• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy zo Zvolena a Banskej Bystrice

10. októbra 2013 
pupi, ak idete priamo do MSKC tak to je normalna budova...nemusis sa bat.je to vlastne ako kulturny dom, nieco take...
k teme pocasie:dnes bolo teda vo zvolene uzasne, maly nababuseny, v meste sme sa skoro rozpustili a potom ten lejak, no uzas.
baby, kde v zv kupim polodupacky????obehala som asi vsetko a skoro nic
23. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matuskovamamina a bola si v bambine alebo v kukovi? ale aj v tatiane v priore, exklusive na malej stanici alebo pulse pri banke VUB sa daju zohnat pekne veci :slight_smile: a este na namesti je novy obchodny dom vola sa to shopinng central da sa tam prejst od trznice ale aj z namestia kde je ta velka drogerka a tam na prizemi je tiez obchod s detskymi vecami tak skus tam kuknut mozno nieco najdes :slight_smile:
23. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanja, som obehala vcera hadam vsetko...svokra bola v bambine, ale tam neviem, tatiana nic, alebo len take uzke, co mu cez pas neprejde, pulse je super, ale tentokrat tam nic..aj v tom novom som bola, tam len jedny...fakt som vsetko presla, ale tentoraz nikde nic!teda pokial nechcem dat chlpacovi ruzove:slight_smile:
24. jún 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dakujem za zoznam:slight_smile:
24. jún 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemaz zac matuskova mamina :slight_smile: mohla by si mi poradit ako si mam urobit fotoalbum :slight_smile:
24. jún 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a etse kde je witmanov dom oproti divadlu tam si bola? tam je tiez obchod s detskym oblecenim :slight_smile: alebo este jeden obchod je babymava sa to vola tam maju tiez detske veci je to v jednom podchode ako je banka CSOB tak o jeden alebo dva podchody nizsie a je to uplne vzadu strepane a je tam aj videopozicovna a mobilshop skus este aj tam pozriet :slight_smile:
24. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vo witmane ano, tam len jedny a ten druhy este musim najst:slight_smile:
fotoalbum- klik na fotoalbumy, klik na moje fotoalbumy a klik na vytvorenie fotoalbumu...duam, ze ti to pojde
24. jún 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matuskovamamina neviem ako tam mam dat tie fotky do toho albumu vies to chcem dat z mobilu :slight_smile:
24. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz ich mas skopirovane v pc, nie?
24. jún 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nemam ich skopirovane ani neviem ako sa to robi :frowning2:
24. jún 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, nahodou som sem kukla

matuskovamamina, poznas ten detsky sekac za murami? skusila si tie polodupky pozriet tam?
ja som tam mojej malej par kupila, a vacsinou anglicke znackove, ved tie deti to ani nestihaju znicit, len z toho vyrastu
24. jún 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, myslis plechac???ak hej, tak o nom viem, len sa tam nikdy nedostanem, lebo je to daleko od svokrovcov...

sanja, neviem aky mas telefon, ale musis ho pripojit k pc cez kabel/to si mala urcite pribalene aj s navodou/, nainstalujes program na to urceny a potom to skopirujes.
24. jún 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
detsky plechac myslela asi mimi ten za murami kde je ak kozmetika a ucnovske kadernictvo...tam je toho tovaru fakt dost :wink:
24. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matuskovamamina nie tento sekáč je za múrami kde dakedy stávali autobusy ked sú trhy je tam aj kaderníctvo učňovské oproti prevádzkovej budove železničiarov...
no dnes úžas s počasím doobeda bola moja mamina s ELIšKOU dážd ako zmyslov zbavený ja poobede aj dážd aj slnko no úžas......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cimba tak super, ze uz mate zubky...a mala Eliska aj horucky alebo kakala viacej? ci bola len mrzuta?
24. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem, ja to raz najdem:slight_smile:))
24. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :dizzy_face:
My sme sa s MM kultúrne vzdelali na koncerte a dnes sa cítim ako zbitý pes. Som trochen nevyspatá. :rolling_eyes:
No kukám, že dnes počasie tiež o ničom. :confounded: :angry:
25. jún 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pupi ani nevrav...a na mna lezie uz nadcha :angry:
25. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupi, takze bolo dobre?

kika ak chces, tak ti poslem aj moju nadchu, nech sa bavia spolocne :wink:
25. jún 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ano myslela som ten sekač ako pisala cimba
inac vo zv katastrofa s deckymi vecami, ja som tu strasne malo pokupila
neda sa to porovnat s blavou, take HM, alebo CA, este ze mm casto chodi do blavy a ked som bola tehu tak som sa zviezla s nim a nakupila si :dizzy_face:
25. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, to som ja ani nemohla spomenut, ze kupit nieco babatku, lebo "to ma este cas, aj tak nevies aky velky bude" a pod. bla, bla...a teraz nie je kedy vybehnu, alebo tam a hentam nie...najlepsie, ked idem sama....
25. jún 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matušmami, áno bolo super, len mi v noci trochu hučalo v ušiach. Ale malo to tam celkom dobrú úroveň. :slight_smile:
No ja malému väčšinou kupujem háby cez MMB alebo NEXT. Väčšinou mu všetko sadne. Niekedy o číslo väčšie, ale to nevadí, vyhrniem rukávky a je to cool. :sweat_smile:
Tu v ZV kupujem v MAVE, má pekný výber aj kvalitu. :dizzy_face:
25. jún 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupi, a to je co???
25. jún 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez net - MMB Mimibazár - www.mimibazar.sk
NEXT - www.next.co.uk (je to v angličtine)stačí si pokukať tovar napísať kódy a niektoré baby čo predávajú na mimibazári to objednajú,len dávajú drahšie, mne to nosí sesterka, lebo tam pracuje
Keby si chcela vedieť viac, napíšem do IP
25. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pupi kde je MAVE?
25. jún 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som myslela to MAVE..cez MMB obcas aj ja nieco kupim, len drobec sa vymyka velkostiam, lebo je moooooc dlhy, takze 68 su pre nas o nicom a zase vacsie mu je velke, takze ja uz radsej len osobne a hlavne s nim!chodim a skusam...
25. jún 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matuskovamamina tak poslem aj ja nadchu k tebe...xixixi....
mimi mozno ked tu postavia tu europu tak tam bude HM a CA, teda kiezby...mne to nosia z Nemecka a su to fakt dobre a lacne veci.... :wink:
25. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a s tou europou teda aj daco spravia????ci len o tom budu rozpravat?
25. jún 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no uvidime ....
25. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kikuš viac kakáme ale sme aj mrzutý :frowning2:
25. jún 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok