Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
30. apr 2009

caute baby,
asi by som sa aj ja stresovala, keby sme cvicili vojtovku 3x denne ..........
Saskarisko ano, niektore deti ani nestvorkuju, ale rovno chodia, ale ked Ti dieta v roku ani nestvorkuje, ani sa nedviha, ani sa nestavia na nohy, ani nechodi, tak je jasne,ze nieco nie je v poriadku............. ja by som bola z toho uplne na nervy, to este obdivujem July, ze to tak dobre zvlada ...........

matka26
30. apr 2009

ahojte baby,
gratulujeme dalsej skolkarke 😉
veru, aj my cele dni trajdame, moje dieta nechce ist este ani o siedmej vecer domov a to je po styroch hodinach vonku 😀 😀 😀
pepies, myslim, ze ty si pisala o autosedackach, my mame britax evolva - mam pocit, ze je to presne ten isty vyrobca, ja som si tiez vypocula testy na nete a nasla som tam tuto autosdacku, ja ju mam ale od 9-36 kg a som max. spokojna, dokonca som uz aj raz naburala auto a mala som malu v aute a ani nou nepohlo, takze som si ju aj otestovala, ze je super
http://www.kvalitniautosedacky.cz/britax-evolva...
ja ju mam z ciech, kedze tu v tulipe stala 8500sk a z ciech som si ju dala doviest za nejakych 6tisic a teraz som tam kukala, ze je este ovela lacnejsia 😉 dufam, ze som ti aspon trosku pomohla tymito informacia, keby si este nieco potrebovala kludne sa opytaj, ale keby si si chcela pozriet nie je problem
boooooze, ale som sa rozpisala 😀
julyb a vobec sa neboj o maleho, kaze dieta je individualne, samo najlepsie vie, kedy ma zacat a naco sa vlastne citi, neboj sa on o nic nepride, vsetko to krasne dozenie 😉 😉 😉

pepies
30. apr 2009

diky za tipy na autosedacky, asi zoberieme tu Romer King Plus,stoji okolo 200 EUR, este mam mesiac cas, takze budem skumat, ale som uz viac-menej rozhodnuta ........ 😉

zuzu13
30. apr 2009

halo, kde ste? spite? 😀

lucxy
30. apr 2009

nie nespim 😀 😀 😀

zuzu13
30. apr 2009

to je pekne od teba, ze si ma tu nenechala samu 😀

lucxy
30. apr 2009

no vidis akurat pijem caj a este som dopijala kavu a chystam sa upratat byt 🙂

zuzu13
30. apr 2009

no ja nerobim nic....popijam vodicku...doma bordel ako po vybuchu...ale nechce sa mi....tak kaslem na to...

lucxy
30. apr 2009

no ved to zuzu,,,kazdy den upratujem ako debil a kazdy den to iste 😠 niekedy sa naserem a nechavam to tak ked uz fakt nemam chut a idem radsej von

zuzu13
30. apr 2009

presne tak, su dolezitejsie veci v zivote ako poriadok v byte 🙂

lucxy
30. apr 2009

pockaj ako je to prislovie? neporiadok v byte stastne dite 😀 😀

zuzu13
30. apr 2009

wow...to je dobre....to som nepocula 😀

lucxy
30. apr 2009

no to naozaj zevraj je take prislovie 😀 😀 😀 preco nemas foto v pase? 🙂

lucxy
30. apr 2009

tak asi sme tu dve co nic prave nerobime

lucxy
30. apr 2009

vypila som kavu a tri salky caju hannasaki a teraz mozem chodit len na wcko 😀 😀 😀

zuzu13
30. apr 2009

aspon sa nebudes nudit... 😀
foto?hmmm...nemam aktualne nic....

lucxy
30. apr 2009

idem spravit sosovicovu polievku a udusit si zeleninku teda dam si ju zapiect mnammmm,,,,no a ked mala vstane tak mam v plane ist na bus na kolonku a odtial prechadzka hore do jedlovin

zuzu13
30. apr 2009

no pekny plan...pokial nezacne prsat...
my mame fazulu a parene buchty...
idem si lahnut....nejako ma boli chrbat

bibinka
30. apr 2009

to príslovie je : bordel v bytě, šťastné dítě 😀 😀 😀 😀

zuzu13
30. apr 2009

bibi ahoj...
tak teda neriadim....nech su moje deti stastne...a my s nimi 😉

lucxy
30. apr 2009

no idem ja dat urobit sa papanie a to polievku,,,no aj mne sa zda ze bude prsat,,,,
bibi cau 🙂

lucxy
30. apr 2009

idem sem daka metelica 🙂

zuzu13
30. apr 2009

veru ide sem burka...hrmi jedna radost

bibinka
30. apr 2009

aj ja som riadenie bytu a bordelu čo v ňom mám vzdala...
lucxy- ani nechoď von, fakt sa sem sunie akási šurga .....hádam nedonesie krúpy 😲

ja som si práve pošmákla na pečenom kurati s pečenými zemiačkami, juj, ale mám plný bruch 😀. dám si kávu a šup šup trochu učiť, hádam sa mi dačo naleje do hlavy.

zuzu13
30. apr 2009

no u nas je to zaujimave....z balkona som prave vsetko odpratala...lebo tu je doslovne vichrica

bibinka
30. apr 2009

zuzu- na Ľadovni vždy všetko začína,, hlavne tie búrky....a potom to dôjde k nám 😀

zuzu13
30. apr 2009

😀

lucxy
30. apr 2009

neboj neboj do trmy vrmy nepojdem 😀 😀 😀

lucxy
30. apr 2009

dako rychlo to skoncilo? kde ste zduchli

pepies
30. apr 2009

preficalo to, ale bolo predtym riadne dusno, tak som myslela, ze buda riadna hrmavica ..............

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre