.to je kazdy rok aj moj sen.bohuzial :cry: no snad raz.krasulka nove foto.kocka.michal dufam doletel v poriadku.dnes to asi muselo byt na letiskach.co.mi letime zajtra.potom ak vyde cas sa vam zo slovenska ozvem.doma net mam.a este zienky tak aj ja sa pripajam a vsetuckym prajem pozehnane vianocne sviatky,a podaktorym po novom roku uspesny a bez komplikacii porod.majte sa. :wink:
23. dec 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj ja vam prajem prijemne prezitie vianocnych sviatkov...

Mishka no nestiham sa divit,ake novinky u vas :wink: gratulujem...Ashley ani u teba som nezaregistrovala,ze si tehu,tak dodatocna gratulacia,veru nezavidim ti v nevolnostiach strojit vianoce,ale o par mesiacov si na to ani nespomenies...

Sarka vitaj v klube... :wink:
23. dec 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja vam prajem prijemne prezitie vianocnych sviatkov.

Leti anjel s nadielkou, pritom vrti prdelkou. Leti, leti, hadaj kam? K dobrým ludom, predsa k vam.
24. dec 2008 o 01:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehuliak pod oknom od rana sa vam rehoce, vyserte sa na vsetko a uzite si vianoce. spievajte,tancujte, jedzte a pite, nech mate poriadne vykrmene rite! stastne a vesele. :grinning:
24. dec 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď k Vám tíško zavanie,
to vianočné želanie,
vinše plné prajnosti,
šťastia, lásky, hojnosti,
v zdraví si len užite,
všetko po čom túžite. Štastné a Veselé Vianoce .
24. dec 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vianocny stol prestrety, stromcek v krase odety, kazdy caka na ten cas co vrati pokoj medzi nas.
Krasne Vianoce a Stastny Novy Rok 2009.

Mishka gratulujeeeeeeeeeeeeem ku krasnemu darceku pod stromcekom.
24. dec 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pijemne prezitie vianocnych sviatkou a bohateho jeziska prajeme vsetkym maminkam aj nemaminkam na IRSKO HALOOOOOO........VESELE VIANOCE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. dec 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule dakujem mooc za gratulacie a tiez prajem este raz KRASENE VIANOCE :wink:
24. dec 2008 o 18:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no tak uz mame po vianociach ako ste ich prezili?co ste dostali od jeziska? :wink: :wink: :wink:
26. dec 2008 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo babulky....
26. dec 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooo halooo :wink:

Lenka vianoce v pohode,aj ked uz nas je to teraz tak z polovice babatkovsko vianocna atmoska,,,nejako som sa nemohla sustredit na vianoce a stale som cosi kutrala v babatkovskych vecickach a kontrolovala ci mam vsetko,zacinam si mysliet,ze mi sibeeee....

Babule ako silvestrujete???Ja nijako,asi doma s nohami na stole :unamused: aj by som rada niekam vypadla a nahodila sa a zabavila sa,ale akosi nevladzem a ani decka nemame kam dat,tak budeme kvasit doma - papucova kultura :wink:
26. dec 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni aj my doma kam ze uz sa budeme trepat a bez malleho nechceme :wink:
27. dec 2008 o 10:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no tu je ale riadne ticho :wink: Ja mam uz po sviatocnej atmosfere. Som spat v praci :rolling_eyes: a dnesne vstavanie bolo neskutocne tazke.Moje dva poklady samozrejme este spali a ani im okom netrhlo ked som odchadzala. Centrum bolo totalka puste dnes rano, ziadna premafka. To to je hriech nutit ludi pracovat ked 99% obyvatelstva si este uziva volno...No, ale co uz. Inak kedze sa to tu otriasa krizou tak by som asi mala cusat a byt rada ze mam job :grinning: . Tak baby zacnite sa chvalit co ste si nasli pod haluzou, bo asi jedine tak sa to tu rozprudi :slight_smile:
Prajem pekny dnik vsetkym.
29. dec 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte xcem sa len opravit ze stym tehu uz nic ze som ani nebola totizto prisli krami maly je chory ideme ku dr takze tak a to 2testy ukazali ale to sa stalo j mojej kamoske 5testou ze je a dostala....takze tak ale niesme smutny teraz mame ine starosti s malym :slight_smile:
29. dec 2008 o 09:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mishka to mi je luto,ale ako pises tak sa to stava,snad na buduce to uz vyjde...

Inak aj maly je chory,ale ani s nim k dr nejdem,po poslednych skusenostiach :unamused: nemozem natrafitna dobreho dr,dokonca aj ten polsky dr to odflakol a stale sa mu to vracia,uz som z toho na nervy...my mame problem s uskom,tak sme mali zasa pernu noc,ale kedze nam zakazdym predpisu to iste a mam to doma,tak uz nemienim vyhadzovat 50eurovky za takyto pristup,idem cosi vycitat na nete,co by sa dalo v takychto pripadoch robit.Inak mna ako decko casto bolievali usi a nepomohlo nic,asi z toho musi vyrast :frowning2:

Misakika- pod stromom som si nasla same prakticke veci,co som potrebovala tak ci tak,takze ziadne vzruso,klasika zupan,pyzamo,navliecky :grinning: a atd...ale ty sa pochval,ked si to uz zacala :grinning:
29. dec 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok