• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky v Írsku

19. júla 2017 
@adusinka Ja by som nejaku peknu , ak budes taka dobra tak mi prosim ta posli info. Dakujem :slight_smile:
11. feb 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jezkomanka
@mia002 no baby dufam, ze mate pravdu, lebo ja som z toho ich papiera co poslali bola uplne zmagorena. Napisali mi to tam takto: za februar dostanem 130 (a to som si myslela ze je na toho starsieho) a od marca 260. Total 390. Ale na papieri je napisany iba ten co sa narodil teraz. Tak asi budem musiet vydrzat do marca a uvidim ako mi zaplatia
11. feb 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adusinka ahoj. Nam sa mala narodila 26.12 a teraz 05/02 mi prisli peniaze 130 za januar a 130 za februar, cize 260 spolu a napisali ze kazdy prvy utorok v mesiaci mi bude chodit 130
11. feb 2013 o 22:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mandarinka34 ahoj ja som na prve vyjadrenie cakala 9 tyzdnov, dovtedy som sa tam chodila podpisovat kazdy tyzden a nosila papiere ze si hladam pracu :( neviem ci maju nejaku lehotu dokedy ti musia odpovedat, ale ak ti to schavlia tak doplatia naspat
11. feb 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adusinka za februar ti platia len tomu starsiemu, za marec mas dostat 130+130 (februar+marec) za mladsieho + 130 za starsieho :slight_smile: urcite to tak je. mne sa dcerka narodila 3.3. a prvu platbu (dvojnasobnu) som dostala v maji za april a maj, kedze nacaty mesiac oni uz nerataju.
11. feb 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jezkomanka tak schvaaaaalili mi socialku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mam este jednu otazku-ako to je ked chceme ist niekam na dovolenku?kolko dni mam narok?pytaju nejake doklady ze od kedy do kedy je clovek ozaj na dovolenke? dakujem.
12. feb 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia002 my sme tiez davali 50€. sviecku kupis aj v darcekovych obchodoch(nie tych so suvenirmi :grinning: ), niekde aj v kostole davaju, ale si u nich mozes kupit.
12. feb 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubi super pozitivna sprava! :slight_smile: na dovcu mas narok na 2 tyzdne platene a ostatne neplatene, treba to nahlasit vopred, uz som videla ze sa to da aj cez net (ale neviem ci to ide vsetkym). Radsej si vzdy nahlas, lebo moze prist kontrola a ked nebudes doma necha ti listok ze vtedy a vtedy mas byt na urade. :slight_smile:
12. feb 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jezkomanka akoze neplatene ze to musim tiez nahlasit ale tiez? joj dakujem za rady.ozaj uz som to tu raz pisala-keby nie teba tak nemame ziadne informacie dolezite :wink:
12. feb 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubi rada pomozem ak viem :slight_smile: ano aj tu neplatenu nahlasis. mne sa stalo ze som bola dokopy 4 tyzdne prec a zaplatili mi to cele :wink: ale to bola asi nahoda, lebo oficialne platia len 2 tyzdne za rok.
12. feb 2013 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubi Citala som tvoj prispevok o krste , my sme tiez rozmyslali ze by sme tu dali maleho pokrstit tak ma to zaujalo. Chcem sa opytat kolko sa tu asi tak dava do tej obalocky? :slight_smile: A to je jedinne co sa pri tom krste plati?
13. feb 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iweett ano to je jedine co sa plati. my sme davli 50€, ale je to kazdeho vec. je tu aj slovensky knaz, ludia ho volaju na krst, ale nic blizsie o tom neviem.
13. feb 2013 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “hľadanie práce”
20. feb 2013 o 21:29 • zlotazla
@zlotazla to si skor na facbook napis ak tam si.Tam je nato aj skupina.
20. feb 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka ešte ma neprijali do skupiny Slováci v Írsku,alebo myslíš nejakú inú skupinu?
20. feb 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlotazla este je skupina Slovenske mamicky v Irsku, prepac nemozem ti srm dat priamy link lebo som cez mobil, tak si ti vyhladaj :slight_smile:
20. feb 2013 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jezkomanka ďakujem veľmi pekne :slight_smile:)
21. feb 2013 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlotazla Slovenske mamicky v Irsku,Ceske maminky v Irsku. Je toho vela.Ved si daj na facbooku do vyhladavaca a najde ti nieco.Este je Au pair and Nanny in Ireland/Au pair v Irsku,Ceske a Slovenske maminky v Irsku.
21. feb 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka ďakujem :slight_smile: už len čakám ked ma potvrdia do skupiny :slight_smile:
21. feb 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby. neviete mi poradit aka kozmetika je dobra ked ma maly ekzem. hlavne nejaky krem a mozno co pouzivat do kupela, lebo sa strasne vysypal na tvaricke a krku :(
26. feb 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adusinka ak si na facbooku skus sa tam mamin opitat.Mna by inak zasa zujimalo aky krem tu pouzivate na ruky suche.Ja mam strasne suche ruky az bolave a ani aloe vera krem mi nezbral.Potrebovala by som neaky mastnejsi.Neviete niektora o neakom dobrom mastnom kremiku na ruky?Dakovala.
26. feb 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlotazla uz si zohnala nieco?
26. feb 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja pouzivam len niveu na ruky a je to super. :slight_smile:
26. feb 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamartinka ahoj :slight_smile: este nie ale nevzdavam sa :slight_smile:
26. feb 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, vie niekto poradit, ako je to s kocikom v Ryanairi, ak s nim nechcem ist priamo k lietadlu? Je mozne ho odovzdat na check ine, aj napr. zabaleny, je to vtedy zadarmo alebo sa plati a ak ano, tak kolko - za aky typ batoziny je potom povazovany? Mne ide o to, ze nechcem, aby mi ho znicili, radsej by som ho zabalila a tak poslala, ale neviem, ci sa to da a ako. Dakujem.
27. feb 2013 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pele Ahoj, ja ak idem Ryanairom, tak mam kociar celu dobu a az pri lietadle ho zlozim. Da sa dat aj na check in (neplati sa nic navyse). Uz som ho mala cez check in a nic sa mi s nim nestalo. Je to na tebe.
28. feb 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, je tu niekto kto byva blizko Navan? Teda country Meath alebo country Cavan?
28. feb 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamicky ake mlieko je dobre na dokrmovanie 4 mesacneho babetka
28. feb 2013 o 11:29  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia002 vyskusaj ktore ti sadne, my sme zacinali s Cow & Gate, potom aj antikolikove Cow & Gate, ale skoncili sme pri Aptamile. Dobre referencie mam aj na SMA, ale k tomu sme sa neprepracovali. Hlavna vyhoda Aptamilu je, ze na SK sa vola Nutrilon a vsade ho dostat. Kazde dieta je ine, uvidis, co vam pojde najlepsie.
28. feb 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivaka333 viem o jednej priamo v Navane.Ale sem nechodi.Je na facbooku ak chces.
28. feb 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok