Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

dasa711
17. mar 2009

to super nepozname take ☹

kvetinkaaa
17. mar 2009

čafte nemsovanky. no čo tie vase deturence, uz su zdrave?

chymenitta33
autor
17. mar 2009

Kvetinkaa--vitaj cicka🙂)som si myslela že si v špitáli alebo čo dnes s Dáškou sme sa bavili že sa ani neozveš ☹

Takže kočandy Davko pribral za rok: 8270g a narástol :31 cm dokina bola milá, až velmi, neviem čo sa deje🙂

Inak Daška mala som tu česť to vidieť aj toe očenká vytienované ako keby ju zmlátili🙂je to žena

kvetinkaaa
18. mar 2009

ahoj chym, nieee doma som len akosi sa mi nič nechce. idem susit vlasky, idem na poradnu dnes.
jeej davko ma zajtra narodkyyy 😵 😵 zo srdca blahozelam a zelam vam vsetkym trom veeela zdravia!!
uz je velky chlap čo : ))) dobre ho ta mamina krrmi
pááá

chymenitta33
autor
18. mar 2009

Hej Majka držím palčeky na poradnu nech je všetko v najlepšom poriadku🙂ň

hej už sa ti to pomalinky blíži už budeš nervnejšia☹micka Dakujemee🙂)

dadka33
18. mar 2009

ahojte my sme boli v obchode aj s dašou a teraz lucka buva na balkone 🙂 inak je tam hnusne 😝 škoda psa vyhnat ☹

dasa711
19. mar 2009

dobre ranoDAVIDKOVI
cmuuuuuuuuuuuuuuuuuk jeden rocik ma dnes 😅 🙂

chymenitta33
autor
19. mar 2009

Dakujeme🙂)

Kedy pôjdeš von cicka-? je pekne

dasa711
19. mar 2009

ahoj mz sme uz prave prisli bezali sme kym je slniecko behal pred domom a kukali sme auto,hava a tak ved to poznas co ho zaujma 😉 teraz buvat a potom isto vylezeme pa

kvetinkaaa
19. mar 2009

ahojtee maminy

chym este raz vsetko naj naj 😉 nervnejsia? sak ja uz som 😅 ale nie, este sa da, len sa mi neda spavat akosi...dnes poobede som zalomila, uz sa na noc ani nespolieham.

dadka a čo lucka? ja som tie vase deturence videla vzdy iba buvat 🙂

dufam ze aj to moje bude taky spachtosko.

pekny vecer pá

chymenitta33
autor
19. mar 2009

kveti--ved ja som to v dobrom myslela to už sa blíži, to bude super za chvílku neboj isto bude dobručká a tiež bude tak spinkávať🙂)

Inak kočky musím sa pochváliť Davidko prešiel celú chodbu, a pred chvílou padol horeznak a vaicej sa nalakal, ako bachnul☹))som krava že som nestihla dobehnuť☹(

dadka33
19. mar 2009

ahojte 🙂
ja som dnes akasi unavena to ma zmaha ta choroba asi ☹

Kveti--uz sa tesis??? ja by som sa nevedela dockat 🙂

Davko je šikulka malinka ani sa nenazdas a uz bude behat vonku vedla kočíka 🙂

chymenitta33
autor
19. mar 2009

však dadka hej len som zvedavá kedy zabudne že rachnul🙂)ale však teraz sa hrás s najlepš 😀 😀 ím darčekom 😀

Dadka a nezmáha ty si chorá už ty pukaník:-!()

kvetinkaaa
19. mar 2009

no to dufam. len sa bojim kolikov a takych strasiakov, ze mi bude chuda plačkat, ja budem s nou 😔 ☹
super ze tak vela presiel a pokial sa nič zle nestalo nemas dovod si vyčitat ze si nedobehla... isto sa znova odvazi a uz to bude paradička, bude ti bezkat drobček 😉

chymenitta33
autor
19. mar 2009

No to hej Majka som zvedavá teraz kedy ked v hlavičke zabudne🙂)

Maji--neboj určite nie a ked hej tak vycítiš čo je s nou, nebojkaj🙂

Takto minulý rok som už lehnila ubolená oči rozmazané a furt som plakala☹))jáj akoby to bolo sto rokov dozadu☹

chymenitta33
autor
20. mar 2009

Dobré ránko zlatinka 🙂

My sme sa teraz zobudkali lebo náš hladoš už vyhukoval mama ham ham)tak už zubáčiky máme umyté a ideme ranajkovať
potom pôjdem variť čosi a pôjdeme von vyzerá byť pekne dúfam, že to vydrží 😉 😕

dasa711
20. mar 2009

caute dnes sa tesim von uz mi doma hrabe risko hore daco po piatej a stale kaka

dasa711
20. mar 2009

uz sa to s nami taha treti tyzden soplika sa zbavujeme len nech je uz javascript:addEmoticon('☹','vBody')ok 😒

dadka33
21. mar 2009

ahojte dnes je krasne kedy ideme von?

chymenitta33
autor
23. mar 2009

Dobré ránko cicky🙂)

Aj žijete???ked tu enchodíte? nemáte asi ekdy že?

zase prší nechutné počasie som chcela isť do drogérie a môžem isť do...Idem si hlavu umyť lebo to mám des 😝 Dejvi sa akurát zobudil čo som ho prebalila a číta knižôčky a papa piškotku🙂

dadka33
23. mar 2009

Kvetinka--neviem či si už zohnala http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4940676

kvetinkaaa
23. mar 2009

ahoj dadka takto ty na mna myslis 😉 dakujem.
nezohnala som ale to su tie osuškove? lebo som z toho somar.
viem z normalne su 70x70 a 80x 80 a tie osuskove mi vo fixe myslim povedali 90x100 či tak nejak: som si myslela ze maju byt 100x100 ale povedala mi inak. a boli dost drahe, myslim ze biele 130sk/kus a obrazkove 150sk. tak čakam na to polsko,uz hadam do dvoch tyzdnov sa stary vyhrabe, uz mame najvyšší čas.

lebo tato cena je skvela ak je osuškova ta plienka,ale ak je normalna tak to su normalne ceny okolo 30sk nie?

este zhanam bielu perinku,kupila som si tu vlozku novu a potrbujem este peknu perinku,taku na krst, ale vravia ze v polsku su lacnejsie aj krajsie.
uz mam aj postielkuuu : )))

chym a tvoj drobec uz číta? to bude iny vedec 😅

chymenitta33
autor
23. mar 2009

No od Dadky dostal knižôčky a čítka ich🙂)ale Lucka je väčší čítač🙂))))

Inak Majka to máš drahé ja som kupila v textile u šimkovej a to bola dobrá cena tiež nejako okolo 30 sk

No super🙂

kvetinkaaa
23. mar 2009

dominika to by som si pozrela ako čitkaju : )) zlatee
a to je kde ten textil? v nemsovej? a teda 30sk za tu osuškovu plienku-velku?? to je fakt dobre

chymenitta33
autor
23. mar 2009

Cicka nie osuškovú, to bolo na nete za klasiku🙂
no to hej to lulu hlavne Davo ju učí len samé somariny ruky privierať a furt ju bije 😝 😒

A vy ako s Miškou?

kvetinkaaa
23. mar 2009

no len ja som počula ze osuškova stoji cca 100sk a tam bola 130 al.obrazkkova 150 tak chcem pozreit inde, vies ked ich potrebujem aspon 5 tak to mas rozdiel.

ked nezozeniem kupim aj take.

a po kom je davko taky vymyselnik...ktoze ho to naučil... 😅

my v pohodke, akurat akosi viac citim kopance, doteraz to bolo take mile, aj ked sa vrtela, ale uz to je silnejsie, samozrejme da sa vydrzat ale bojim čo bude este tieto dalsie tyzdne 😉

kvetinkaaa
23. mar 2009

ja som myslela ze dadka mysli tie osuškove,lebo som sa jej na ne pytala, ked sme sa raz stretli a boli sme na ihrisku.
tie latkove viem ze su cca 30sk ale aj tie by mohli byt lacnejsie 😉 ale zase ktovie v polsku čo to bude za kvalitu,vsak. tych mi stači podla teba 20ks? chcela som viac ale kamoska vravela ze ked budu jednorazovky plienky tak tychto mi stači par...

chymenitta33
autor
23. mar 2009

No však hej ja som tie osuškové nemala ale mala som také jemné osušky ako po kupkaní.

Ale on je "svinka" sám od seba Dejvodi nič dobré s očí nejde🙂

No však ale už sa to pomalinky blíži už to bude len horšie alebo lepšie🙂

včera sme boli pri tvojom domčeku sme mysleli že výjdeš kuki sme ti cing na tel a ty ništ 😒

kvetinkaaa
23. mar 2009

a tie osusky si kde kupila? lebo su aj pekne tie s kapuckami ale tie su od 300sk čo sa mi zda dost, kedze ich potrebujeme viac..

ja viem ze včera ste boli, pisala som dadke. ja som varila a aj som pozrela cez dvere či tam nie ste aj z dalsich dvoch stran a nikoho som nevidela. by som vam aspon zakyvala. aj balkon som dolu otvorila či tam nie ste, asi ste zrovna isli po mostiku alebo čo.skoda ☹

akurat robim sviečkovu a idem kuk masko či uz je, tak zatial paaa ale zostavam prihlasena 😉

chymenitta33
autor
23. mar 2009

ja som ich kupila na baby bazare alebo mimibazare ako použite dve a jednu modru velku som u tej šimkovej v textile a to nosil aj v kočíku v lete bavlnka.

oki doky dobrú chuť ja som minulý týžden robila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre