Mamičky v Írsku

meli20
17. okt 2006

je tu niekto kto rodil v irsku?
kto?
😵

xena22
25. jún 2008

Krasulka uz si aj vyberas kocik??? 😀 Ja som taky sialenec,pokym nebudem mat vybrane meno a kocik,tak sa to ani nemoze narodit 😀

krasulka
25. jún 2008

baby to malo byt Alzbetka a nie to co som tam ja schomolila nejake nove meno 😀 😀 😀 😀

xena22
25. jún 2008

Misko aj Miska je krasne,ale Miska ma svagrina aj sestra 😀 a Misku tiez zvazujeme...

lenka1108
25. jún 2008

jej on ma dnes meninky.tak ze prajem vsetko naj naj naj....

aj mne sa paci tadeas a prveho syna co som potratila volam tobias tak som ho strasne chcela volat

xena22
25. jún 2008

Aj tobias je krasne...ale nechcem dve take podobne mena...

xena22
25. jún 2008

No veru meniny ma,piekla som mu kolac a nikto sa ho ani nechytil,asppon vidno,ze vzdy sladke pozieram len ja,len teraz mi neberie,tak som zvedava,kto ho zje 😀

krasulka
25. jún 2008

Tadeas Richter? hm hm hm... 😀 😀 😀 😀 ja nviem k comu sa prichylit 😀

etuska
25. jún 2008

aj ja sa pripajam k meninkovskemu blahozelaniu 🙂

Mne sa hrozne pacilo to meno vo francuzstine "Michelle",ale aj Mišelka 🙂

aj synovi/ak sa nejaky podari/by som dala meno Michal,ale to uz by bolo asi take bez fantazie,ze Miška a Miško 🙂

xena22
25. jún 2008

No to je lepsie ako oliver,teda mne sa nepacilo tam to RR tazko sa to vyslovovalo za sebou,,,,alebo Richard by ti paslo ,,, ale aj to Michal

krasulka
25. jún 2008

aj ja zelam vsetko naj k meninkam 🙂 🙂 🙂 🙂

moj muz ani nechce pocut o inom mene pre syna ako po sebe..takze asi to bude Michal...

lenka1108
25. jún 2008

mne sa paci tadeas richter....

🙂

krasulka
25. jún 2008

mano richrd sa mi nelubi..asi to bude ten Misiacik..Misko...Mimo...

etuska
25. jún 2008

ved to aj super sekne-a manzelik nie je "narcis"? 😀

xena22
25. jún 2008

Sestra ma michala a volaju ho michal od malicka ani by ma nenapadlo povedat mu misko ,asi je to o zvyku

xena22
25. jún 2008

Baby uz polhodinu tocime o menach 😀 zamknu nam temu 😀

etuska
25. jún 2008

Baby,ja "prcham" 🙂 ,idem zavesit pradlo a este prichystat par veci na zajtra-dllllhyyyy den

lenka1108
25. jún 2008

a michael??? ci take neni?

krasulka
25. jún 2008

niee neni narcis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

xena, kukala som kociarik, kukni v albume, ten modry je tam, nieco na taky styl sa mi paci, mohla by byt aj ina farba,ale ten typ sa mi paci.Inak tu maju krasne vei a vseljake doplnky pre babetka, asi sa pustim do takch drobnych nakupov..Inak co si myslite o tom kupovani veciciek este pred narodenim?

xena22
25. jún 2008

No tu je len Michael to je vlastne "majkl"

lenka1108
25. jún 2008

aj ja idem do hajan boli ma strasne hlava....je tu burka.normalne sila co sa robi....hura prsi....nebude konecne tak sparno....papa dobru nocku babulky 😉

krasulka
25. jún 2008

je aj michael..aj to by sa dalo...

hiii ..hadamnezamknu...tak trosku k teme, tu v irsku kde som ja je napriklad vela deti Ejmi..... 😀 😀 😀

xena22
25. jún 2008

No ja urcite budem nakupovat pred,,,,ved kto by to za mna potom urobil???No a hodlam vyuzit vsetky vypredaje co budu,daju sa zohnat paradne veci aj po jedno dve eura...bola by som blba kupovat za drahe,ked viem,ze vzdy po vianociach su plne obchody zlacnenych veci...
Ja som si pozerala kociky tuna v irsku,ale je to bieda ☹ ale budem hladat,,,chcela by som po vianociach mat uz zhruba vsetko nachystane...poverciva nie som tak urcite si na prve tyzdne vsetko nachystam...

xena22
25. jún 2008

aj my mame susedu Amy,,,,je to tu rozsierene,na ulici sama Amy alebo Emily 😀

krasulka
25. jún 2008

lenka dobru nocku zelame 🙂

inak oni aj mojho muza volaju Majkl...a posta mu tiez chodi na meno Michael..a pritom vsade je nahlaseny ako Michal....Iri, no co...

taku letnu burku by som chcela, ale toto irske pocasie to je len na depku..NAs pes uz chudak normalne otraveny, co poriadne ani vonku nebol..tu stale leje od rana...Hruuza iba sa bol vycvrkat a domov..

xena22
25. jún 2008

Dobru lenka,dobru etuska,,,,

xena22
25. jún 2008

krasulka a kam davate psa ked tu nie ste???Aj ja som chcela psa,ale je to starost,,,,a byvate sami,alebo sharujete?Mate domcek,alebo byt?

xena22
25. jún 2008

Krasulka uz si to asi aj ty zabalila,idem aj ja het,,,,tak dobru... 😉

krasulka
25. jún 2008

xeni este som tu len muz si potreboval cosi kuknut...

byvame sami dvaja, mame domcek prenajaty..psa som dostala na vianoce aby mi tu stale nebolo tak smutno...
za mesiac uz bude mat pas, takze moze lietat..ale nechavame ho u tej rodiny co sme ho kupili, je to muzov kolega a oni ich hovaju, maju este 2 a su to milovnici psov, takze vieme ze ked je tam je onho dobre postarane..ma tam vlastnu mamu...takze pohoda...starosti su s nim ani neni, skor nam je veselo odkedy ho mame 😀 😀 😀 😀

ale pojdem uz teda aj ja buvat, este kukam kliniku grace na markize..tak asi dokukam to.

annaola
25. jún 2008

jeej ahojte babulky, pozeram ze ste sa riadne rozbehli.
Normalne ste mi polichotili s tou popularitou Anny. ja by som svojej dcerke dala to meno iba keby sme zostali v irsku navzdy. v detstve som ho uplne nenavidela, lebo tie odvodeniny su strasneee.ale zasa na druhej strane som mala zbierku kniziek s Annou v nazve. no fakt. anna zo zeleneho domu,Anna- Anna a na dalsie si uz nespomeniem 🙂
Krasulka, ty si ako spokojna? 😀
pacia sa mi mena Lily ( je to odvodene od Alzbeta( tak sa volala moja maminka), ci Liliana,a pre chlapca Simon.inak je super, ze Tomasko ma momentalne dost ojedinele meno tu irsku. aspon v skolke a v okoli ziadneho nepozname.
a vsetkym sa strasne paci,mozno aj kvoli oblubenemu vlacikovi Thomasovi 🙂
pa, idem sa liecit, ze vraj mam byt v klude, lebo mam ten zapal dutin az kdesi v hlave daleko, a moze to byt nebezpecne.Rozmyslam co sa asi moze stat ked sa rozculim,mozem scvoknut? 😀 😉

annaola
26. jún 2008

😀 asi uz som blazon 😀 vstavam o 6 aj ked nemusim.je to sranda, ale skusam fungovat podla fengsui a normalne to na mna ucinkuje,citim sa svieza ako rybicka. zaoberate sa niektora trochu viac a profesionalnejsie tymto umenim?
krasny den vsetkym

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre