Mamičky z Nemšovej a okolia

chymenitta33
22. okt 2008

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂

dadka33
11. jún 2009

taaak a mala dospava ranajsi budicek 😅

eva770
11. jún 2009

dominika si tu?

dasa711
12. jún 2009

ahojte
dnes som so sebou celkom spokojna,poupratovala som, pretriedila moje a riškove veci v šatniku,ešte požehlit a kupelku vyglancovat a je to
,juj ale by som sa natiahla za malym ale uz bude vstavat tak sa neoplati,zato si ani nic nezacinam lebo uz ma taky nič moc spanok tak tu potichu sedim-relax.
zajtra večer ideme kamoške na svadbu a stale nemam premyslene čo si na seba hodim 😒 som tučna chcelo by to novu konfekčnu velkost ale nechcem!!!!!!!!!musi to ist dole
počqsie strašne -čo si zasa počnem s malym 😢

kvetinkaaa
12. jún 2009

ahojte

dasi aj ja idem zajtra na svadbu.. do dubnice o tretej, nehovor ze sa stretneme 😀

chymenitta33
autor
12. jún 2009

ahojte cicky🙂

My sme boli u dady cestou domov som zmokla ako krava:☹urobila som velkú službu a sedkám už🙂

kevtinkaa.-isto nie Daša ide ku kamke oni to majú v Na 😉

dadka33
12. jún 2009

kocky ahojte--dnes bolo hnusne 😖 baby tak sa bavte na svadbe je to take odreagovanie sice jedna polka mozgu je stale doma pri babu ale druha sa bavi a to je super 🙂

kvetinkaaa
15. jún 2009

ahojte tri dni nepisete? čo sa blaznite? 😉

nicky11
16. jún 2009

cafte babule .. 😵 aj ja som z okolia presnejsie z bolesova....ahoj chym 🙂

dadka33
16. jún 2009

ahojte kocky my sme uz domka aj okupkali sme spindirku 🙂

kveti--peknucke fotecky 🙂

nicky--ahojki,malá Lauruska je kráááásnučká

chymenitta33
autor
16. jún 2009

Ahojte cicky🙂

Davo už spinká...chvála bohu svinna,Dada dufam,že Lucka je oki chudátko je mi to lúto☹
Kuki ordináciu.
Nicky ajojjj cicka🙂)))

kvetinkaaa
16. jún 2009

cicky moje zlate ma neserinkajte s tym davkovanim!!! 😉
kuk http://www.nutrilon.sk/sk/imunita-a-dojcenske-m... tam je ta davkovacia tabulka. od 4,5kg by mala vypit 120ml (za den 800ml ako som vravela)

takze nebude z nej tučniačik : )

nicky ahoj. ty si myslim chodila aj medzi dubnicanky ze? kamoska zuzany29? vitaj medzi nami : ) v bolesove je aj jajuska81 poznas? ma malu alexandru 😉

dadka dakujem. a budu dalasie dnes sa mm kupal s malou ju aj potapal chuda moje male. sa nadchol tak v pondelok ideme na plavanie do dca.. bojim sa o nuuu
a čo sa stalo lucke ked pise chym ze či je ok?

inak ako som isla dnes od vas z parku ma ta švochta prenasledovala a pytala si kočar a som jej nedala a aj som jej povedala nech mi nezvonia sa mi ospravedlnila...ale nebola som zla, ale asi sa jej to aj dotklo 🙂
vraj chodi kočikovat nejake 8mesačne? sa mi zda tak povedala...

pá dobru nocku

chymenitta33
autor
16. jún 2009

Majka.-super že si nás informovala🙂oki doky....Ale sandokán nevypil vtedy tolko kukui som ten notes, ale to je jedno hlavne že Miške chutí🙂

No super, tak Miška má už od Peta lekciu plávania 😀 len chodte to je super🙂

Maja..-hej tu malinkú čo som minule vravela cicka alebo Dade som to vravela neviem..ona má velké drti už a tp "Katku" sa mi zdá sa volá vozia tej Mileny a ešte tá pekná mala blondavá🙂

ale Lucka držala Dava ked sedela a Davo ju drapnul sotil jej ručinky to nuedržali ked satan ju tak sotil a drb na líčko☹

kvetinkaaa
16. jún 2009

ved praveze nespapa tolko a som z toho nervozna. ja sa o nu tak bojim az mi z toho šibe. bola tu za mnou dnes aj kamoska a ta mi vravela ze ani jej tolko nespapa. je tu z nemsovej som sa pytala či sa nepoznate a asi nie. vola sa mirka a ma dve detičky alexa a maxa. peťa h.sa s nou pozna, byva kusok od nas.
som ju volala aj na koňa 😉

a chym ty si s malym chodila plavat? som povedala staremu ze nemam nič proti ale ako keby mne povedia ze ju mam ponorit asi neponorim 😉

chuda lucka, musi sa branit pred davkom asi jej dam lekciu nabuduce 😀

kvetinkaaa
16. jún 2009

chym čakam ten link!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

kvetinkaaa
16. jún 2009

uz to pozeram 😉 mm ma malu tak to kuknem a idem si zobrat drobátko a spinkat 🙂 pá

chymenitta33
autor
16. jún 2009

kvetinkaa--micka nie nehcodila ako len tak ako ked sme choduili na plaváren ale podlamna je to super🙂a neponára sa hned na prvej hodine 😉 to by si Miška zvykla. Dada chodila jeden kurz.

Ved to mámnotes nie link 🙂 a ako sa volá tá Mirka? priezvisko nevieš?

Dobrú nocku 🙂

dadka33
17. jún 2009

dobre ranko 🙂

dnes je krasne mohli by sme sa ist opalovat 😝 😕

kveti--ja som chodila plavat a potapali sme asi na 5hodine uz si nepamätam presne inak pekne foto si hodila 😉

kvetinkaaa
17. jún 2009

chym neviem ako sa vola priezviskom. ale je v pohodke. už mapujes kto to je a ako je mozne ze ju este nepoznas čo?? 😀 😀

dadka a chodite sa opalovat? aj ja potrebujem som ako muka...

a dakujem musela som sa pochvalit s fotkami predsa 🙂

chymenitta33
autor
17. jún 2009

ahojte cicky

My sme sa zobudili nejako o pol 9 volala mi kamka nech dôjdeme kuk som jej to minule slúbilaby som nato aj zabudla tak sme išli tak Davídek spinká a ja idem variť.
trochu upracem a ideme vonka ked sa vybuvká🙂

Kveti--micka neviem nič my to nevraví☹)

dada--hej ja somchcela že aj zajtra pred obedom deti by sme dali spať a by sme sa slnili🙂

chymenitta33
autor
17. jún 2009

kveti---super fotky malá je zlatá🙂

chymenitta33
autor
17. jún 2009

Davo inak ked mal dva mesiačiky mal: 4100g 56cm 39oh

dadka33
17. jún 2009

maji ---lucka mala v 2 mesiacoch 4600g a 60cm 🙂 ona bola ako dazdovka dlha 😀

nicky11
17. jún 2009

ahojte babule...hej kvety chodila som aj do dubnice a zuzka je sestrenka mojej maminy 🙂 🙂 jajusku poznam tiez len z netu

kokso baby moja laurinka mala v 4 mesiacoch 4650g.....a sa mi nezda ze by bola malinka 😒

pancake
17. jún 2009

a kde vas tu nejajdem. ahojte 😵 😵 😵
ja len na skok.
inak prepacte ze som sa vam sem votrela.

kvetinka ak sa chystas plavat kukni si poslednu stranku na dubnicankach, a baby sa stazuju na salus. dostali nejaku pliagu. 😝 opytaj sa mamicky s menom sisa.b myslim ze to ona.....

nicky ale tie deti rastu co? teraz som funela s brusiskom a uz bude mat maly rok. 😠 tak strasne rychlo to ide. ja by som chcela stale malilinke babetko. 😵 😵
tak pa.

nicky11
17. jún 2009

pancake presne tak... 😒 ten moj mali sinter tak zacina vystrajat....dnes sa mi sama posadila....som myslela ze okoktaviem 🙂

kvetinkaaa
17. jún 2009

ahojteeeeeeeeee kolko vas tu je, super sa tesim 😉
no ako som vravela nasa mala pred tyzdnom 4800 a dnes mame 2 mesiace tak som zvedava čo povedia zajtra kolko ma : )) aj mne sa zda inak uz velika a nechce sa mi verit ze tie maličke veci čo som vyradila niekedy nosila...

pancake ahoooj. nevotrela ved sem patriš 😉 čitala som o tom plavani ale ja im tam nebudem pisat aj tak sa tam bavia len sami medzi sebou. my mame ist do dca k tomu slavikovi, on ma bazen a ze tam normalne detičky chodia, ma tam aj nejake precvičovatelky tak uvidime.
ale sisi by som sa mohla spytat, ta mi uz raz v niečom poradila.len oni vedia asi iba o saluse.

pancake a ved male mozes mat stale...ked budes rodit ako čerešna kazdy rok 😀

nicky uz sa ti posadila?super, to uz sa aj ja tesim!

dadka,chym, ako bolo v borčiciach?

nicky11
17. jún 2009

kvetinka posadila ale fakt neviem ako sa jej to podarilo 🙂 🙂

pancake a inak ako sa mame???co drobcek??napiis co mate noveee 🙂 🙂

pancake
17. jún 2009

nika mame sa v pohode.maly uz je velky. 😀
ma 11 mesiacov a vie povedat mama,brm brm ked chce ist von, ked je hladny povie mnam mnam, ked mu chyba tata povie: deje, a potom si aj sam odpovie: neni ☹
no uzasne ako sa deti rychlo ucia. a uz sa pusta a pada, tak spravi krok a sup na zem. 😀 😀 😀

a vy ako vam to ide? nicky a kvetinka???

chymenitta33
autor
17. jún 2009

Ahote cicky🙂

my sme došli domkov o pol 9, bolo superne deti sme pofotili povimiename foto zajtra dáme 🙂 Parádička...
Davidka som okupkala a hned haji 😉 Pôjdem aj ja hodiť sprech a pôjdem chrnieť som death 😝
Ráno mi Dadka nadstavila budíček takže zavčasu vstávame 😉
pancake--Vitaj v klube🙂Hod foto nech vidíme aj teba aj drobátko🙂

Nicky.--Gratulujemmmm:-)super Laurinka je šikulka🙂

nicky11
17. jún 2009

a taak v pohode pancake(si akosi neviem zvyknut na tu tvoju preziiivku 🙂 🙂 )mam toho teraz straasne vela skola mala sud a taak...uz mam pocit ze to niekedy nevzdrziimm 😒 😒 sa cudujem ze som este v pohode 🙂 jee tesiiim sa ked priidete chcela by som vidiet samka posli nejake photo alebo cooooo...boze ako rychlo ide ten caaas ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre