Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

dadka33
22. jan 2009

nemozem tvorit dieta reve ked ma ist spot.Nasla som borkin dudlik 🙂

beruskabaska
22. jan 2009

ahojcek dadka,odpisala som ti do ip,dakujem za dudku 😉 a uz buva? prajem rychle uspatie 🙂

dadka33
23. jan 2009

Kočky kdeze ste vsetky??? ☹

Lubi dik ide to 🙂 ked si nieci stiahnem a nejde mi to cez gimp tak to musim rozzypsovat na plochu??? ☹

Pekný den bambulky

beruskabaska
23. jan 2009

ahoj dadka,no ja sa hram s malou,musim pockat kym pojde buvat,pozrela som fotos,ved vravim ze ty si velmi sikovná 😉 ano ano daj si to na plochu,prajem pekne scrapovanie,aj pojdete von,my asi len tak pred dom,lebo má prist babka-barborkina prababka,bo moja mama mala narodky,tak budeme trosku slavit 😎

dadka33
23. jan 2009

Uz ma tolko nevychvaluj lebo sa budem cervenat 😅 Neviem ci pojdeme von akosi je skaredo a nechcem ochriet ked je ta chrípka. ☹ Dam ju spat asi len do kocika pod schody 🙂 Prajeme vsetko naj-mamine 😎

beruskabaska
23. jan 2009

poslala som ti ip pozri si ten kocik podla mna je to super cena,my sme nas kupili za 7000Sk a to nebol k nemu nanoznik,ako tuto ani prsiplast

dadka33
23. jan 2009

Pekný.Chcem ist do Juzanky si skusit ten Quinny ci mi nebude maly ☹ a ked tak kupim nieco ine ale skladacie sak sa este rozhodnem.Vadilo by ti keby to bol ten Nurse??? Ale este som sa nerozhodla mozno mi tie golfky budu fakt kratke 😢

beruskabaska
23. jan 2009

nie jasne ze nie, v pohodke,len si myslim ze na leto bude ten nurse super,len co potom na zimu,lebo Lucka bude ako Borka,a mne sa celkom ten jane teraz zisiel,sak uvidite popozerate,aleurcite mi to vadit nebude,lebo ja tiez este nie som celkom rozhodnutá,a aj ja by som najprv ten nurse chcela vidiet,lebo mozno sa viac oplati kupit pouzity zapp ako novy nurse,ak bude nurse nejaký labilný. v juzanke by inak mali mat aj zapp aj nurse tak porovnas hned 😉

dadka33
23. jan 2009

sak preto chcem ist to tam kuknut a porovnat.Mozno nakoniec ozaj kupim ten Jané 😉

beruskabaska
23. jan 2009

no teraz maju tu na konovi v inzerátoch ten co má doda za 5000Sk len cerveny,ale nic nie je pisané o vybave? inak co je s dodou?

dadka33
23. jan 2009

doda nema internet čosi maju pokazene.na konovi je aj golfac cerveny za 3000. Idem uspavat 😝 tak pa zajtra asi najskor 😒

dasa711
24. jan 2009

halo_

dadka33
25. jan 2009

KOšky čo sa s vami stalo?Kde ste sa stratili????

kvetinkaaa
25. jan 2009

ahojte babule ako sa mate? ja idem zajtra na kontrolu ale som inak zlenivela za tento tyzden 😉

kvetinkaaa
25. jan 2009

no vy ste hrozne, chymenitta nema net v poriadku ako čitam, tak na to kaslete vsetky? 😎
idem si ja lahnut, zatial papa dobruu

dadka33
26. jan 2009

Kvetinka kde si bola tak dlho?Uz ti je lepsie?Takto neskoro uz nechodim na net bolia ma oci 😖

Netusim kde sa vsetky baby podeli.Nikomu sa asi nechce 😒

dasa711
26. jan 2009

ste tU ozvite sa lebo zasa nakupujem cez net a to nie je dobre,

kvetinkaaa
27. jan 2009

ahojte,

dadka ja som vas kukla kazdy den ale vzdy ma tak bolel chrbat ze som tu nad pc nevydrzala ani napisat. teraz uz je lepsie, idem dnes na kontrolu ale stale kaslem. ale uz sa to neda porovnat, super sa mi polepsilo.

dasa no to asi dobre nedopadlo s tvojim učtom ked sa nikto neozval ze? 😉

kvetinkaaa
27. jan 2009

inak baby keby ste ma niekedy videli tak dufam ze sa pozdravime, prip.pokecame. lebo včera ma to napadlo, isla nejaka tetula kočikujuca okolo a napadlo ma či to nebude nejaka z vas ale zdala sa mi starsia mozno mala aj okolo 40r tak som čušala...nebudem predsa vykrikovat na kazdu kočku s kočarom 😀

dadka33
27. jan 2009

Kvetinka-som rada ze ti je lepsie.Jasne ze ked sa stretneme a spozname tak pokecame.V nedelu som isla okolo aj som kukala ci nebudes v okne.Ked ma niekto videl tak si myslel,ze ocumujem 😀 .Inak-Dasa ma zeleny ja mam cerveno-bezovy ,Chym ma ryflovy s cervenym(trojkolka),Beruska ma vinovy tiez trojkolku a Eva ma modry s bledomodrou,Tak az uvidis nejaky tak mavaj 😀 😀

dadka33
27. jan 2009

Ak som niekoho zabudla tak prepacte ☹

kvetinkaaa
27. jan 2009

dadka pekne si to rozpisala 🙂 uz mam v tom gulas! nemozte mat vsetky rovnaky kočik? 😀

inak dnes som bola v DM na nakup pre babatko, ja sa uz tak tesim. pamatate sa ked ste kupovali prve plienočky? 🙂 aj brusko som odfotila do albumu.

tak zatial papa 😉

dadka33
27. jan 2009

pekne mas fotecky.ani nemas take velke brusko ja som uz bola ako sud 😒 Dnes sme isli s Dasou okolo vas mohli bit tak 2 hodinky.Tie plienky su naj ja ich pouzivam do dnes aj vecicky mas peknunke.Ja si tie nakupy pamatam ako keby to bolo v cera:uZ VIES AKY BUDES MAT KOCIK?

dasa711
27. jan 2009

dada si tu? ten kocik cerveny pierre cardin?-na konovi to je on?ber ho

dasa711
27. jan 2009

kvetinka nic som nekupila

kvetinkaaa
27. jan 2009

ahojte

dadka no aj mne sa zda ze mam male ale nevadi, ak je vsetko v poriadku je to len dobre aspon este ako tak stiham a zvladam vsetky prace 😉
dve hodky? to som bola doma, asi okolo jednej som prisla od lekara. aj by som vas rada zavolala na kavu, ze ved sa zastavte, len nechcem ked som chora, je tu este isto vela bacilov a este kaslem. dala mi taky sprej do krku a je tam napisane ze to je tiez antibiotikum ale mozu to aj tehule. ked mam pred domom cervene polo tak je velka pravdepodobnost ze som domka.

kocik sme mali mat od jedneho kamosa, dnes mu drahy volal a ze sa rozhodli ze ho nepredaju, ze ho este budu aj v maji isto potrebovat. tak sa idem poohliadnut po nejakom, mozno do polska zbehneme ak nezozenieme nejaky taky po jednom babatku. neviete o nejakom? ja som to vobec neriesila ked sme mali mat tamten.

dasa no ja som dnes v DM spravila utok 😉

dadka33
28. jan 2009

kukni nejaky bazar na nete a urcite nieco najdes

Dasi nie ten
http://www.babybazar.sk/5mes-sportova-trojkolka...
hadam neni az taky skaredy a nanoznik si dam usit vo farbe kocika za 350kč.

Kvetinka-na zaciatok ti uplne postaci cista voda a trosku detskeho mydla 😉
Moja hviezda vstala o 5-tej rano a uz spi lenze ja nezaspim slak ma z nej trafi raz 😒

eva770
28. jan 2009

ahojte babenky.ako sa dary?

eva770
28. jan 2009

a zasa tu nikto nieje?no tak,ved sa ozvite.

chymenitta33
autor
28. jan 2009

ahoj evi dadka a chym je tu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre