Marcovčiatka 2014

zasha
27. jún 2013

Ahojte, aj vy ste si nasli v tychto dnoch pozitívny testík? 🙂 Táto diskusia je pre mamicky s termínom marec 2014 🙂

fronculka
3. mar 2014

@zuzkatomkova no asi hej ja neviem teraz utekam ku doktorovy a som zvedava co mi povie, dufam ze ma este posle domou, dievcatko? 🙂 nam ovedali ze bude chlapcek no ktovie 🙂 ty si prvorodicka alebo uz mas deticky?

fronculka
3. mar 2014

@zuzkatomkova uz ta posiela? tak ja som dnes bola u doktora a povedal mi ze v piatok mam znova prist ak nic tak som zvedava a uplne napnuta co bude kedy to bude 🙂 ty mas teraz prve dietatko alebo uz nejake mas?

lucka8491
7. mar 2014

Ahojte baby niekto s terminom okolo 16-teho a bude rodit v Galante? 🙂

nikinka72
7. mar 2014

Ahojte, mam termin 14.3 a chcela by som rodit na Antolskej, ale vraj by mala byt teraz porodnica dva tyzdne mimo prevadzky lebo menia linoleum, viete niekto nieco o tom? Vraj posielaju do Ruzinova, co teda dufam ze nieje pravda, lebo tam velmi rodit teda netuzim, dakujem

dadulik
7. mar 2014

@nikinka72 ahoj, ano je to pravda...mozes ist bud do ruzinova alebo na kramare....

nikinka72
7. mar 2014

@dadulik dakujem, tak to som zvedava ako dve nemocnice zvladnu ten napor ludi...

dadulik
8. mar 2014

@nikinka72 to aj ja.....

mgabriskova
10. mar 2014

Ahojte mamičky, pardon že sa tu k Vám tak "votriem". V rámci PROTIpotratovej podpory chcem v marci nafotografovať projekt s 10 tehotnými ženami v rôznom štádiu tehotenstva. Fotiť chcem v Bratislave. Budem rada ak sa ozvete, ak súhlasite s touto myšlienkou a ste tehotná. Ešte hľadám ženy ktoré sú v 8. a 9. mesiaci. A nejakú snažilku, ktorá by nám mohla v týchto dňoch oznámiť pozitívny tehotenský test. 🙂

hallie
10. mar 2014

@nikinka72 ak mas zazmluvneneho lekara, odrodia ta na Antolskej.

nikinka72
10. mar 2014

@hallie hej to som pocula, ale vraj na sestonedeli kvoli tej prerabke preusvaju mamicky na ine poschodie a oddelia ta od babatka, takze to mi za to ozaj nestoji..., neviem zajtra idem na kontrolu tak uvidim co povie doktor, zmluvnit som sa nechcela tak snad mi daju viac info , lebo nikto v nemocnici mi nic nepovedal, dozvedela som sa to uplne nahodou takze sa mi ten pristup vobec nepaci....

hallie
10. mar 2014

@nikinka72 ja som sa na to pytala kamosky, co tam robi, lebo ak by som mala byt oddelena od babatka, zurila by som. Tvrdila mi, ze to tak nie je. Aj ja sa na najblizsej poradni opytam, aj keby som mala na to sestonedelie zajst osobne a spytat sa tam.

nikinka72
10. mar 2014

@hallie no asi tak a kedy mas termin, lebo ja mam v piatok 14.3 takze snad sa tej informacie dozajtra aj dozijem 🙂, ale uz som sa zmierila ze ked nic ine tak kramare, ono vraj ked je to urgentne tak odrodia aj na Antolskej aj napriek tomu ze nemas zmluvu s lekarom, no len ako zistit ci uz to mam urgentne to neviem, ale snad zajtra budem mudrejsia 🙂

hallie
10. mar 2014

@nikinka72 ja už pozajtra... no, urgentné je, keď ťa prezrú a skonštatujú, že inam sa už presunúť nestíhaš...

nikinka72
10. mar 2014

@hallie jj no ved uvidim co zajtra povedia, ak treba tak pojdem rovno na kramare, co uz niekde ma snad odrodia.

jannullka1
13. mar 2014

Ahojte..Tak mňa strašia už 3 mesiace predčasným, ale to sa našťastie neudialo...termín mám 15.3. ..Už sa to blíži, ale mám pocit, že nakoniec budem ešte prenášať..to ma potom asi porazí..a nechcem vyvolávaný pôrod 😢 zatiaľ sa nič nedeje..

mariannax
18. mar 2014

čaute baby 🙂 mám synčeka narodeného vo februári, ale už má 2 rôčky... keďže teraz čakáme dievčatko, predávam vecičky, ktoré nebudem potrebovať... niektoré sú nové, nenosené a niektoré pár krát nosené... ak by ste mali záujem, pozrite si môj bazár 🙂 nad 10 Eur dávam darček a nad 20 Eur zľavu 10 percent... krásny deň a príjemné chvíle s vašimi drobčekmi 😵

jannullka1
19. mar 2014

No maminky, už niektoré máte svoje marcovčiatko? Ja som dnes mala nácvik do pôrodnice...v pondelok mi moja doktorka povedala, že mám už v stredu nastúpiť (dnes) do pôrodnice a že to už budem rodiť určite, lebo som otvorená na 3-4 cm, tak že to mi tam už rozbehnú..no tak zbalená som prišla a oni ma poslali domov, že je to ešte zavčasu, tak mám prísť v piatok ráno keď sa nič neudeje dovtedy..tak som na jednu stranu rada, že mám ešte čas, aby sa to rozbehlo samé, no už som bola taká nachystaná, že to dnes bude, keď ma tá moja doktorka tak ubezpečila..ach jaj...

silvia167
19. mar 2014

@jannullka1 mne doktor povedal este minuly tyzden ze to bude utorok alebo stredu a doteraz nic... ja nastupujem do nemocnice v sobotu ak sa dovtedy nic neudeje...

jannullka1
19. mar 2014

@silvia167 tak si drzme palce, nech to na nas pride este pekne same a super to zvladneme 🙂

silvia167
21. mar 2014

na mna to uz prislo same. 20. marca o pol 6 rano sa narodil Stevko 4 110g a 52cm. cele to trvalo len 5 hodin od prepichnutia plodovej vody.

jarmilka86
31. mar 2014

Nám sa naše marcovčiatko narodilo vo štvrtok, krásny chlapček 51cm a 3380g

dzudka
22. sep 2014

@jankaru Pozyvam do RC Dlhacik v Bratislave na program pre deticky, pohybove kurzy pre babetka, batolata a aj maminky si mozu zacvicit.
http://www.dlhacik.sk/program/baby-ball napr. tu da sa este prihlasit su volne miesta.

www.dlhacik.sk

dzudka
22. sep 2014
nikinka72
22. sep 2014

@dzudka dakujem my uz chodime do dancekids v petrzalke 🙂

lienockalenka
6. mar 2015

Predávam plienky Dada.
Veľkosti:
mini - 78 ks - váha: 3 - 6 kg
midi - 64 ks - váha: 4 - 9 kg
maxi - 54 ks - váha: 7 - 18 kg
junior - 46ks - váha: 15 - 25 kg.
Plienky sú bez chemikálií, z vlastnej skúsenosti na dieťati sú kvalitnejšie ako plienky Pampers a majú zapínanie na suchý zips. Vyrábané sú v Českej republike. Dovoz je možný v rámci Prešova, Košíc, Žiliny a Bratislavy. Cena za 1 balenie je 10,- Eur.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre