Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

dadka33
18. jan 2009

viem kde je kamenec. Myslis ten mostek smerom k lekarni? alebo na tej str.kde su kasarne?

dadka33
18. jan 2009

Amy aaano toho som myslela je to on? Inak supis doktor. Ked som tam lezala jeho jedineho zaujimalo preco som tam

kvetinkaaa
18. jan 2009

dadka myslim ze to kde su kasarne. ja to tu nejako extra nepoznam. poslem ti foto mailom ked uz som taka rozbehnuta. o 10 min idem hore uz nadobro ma nebavi stale behat 😉
amatula mas pravdu su hrozni ti chlapy. ved stale tomu mojmu teraz hovorim ze vidis, ked mne bolo zle na začiatku tehu si mi stale hovoril aby som sa prekonala...a ze ked budem v sestonedeli ze on mna bude takto obskakovat ked sa mi budu nohy rozchadzat 😀 haha no vtedy mi asi do smiechu nebude 😖

dadka33
18. jan 2009

No to ta bude musiet obskakovat a hlavne nechaj sa aby si nestratila mlieko.Ku mne prisla hned mama a bola tu 2 tyzdne.to bolo super a ked odisla tak som mala hned menej mliecka,lebo som nemohla uz tolko oddychovat

kvetinkaaa
18. jan 2009

no moja mama chodi do prace tkaze to asi tazko bude mozne a svokra je sice na dochodku ale ta je moc akčna, stale nejaku pracu nahana takze bude isto pracovat tiez ☹
a aj kamosky stale hovoria ako budeme chodit kočikovat ale uz teraz viem ze budu vsetky v praci a tak a nebudu mat čas ☹

dadka33
18. jan 2009

Aj moja mama chodi este do prace ale zobrala si dovolenku koli tomu

kvetinkaaa
18. jan 2009

no tak to mas dobree. babule idem ja uz hore zatial sa majte a niekedy este popiseme.
papa pekny vecer 😉

kvetinkaaa
18. jan 2009

dadus a ten mail si kukla? uz vies?

dadka33
18. jan 2009

nic nedoslo akurat som kukala

kvetinkaaa
18. jan 2009

no asi to trva dlhsie ked tie fotky nie su zmensene. este idem varit čajik tak tu budem tak par minutiek.

dadka33
18. jan 2009

Moje dieta uz spí konecne to je nieco hrozne s tym nasim zaspavanim.Dufam len ze bude spat aspon do 2-hej,ze sa za 30min.nezobudi. ☹

dadka33
18. jan 2009

Inak uz kukas nejake kociky?

dadka33
18. jan 2009

nepripojilo to prílohu ale sak ja sa zajtra prejdem tak omrknem kedy chdis z prace?

kvetinkaaa
18. jan 2009

dadka veru je to horor s tym buvanim, uz som to počula od vela ludi, som zvedva ako budeme buvat my.
kociky ano, mame jednu ponuku po jednom babatku tak uvidime este osm ho nevidela.

z prace chodim ako kedy, koncim o piatej, horor!! uz ma tam slak triafa lae este mesiac a pol a koncim tam.

chymenitta33
autor
18. jan 2009

Ahojte zlatinka🙂)

my sme prišli teraz domkov od ocka David spinká v postielke som ho preložila a nezobudil sa🙂)
jáj nič sa mi nechce☹

dadka33
18. jan 2009

O 5-tej uz sme doma a pije mliecko takze nic ale urcite to zajtra omrknem.Dobre sa vyspi.Ja si to neviem predstavit chodit do prace ako tehu ja som bola doma od 9tt 😀

dadka33
18. jan 2009

No cau ako bolo? Pozdravila si Lubika odomna?aj lulka uz spinka

chymenitta33
autor
18. jan 2009

kvetinkaaa--ja už teda viem kde bývaš podla toho domu🙂)si myslím taký nový pekný a ty si peknučká aj manžel🙂)ste to vy však?

chymenitta33
autor
18. jan 2009

Ale super🙂)ako vždy však dobre Davko len bežkať🙂Ale však tatík s ním behal...

kokso kolko ste potukali normálne nezvyk superrr_🙂

kvetinkaaa
18. jan 2009

dadka no veru ja uz som sa bala ze v praci ma slahne, boli take stavy ked som este grckavala ale teraz da sa, akurat tam vsetkym začalo šibat 😉
preto ma to tam uz fakt nebavi. bola som tam skoro 4 roky.

chymenitta ahoj, a ty kde byvas? ze pekna haha, to si ma mozno videla daaavno tka pred 25 tyzdnami 😀 teraz som ako matoha, najradsej by som aj zrkadla zrusila vsade 😅
ty sa mi zdas povedoma podla foto ale mozno sa mi iba zda,neivem neviem

dadka33
18. jan 2009

Kvetinka -isto ich poznas ju pozna totiz cela nemsova a jej drahy robi v oryxe

chymenitta33
autor
18. jan 2009

kvetinkaa--ale nie neboj to bude potom oki ja som tiež bola ako malý tank🙂)aj mne bývalo zle som grci dosť dlho☹
Ja bývam na barákoch ako je potraviny 365 ale inak som s Luborče ale bývame dlho v Nemšovej🙂

kvetinkaaa
18. jan 2009

hehe a čimze sa tak chymenitka preslavila 😉 vies ale ja tu po nemsovej nejako nechodim, akurat v lete som chodila korčulovat pokial som nebola tehula.
čo je oryx? bezim hore za drahym, moment.

dadka33
18. jan 2009

oryx je podnik pri kruhaci kazdy den chodis okolo do prace

chymenitta33
autor
18. jan 2009

Ale ničím ja rada vyprávam a s každým sa poznám vieš...Lebo dadka pozná konečne susedov a nás na konikovi a je happy🙂))( Lubinová trafaj kamienkami🙂)hihihi))

dadka33
18. jan 2009

zajtra ta ukamenujem 😀

kvetinkaaa
18. jan 2009

dadka a čo je v tom podniku? čim sa zaobera?

chymenittka ja budem taka ista, ved čo budete len bezhlavo s kočarmi chodit?
ja som nadavala včera ze nemam sa s kym ist ani prejst, drahemu sa nechce ked pride z prace a hovorim ze s kočikom to bude ine a tak...a stary mi hovori ze - ved ja ti mozem kupit aj teraz kočar a chod sa prechadzat...ak chces aj babiku do neho pokial sa miška narodi 😀 somar!
dadka tak uz chapes prečo ho namotavam s tym pôrodom? 😀

kvetinkaaa
18. jan 2009

dadka na kamenci je dost kamenov 😀

chymenitta33
autor
18. jan 2009

kvetinkaa--ved môžeš ísť aj s nami s aprejsť kludne ved mi stále brázdime metropolu🙂)

kvetinkaaa
18. jan 2009

dadus uz ti prisla ta druha foto? som to poslala este raz neviem prečo to vtedy nepripojilo, post blbý

musim ist zavesit praaadlo. premyslam či nevezmem notebook hore lebo sa tam asi unudim. by sme popisali. budete tu este?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre