Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

dasa711
1. jún 2009

caute maly uz je ok mama mi ho zobrala von bez kočika a za 15 min boli doma rišo si sadol do kaluze 🙂
bola som v parku ma hrču na čele kamoška ho nahanala a padol som bola nadšena- 😒 keby sama nema decko tak pochopim
teraz spi

amatula
1. jún 2009

ahojte 🙂
ako sa mi máte????

kvetinka ako malinka uz papá lepsie?
pocasie sa nam zopsulo 😒
mi sme boli na par dní v CZ u muzovej tety....dala som foto na facebook...tak ak chcete kuk...je tam navod v akom povcasí sa nechodí do ZOO 😀 😀

prajem pekny MDD deturencom 😵

henusska
1. jún 2009

Ahojte,uz som tu nebola davno...nejako sa mi nechcelo.Dnes sme boli v lekarni po encianku,...lebo mala ma este stale zabu,minuly tyzden jej dal infanrix no nejako to nezabralo ☹
Mala konecne spinka, v poslednom case taha maratony,cez den mi nechce spinkat,a ked ju chcem uspat,spusti taaaaky rev 😒

Veru prianiu sa i ja priprajam,pekny Mdd 🙂

kvetinkaaa
1. jún 2009

ahojte!!
vsetko dobre k MDD, vsetkym detičkam : )

mne akurat mala zaspala po dllllllhej dobe, uz je aj okupkana tak neviem či si aj ja nelahnem...dnes sa mi nepodarilo.

chym dakujeme za blahozelko. ja ze si robis srandu, ked ja to tak hovorim, ze mam doma dve deti, ze preto muzovi prajes, az potom mi doslo ze asi vies ze ma narodky : ))

amatulka papanie zle-nedobre. mliečka stale menej a stale viac nutrilonu... : (((
ale este čosik tam mam tak davam a verim ze cim bude silnejsia tym je este aka-taka sanca ze papat začne. ved uz mala včera 4600g 😉 čize od porodnej vahy uz kilečko pribrala. uz som aj nejake vecicky povyradovala a vyprala dalsie, vacsie. prikladam si ju ale akosi nevidim nijaky vysledok..

baby včera som mala zase zažitok. nemšovske klebetnice! 😠 bola som na hodinku s miškou na prechadzke. a videla som ze autom ide kamoska s muzom a isli do VUB bankomatu tak som sla za nimi a kecali sme tam. a isiel taky chlapik na bicykli, totalka opity.
a nie aby aspon ten bicykel tlačil,on silou mocou nan chcel sadnut a vyzeral ze uz par krat spadol. no a ja taketo nemusim, bojim sa takych ludi a este ked som bola s malou....a on sa kusok od nas vytrepal - hlavu uz mal rozbitu ked isiel a teraz zase sa buchol o patnik, začal aj krvacat. skoro som odpadla čo mi prilso zle....
chcela som hned volat sanitku ale on sa postavil a isiel dalej akoby nič-samozrejme zo strany na stranu. ale bol totalne mimo. tak som nevedela čo spravit, keby aj sanitku zavolam neviem kto to je a kam ide, chapete, pride sanitka a ja čo poviem neviem kam šiel a kto to je???
ved on isiel normalne dalej. a človeka v takom stave isto sledovat nebudem, okrem toho som bola s malou a začinalo pršat. isla okolo nejaka baba s kočikom a hovori ze ved ma rozbitu hlavu?? hovorime ze to uz mal a potom sme zbadali ze znova krvaca... tak ona volala sanitku a isla tam za roh smerom k zmrzline. a on ten chlap uz bol kusok dalej a začinalo prsat tak som sla rychlo domov.
ta baba nevedela ze idem za nou, zastavila sa na zmrzline a hned hlasila, ako tam takí "traja" (ja s kamoskou a jej muzom) stoja ako blbi a pozeraju ....atd..... a v tom sa otočila a ja za nou. krava! aj by som jej niečo povedala ale vravim si kaslem na nu, nech len vola sanitku a stoji tam pri nom ked chce a rozhlasuje to po celej nemsovej ked nema nič ine na praci. tak ma vytočila ze az. keby sa nepostavil je jasne ze volam sanitku ale on šiel preč tak čo som ako mala????
a mimochodom islo dalsich min.5ludi okolo a nič nespravili a verim tomu ze to boli nemsovania čo aj isto vedeli kto to je a kde byva. ja som to netušila tak by som tej sanitke nevedela ani povedat. a z neho by som info isto nedostala..
tak som taka rozčulena ze az.

taaak a som sa rozpisala, mozem ist zehlit 😠 😠

papa držte sa!!

kvetinkaaa
1. jún 2009

henusska baby u nas v majovkach 2009 (majove babatka 2009) pisali niečo dobre na zabu ze do 24h to zmizlo,skus kuk, ak to najdem napisem ti . pá
alebo napis tej babe, myslim ze sssimi to tam pisala. dufam ze som dobre nick napisala.pá

kvetinkaaa
1. jún 2009

henusska citujem:
"ssimi • 1d • 30. máj 2009 o 17:32
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Kosska ja som ti davnejšie písala-skús sa informovať u dr. na Diflukan-mojej malej zmizla žaba do 24 hod a mala to strašné. Tou vodičkou ju budeš liečiť mesiac ak nie viac "

inak sa vyčasilo celkom ale ked uz mam malu okupkanu uz s nou radsej nejdem von....skoda ☹

ouky bezim. pá

chymenitta33
autor
1. jún 2009

ahojte🙂

Mysme boli u dady leo pršalo ako šibnuté a my dve grácie v parku🙂tak sa pekne hrali ako vždy.
Davidko hajinká pred 8. My kuki panelák.

Dasa--chudátenko riško, dufam,že bude čím skôr oki...a pevné nervy ti prajem🙂

Kvetinkaa--nič si toho nerob ako tu su j-bnutí ludia☹(ako ja si to už an nevšímam,aj keby počkal by si zavola tak aj tak by bolo zle. ako a tej krave si mala povedať že si chcela že išiel preč..ja by somsi hubu nedržala...

henni--nech to čím skôr prejde🙂

amatula--a čo máte nové?

henusska
2. jún 2009

😉 Ahojte vsetky maminky!

Dnes bude asi zasa skaredo ☹ ....nech uz je pekne lebo ma slahne...

Maji,dakujem.Vcera som dala malej tu encianku a dnes to uz nema.Huraaa 😀 😀
A z tamtoho si nic nerob.Opity maju 7 zivotov 😉 ako macky...Oco kedysi zrazil autom opiteho,vbehol mu do cesty, zostal mu pod autom,...tatino sa trachoval ze co,a ten opity sa v pohode postavil a siel domov...a doteraz mu nic neni. 🙂 je to hrozny priklad ,ale co uz.
CHym-diky 🙂
A inac ako ste vcera stravili MDD? My sme pekne domka,a Vanes pekne konecne hajala 😎
Pekny dnik

chymenitta33
autor
2. jún 2009

dobré ránko 🙂

My sme sa teraz zobudili Davík bol hore o štvrť na 7 a dala sommleičko a potiahli sme doteraz tohovie kedy mi na obed zaspí 😅
U nás svieti slniečkosa teším dúamže bude pekne. 🙂

dadka33
3. jún 2009

dobre ranko 🙂

dnes to nevyzera vonku najlepsie ☹ .My sme boli vcera v parku a normalne sa mi len raz v noci zobudila 😕 asi ju budem musiet "venčit"kazdy den 😠 len neviem ako ked bude prsat. 😝 idem uvarit perkelt a pojdeme hadam poobede von.

Tak caute ak chcete tak dojdite do parku ked neprsi sme tam 😎

henusska
3. jún 2009

Ahojte babule,mam jeden problem, pre malu som kupila tu hraciu deku na MMB za 250,-,ale nejako sa s tym nechce hrat,...nema niektora o to zaujem za 200,- ?
mne ti je na prd,..je to pekna deka,oprata,...diky

chymenitta33
autor
3. jún 2009

henuusska-- asi to bude preto že Vanesska má iné záujmy už🙂Mne by bola už sto násobne na prd🙂
ale dakujeme za ponuku 😵
Davidko pod tým ležkal ked mal ani nie mesiac nejako do 3m potom ho to už nezaujímalo.

amatula
3. jún 2009

čaves 🙂
ako sa máte?
pocasie celkom fajn....len ten vietor 😕 aj u vas tak...
jáááj zehlenia mám len sa mi neda krpec akosi nedovolí 🙄

kvetinkaaa
3. jún 2009

ahojte!!
ja som dnes postihala dost - uz len hornu kupelku a som hotova 🙂 akurat som misku krmila tak este ju sledujem či mi nebude grckat ale vyzera ze pekne zabuvka.
v sobotu (asi) bude oslava mm narodiek tak si chcem teraz porobit aby som toho nemala vela, v piatok navarim a nech sa aj vyspim. ale uz sa mi cez den neda spat neviem čo sa mi porobilo,nebolo u mna zvykom 😉

dnes som sla okolo parku ale videla som tam iba dášku. bola som len v lekarni a tak som spravila aj kolečko s malou, doma mrčala stale a vonku spinkala nadherne. drobec moj maly. teraz momentalne smraďoško lebo ma vyrazky na tvaričke tak je natreta tou holtovou mastou a ta smrdi priserne : )

henusska hod foto tej deky. mne ju kamoska chcela kupit ale akosi uz mesiac nič tak neviem či kupit a nechcem sa pytat..

amatulka ahoooj. ja som dnes aj pozehlila 🙂 ...len aby mi do nosa nenapršalo ked sa tu tolko chvalim : )))

inak som sa rozhodla ze zajtra dam kamoske nakojit moju malu, chcem vediet či to pojde a či to je moja vina či nie...tak som zvedava...

pááááá

amatula
3. jún 2009

kvetinka ty si sikulka 🙂
a preco chces dat kamoske nakojit malu 😅 😕 😕 boze to by som nedavala ked mas mliecko!Miska je malinka trva aj tri styry mesiace kim sa babo nauci papat 😅

chymenitta33
autor
3. jún 2009

ahojte cikušky

🙂 My sme dneska boli vonku išli sme Markovi do práce Potomprišla krsná mama išli sme na ihrisko, počkali sme Vladíka išiel z Ba a potom sa vybláznili s Davikom.išli sme na poštu pre balíčky a potomnašich pozrieť na haciendu.
David zase robil zle psíkovi. a vozil sa na motokáre s krsnákom. Kukám a jeb na hubičku líčko má modrinkové ale však takých ešte bude.
teraz už hajinká ja kuki modré z neba a potom zámenu manželiek a ako som prežil, dneska bude zase dobrá časť!

chymenitta33
autor
4. jún 2009

kočky bludila somešte naskype idem haji dobrúú 😔

a dúfam,že popíšete čosi🙂

henusska
4. jún 2009

Ahojte 🙂
Kvetinka,...no odfotim ti to.Ale vcera prave prisiel kamarat,a jeho mangelka caka babo.a ze by si to on zobral,ale ak by to nechcel tak ti to odlozim.oki?
Pekny dnik

chymenitta33
autor
4. jún 2009

Dobré ránečko cicky

Ja dobre vyhajaná Davídka som dala na výbehvedla mna a ako hovorím že ešte chvílku oči zatvorené sandokán sa vyštveral za mnou na postel, a podme ho misia:maminke oči vypichnuť normálka voečka stále my otváral a on nevie zjavne čo je silalebo my pravé oko tak slzí čo mi pichnul.

Teraz ranajkujeme pôjdeme do obchodíku.

Inak dala sommu vyskušať tie adidy sandálky jemu sú ti nadoraza to su 20 neviem kolko ich ponosí.

amatula
4. jún 2009

krasne ranko mamuse 🙂

pocasie nic moc,ale vykuka slniecko tak uvidime co z toho bude...uz by mohlo dorazit aj pekne leto..ze 😎

chym.....ty toto takto ze 02:19 😕 😅 ved by som rano nevstala...ci Davko vie potiahnut rano?moji krpci uz o siestej hore 🙄

dadka33
4. jún 2009

ahojte kocky 😉

amatula no konecne ja ze kde si sa stratila ako sa mate???

idem ulozit malu nico porobit a poobede zase do parku nech sa vysanti 🙂

amatula
4. jún 2009

dadka tu som tu..len akosi nestiham obcas......a ked aj citam tak nemam co dodat...vy ste tak zohraté...
joj sa mi paci ten vas park...u nas nic 🙄 jedna nova vedlajsia cesta,,tak tam chodime s deckami...ide tam jedno auto za den..tak tam mozme aj s bikom aj s traktorikom a nemusim sa plasit ze pojde auto..decka sa tam vysantia!
mali by sme dat to stretko niekedy.....v cafe verde je fantasticky detsky kutik 😉 .....

pocasie je hnus...aj u vas prsí 🙄 ?

chymenitta33
autor
4. jún 2009

amatula--ako dejvi väčšinou o 8 a stava sa aj o pol 10 takže je to oki🙂
a to mi kolkokrát šibe a som aj do 4 ja som závislák 😀

amatula
4. jún 2009

jezis ze do 4 😅 ja ked je mm na sluzobke tak sedim pri PC a to max.do 23:00.a to rano vstavam ze 😖

dadka33
4. jún 2009

NO nemas co zavidiet furt oci na stopkach same vajgle a sklo ale aspon tam niesu auta aj ked je to pri hlavnej ceste treba davat pozor aby nevybehli na cestu ale asi nic nebude zacalo prsat tak je dnes papucova kultura 😖

chymenitta33
autor
5. jún 2009

Dobré ránečko

Davidko má strašne ružové líčenka ako namalované a ten vodnatý soplík teploty nemal len sa zobudil s takým revom strašným že somnevdela čo sa robí nechce mi ukázať pusinku ale isto stoličky idu lebo to má naliate fest, uvidíme
U nás je nič moc počasie.

eva770
6. jún 2009

ahoj chymenitta.si tu?

kvetinkaaa
8. jún 2009

ahojte čo to tu utíchlo?
čo nove?

amatula
8. jún 2009

ahojte..

co je co je 😕 uz vas nudi tato tema ked sem ani nepachnete? 😉

dadka33
8. jún 2009

ahojte.....

ale coby neni cas 😒 dnes bude pekne uvidim aky bude program

amatula a ty sa mas ako???Kedy mas tych krasnych 30?zeby sme si spolu pripili 😀 aj ja budem mat 😝

kveti ako mala???uz lepsie papka ci si uz na sunare uplne!!!

idem sa pochvalit konecne nekojim uz asi tyzden 😉 som celkom rada 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre