Marcovky 2019

qirfa
27. júl 2018

Žienky, kočky, ktoré čakáme marcových zajkov, narciskov?

19940711
30. júl 2018

@wewuliatko174 Dakujem krasne 🙂
Jeej to budee 😍🙏

oravocka
30. júl 2018

Čaute. Ja som k vám tiež patrila, termín bol 14.3. Ale dnes ráno krvácanie a missed. Dúfam, že to vyjde inokedy. Držte sa a nech vám to dopadne lepšie ako mne😢

bona69
30. júl 2018

@oravocka 😢 mrzí ma to ❤️❤️❤️

wewuliatko174
31. júl 2018

@oravocka Mrzi ma to strasne 😥😔

zuzanicenka
31. júl 2018

@oravocka oooo nieeee 😓 veľmi ma to mrziiiii :( veľa veľa síl posielam 💪

majkaaaaaaa
1. aug 2018

@oravocka tak strašne má to mrzí 😢 moja držkaj sa 🤗❤️❤️❤️❤️

oravocka
1. aug 2018

Ďakujem všetkým za podporu.

wewuliatko174
1. aug 2018

Tak ako dievcata ako sa mate??? Ja neviem ci to je tehotenstvom ci aj tym pocasim ,nie som schopna nic spravit..lezim..nieco.porobim zas si sadnem lahnem..to hkrko do toho,niekedy mi je zle od zaludku ,ale mavam bolesti hlavy kedy mi je najlepsie ist spat,mam zavrate,snazim sa fakt dost pit,aj slabu kavu si davam ale som ako vypluta,neviem sa ani dcerke povenovat ako chcem,snad to casom prejde,momentalne som fakt rada ze sok doma,v robote by sok to nezvladla,a hlavne uz ked do prace tak jedine s potrdenik o tehu,fyzicky je to narocnejsia praca v stoji,natahovat sa aj s 15 kilovymi debnickami a podobne,a ja riskovat nic nechcem,hlavne nie teraz na zaciatku

majkaaaaaaa
1. aug 2018

@wewuliatko174 som na tom podobne, už sa bojím že v robote zaspim.... keď prídem domov iba ležím kde sa dá , strašne teplo mi je 😅😅😅 ešte že mi nie je zle🙏 No musíme to nejak pretrpieť kvôli našim zlatickam 🍼❤️❤️❤️

wewuliatko174
1. aug 2018

@majkaaaaaaa no jedine pretrpiet verik ze to nebude stale.. To mam asi zato ze to prve tehu bolo uplne bezproblemove a taketo nic som nepocitovala

misa1308
1. aug 2018

Mne je aj zlé, aj unavená som...dobre že nechodim do práce, nedala by som to... všetci mi už hovoria, ze som pribrala, aj mám väčšie bruško, ale mne sa to zda skoro... 🙈☺

zuzanicenka
1. aug 2018

@wewuliatko174 ja som rovnaká 😁 som tiež doma a nič schopná spravit a staaaaale unavená..ja nevoľnosti nemám vôbec a to som v 10tt, práveže mi viac chuti papať a to s mojou miernou nadváhou mi ozaj netreba 😁 inak baby že niekedy okolo 12tt sa robí ultrazvuk na zistenie Downovho syndrómu a nejaké rozpätie panvy sa meria či čo..možno aspoň predpoklad pohlavia by som mohla vedieť vtedy ci? 😊 16.8.idem na poradňu 🙂

majkaaaaaaa
1. aug 2018

@misa1308 závidím ti že nemusíš do prace... čo by som za to dala 😔 v ktorom tt si? Mne sa už tiež zdá že som pribrala 😁🤔 no ho keď chute sa nedajú ovládať .... 😁

zuzanicenka
1. aug 2018

@misa1308 ty si nejak tak ako ja v 10tt však? Aj na mne vidieť že som už pribrala asi na tom niečo bude 🙈

misa1308
1. aug 2018

@majkaaaaaaa @zuzanicenka v 9tt som, a hej chute sa nedaju ovládať, skor som asi len nafúknutá lebo na kg som nepribrala nic, no ale to brucho brutal 🙈 nemusim do práce, tak mi to vyšlo, ze som zostatnicovala a hned ostala tehu ☺

zuzanicenka
1. aug 2018

@misa1308 ja som presne tak isto zostala teraz po statniciach tehu 😁 sme na tom rovnako 😊 ja už sa ale idem zblázniť doma, len papam a ležím už neviem čo so seboou

misa1308
1. aug 2018

@zuzanicenka hah super gratulujem 🙏 ja som teraz na prázdninách u sestry v Ba, ale tiez sa nudim... inak uz ste povedali rodičom, ze ste v tom ?

zuzanicenka
1. aug 2018

@misa1308 aj ja tebe gratulujem 😊 no supeeer mas troška zmenu a v Bratislave aspoň na dáke prechadzky alebo tak môžeš chodiť 😊 hej hej my sme to našim už povedali 🙂

nikayla
1. aug 2018

Pridávam sa k vám, TP 3.3. 🙂 Je mi teploo, zle, nevládzem :D pri prvej mi bolo zle až na sále...

misa1308
1. aug 2018

@zuzanicenka ja som trošku v komplikovanej situácii, moji rodičia sice vedia že mám priateľa, ale nezoznamila som ho este snimi...dlasia vec je tá, ze najbližšie kamosky tiez vedia ze niekoho mám, nic viac...no a teraz mám trosku obavy ako to bude...este k tomu som z dediny a to bude hrôza jak sa zacne o tom rozprávať 😵

zuzanicenka
1. aug 2018

@misa1308 joooj moja tak to máš veru dosť zložité 😞 nezavidim ti veru túto situáciu 😞 moc ti budem držať palce 😞 rodičia to snáď zvládnu a kamošky tiež 😊 ja som tiež z dediny presne viem čo tým myslis, ale kašli na nich 😋 oni nežijú tvoj život, viem že zabolia také klebety ale kašli na nič 😊 u nás to vedia rodicia a súrodenci, dedina ešte nie 😂

zuzanicenka
1. aug 2018

@misa1308 a priateľ ako? Teší sa na ňuňiii? Ak hej tak neboj 😊 spolu to všetko zvládnete 😊

misa1308
1. aug 2018

@zuzanicenka tak rodičov sa nebojim, budú určite radi, skor neviem ci mamka rozdycha, ze sa budem sťahovať.... a dedinu taktiež absolutne neriesim...len nech už to vedia rodiacia a budem mať kľud ☺

misa1308
1. aug 2018

@zuzanicenka hej on veľmi v pohode je...aj uz hľadá dom aby sme mali kam ísť...a stará sa...čiže toto mam dobre ☺

zuzanicenka
1. aug 2018

@misa1308 tak to je super 😊 tak vôbec nemusíš mať obavy 😘 moja mamina to tiež chvíľku rozdychavala ale v pohode 😊 neboj bude dobre 😋 povieš im to a už budeš mať kľud nech sa zbytočne nestresujes 😊

misa1308
1. aug 2018

@zuzanicenka áno, buď jej to poviem uz teraz, alebo počkám do 22.8, mám vtedy poradňu, tak si popytam fotku a dam jej ako darček 😀

arousa
1. aug 2018

@misa1308 my sme dva dni rozdiel a veruže to už pekne vidieť 🙂

arousa
1. aug 2018

Špinenie ustáva

misa1308
1. aug 2018

@arousa jeeej krásna si 💜💜 teším sa že to nieje len z toho jedla, lebo sa mi zdá ze je to také iné bruško ☺

arousa
1. aug 2018

@zuzanicenka skôr ako okolo 18. až 20.týždňa nie, myslím si. Možno ešte najskôr v 16tom.. nedočkavá 😉 žartujem. Vďaka za podporu <3

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre