Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

chymenitta33
autor
18. jan 2009

kvetinkaa---to aj mne tak bývalo to ja som sa tiež natom zabávala🙂

dadka33
18. jan 2009

ono to bude cimdalej -tym horsie neboj sa 😉

beruskabaska
18. jan 2009

no majka ja som nejak pozadu,ano dcerku mam Barboru,ale presne pri osobnom stretku si to zapametas,ja teda nemam vobec pamet na mena,skor na tvare 🙂 no mne tie kilá isli dolu pekne lebo kojila,daco cvicila.teda korcule a po siestej som nejedavala a mliecka som mala dost 😉

kvetinkaaa
18. jan 2009

diky za povzbudenie baby 😀 😵

chymenitta33
autor
18. jan 2009

No to veru hej ti teda dávame🙂)pozitívne🙂 😀 😝

kvetinkaaa
18. jan 2009

beruska ja som tiez taka korčulkova uz manzela pripravujem na to ze bude pri miške a ja pojdem korčulovat 😉
ty si teiz nemšovanka?

dadka33
18. jan 2009

kocky ja sa tlacim pizzou.mam proste hlad a neviem si povedat ze nie ☹

kvetinkaaa
18. jan 2009

he mala kope ako blazniva : )
baby neviem čo mam robit, chcem ist na nejake vysetrenia k nejakemu este inemu gyndošovi bo s tym mojim si nie som celkom ista a dost ludi mi zacalo hovorit ze mam nejako nizko bruško tak som sa zlakla...a neviem čo robit 😒

beruskabaska
18. jan 2009

lebo babka mi povedala: "mne moja svokra povedala jedz lebo nebudes mat mlieko a ja som jedla a jedla az som mala skoro 90 kíl a mlieka nikde,tak Lubenka nejedz tolko,mliecko mat budes,ak ti to bude sudene,a navecer sa tolko nenajedz" no a babka mala pravdu,jedlasom ale zdravo a s mierou,ale teraz ked uz je malá vacsia,aj sviatky boli vobec nemam mieru ☹

chymenitta33
autor
18. jan 2009

dadka dobrú chuť🙂

dadka33
18. jan 2009

pridavam sa na korcule ale budem tlacit aj kocik 😒

kvetinkaaa
18. jan 2009

dadka len si daj 😉 mna na chvilu napadli hranolky ale nedam si lebo by mi bolo potom tazko. dala by som si pomaranc ale uz som vsetky zjedla a to som ich v piatok kupila asi 7 😵

chymenitta33
autor
18. jan 2009

No však aj ja Dadka ved my s Lubkou aj brzdy máme na kočíkoch a jedine kdeže bych dala Dejvida🙂)

beruskabaska
18. jan 2009

ano,teraz byvam v luborci u nasich na dome 😉

chymenitta33
autor
18. jan 2009

kvetinkaa--ja som tak papala, no teda lepšie povedané žrala mandarinky a mrkvu ale to si ešte dobre u mna to bolo na kilá

beruskabaska
18. jan 2009

ma napadlo ze mame nejaké mandarinky asi si dám 😎

dadka33
18. jan 2009

ja kupim novy a tam je tiez brzda apon dufam.No ja som takto v noci jedla pastekovy chleba a k tomu marhule a citrusy na kila ale len mandarinky lebo na pomarance mam alergiu

kvetinkaaa
18. jan 2009

berus v luborci sme boli s drahym minulu nedelu na prechadzke. je tam jedna krčma a myslim ze to ma jeden chalan-aj tam obsluhuje a to je draheho kamos, myslim ze spoluziak.
chymen mandarinky som aj ja az mi z nich bolozle tak menim postupne ale kysle mi staaale chutiii

dadka33
18. jan 2009

lubik to ako na streche? 😀 😉

chymenitta33
autor
18. jan 2009

dadka na zappe tam nie je 😒 sa mi zdá...ale neviem isto

kvetinkaaa
18. jan 2009

len vela ludi hovori ze citrusov nie vela lebo bude mat bejby alergie. vase deturence nemaju-?

beruskabaska
18. jan 2009

no ja som sa este s baru nekorčulovala a tiez tam mam brzdu,vzdy som isla radsej sama,ale zacne jar a musim to napravit 😠

dadka33
18. jan 2009

este som nedala nic citrusove malej tak neviem

chymenitta33
autor
18. jan 2009

No ako aj mne ako to Davkova krsná mi povie v 7 mesiace nech nejem mrkvu a nezapíjam octom a ako začasu mi to oznámila 😝 😒 a david zatial nemá žiadne ale to môže sa aj neskôr prejaviť, uvidíme☹

kvetinkaaa
18. jan 2009

do kelu ja by som si nieco dala a neviem co....ale sladke ee...

chymenitta33
autor
18. jan 2009

dadka ale to ako sa vraví ked v tehu papáš také veci vela...

kvetinkaaa
18. jan 2009

chymeeen to ako ze nezapijas octom čo sa blaznis 😀 to si zapijala octom? to som este nepočula 😅

dadka33
18. jan 2009

chod nieco kuki do spajze ja som tam bola skoro stale a len som pocula ked volal?:kde si nieje ti zle? a ja :nie som len hladna 😀

chymenitta33
autor
18. jan 2009

no hej ja som si očistila aj 5-6 mrkiev a do pohára ocot a namáčala som do tohoa zjedla a zvyšok vypila...nato sa nemohol marko ani kuki ten nechápal jeho zatrepalo aj za mna☹ 😝

beruskabaska
18. jan 2009

brzda na zape nie je urcite 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre