Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

16kristina02
20. máj 2011

@leishmania Dakujeme teda ešte raz. Ja mam tiež tu kartu v DM ale neviem kde, a nikdy ju nemam teda ani pri sebe ked idem tam na nakup :(

adulina
20. máj 2011

@cicus13 fiha, to o pol siestej je uz pre nas neskoro, ale okolo tej 10 sa mozeme niekedy dohodnut, to kam chodite?

16kristina02
24. máj 2011

Ahojte, kde ste všetky stale? 😒

cicus13
25. máj 2011

@adulina no zajtra napríklad pôjdem na žabák tak okolo tej desiatej tak ak Vám to vyhovuje môžte sa pridať 😉

adulina
25. máj 2011

@cicus13 no este uvidim, mam mladeho doma, lebo ma trosku zapaleny zvukovod, nemoze chodit do skolky, tak neviem ci by sa mi chcelo trepat s obidvoma, s mladym je to teraz take tazke a malu by som musela asi tahat na rukach a este kocik k tomu. lepsie to nechat ked bude maly v skolke.

brculka80
26. máj 2011

@16kristina02 my sme boli v pondelok doobeda v kaviarni na hojdacke. aj cicus sme stretli a poobede za zdravotnym a tam nikoho. v utorok na zabaku. dnes pojdete kam?

16kristina02
26. máj 2011

@brculka80 ahojky, dnes sme vonku už boli chodime o 8:30 dokym nie je take teplo, začala som maximkovi pustupne posuvať spanok iba na obedný, ešte to nie je ono, lebo zaspi mi už o 10:00, čiže ešte raz idem hajať okolo 15:00. a potom ideme znovu von ked už tak nepečie slniečko. poobede ideme do kulturaku, deti tam maju predstavenie tak idem pozrieť na moju 7 ročnu sesterničku 🙂

brculka80
26. máj 2011

@16kristina02 ani my nechodime von ked je taky upek.dobre sa zabavte na predstaveni. 🙂 daj vediet ked pojdete von

16kristina02
26. máj 2011

@brculka80 ok možno predtým vystupením ešte vybehneme von, podla toho kedy maximko pojde spinkať druhý krat. ak by sme išli sa ti ozvem 🙂

mysiatko1
26. máj 2011

Ahojte nenájde sa tu niekto na kočíkovanie v Tomášove príp. v okolí? Akurát sme sa prisťahovali a máme 2,5 mes.dcérku, no nikoho tu nepoznáme

16kristina02
26. máj 2011

@mysiatko1 Ahoj, no tu sme všetky z bernolákova, pridi kočikovať sem do bernolakova 🙂

maaja
28. máj 2011

jeeej, ahoj kočky ... natrafila som na fore na kolonku Bernolakovo - uz mesiac tu byvame, samozrejme nepozname nikoho ;) tak snad niekoho spozname ;)

psyxooo
29. máj 2011

ahojte Bernolakovcanky 🙂
my sa k vam tiez za par mesiacov pridame, kupujeme domcek, musime ho este pozariadovat a podokoncovat. Celkom dost pozitiv som sa tu docitala, tak mam na vas jednu otazocku: Co sa vam v Bernolakove nepaci?

cicus13
29. máj 2011

@maaja ahoj stačí sa len pridať 😉 😉
@psyxooo ahoj no mne osobne nič, sme dedina tak niektoré veci tu nenájdeš ako v meste 😉 ale inak sa tu býva dobre 😉 neviem čo na to ostatné baby 😀

16kristina02
30. máj 2011

@psyxooo Ahoj, no ja tu byvam od narodenia, takže to tu dosť dobre poznam, a mne osobne sa nepači že tu nie je žiadna poriadna drogeria a lekareň, ale vo vedlajšej dedine Ivanke pri Dunaji je aj super lekaren a aj drogeria, takže nemusime hned za všetko bežať do BA. Inak to tu mam velmi rada, neplnujeme sa od tialto odsťahovať nikam 🙂 Kde ste kupili domček?

@maaja Ahojky, kludne sa pridaj budeme radi ked nas bude viac mamičiek sa stretavať. A vy sa kam budete stahovať?

Prajem pekný dník 😎

natashkaa
autor
30. máj 2011

Ahojte babky jezibabky 🙂 ako sa mate?

16kristina02
30. máj 2011

@natashkaa ahoj, ty kde si prosím ťa? čo vás uniesli ? mame sa fajn a vy? 😎

psyxooo
31. máj 2011

uf, no nepoznam to tam, nejaka nova vystavba, take bungalovy su tam vystavane, tak tam sme kupili domcek.
Akurat vcera sme tam sli, okolo piatej popoludni.... a nenormalna zapcha. To je tak stale?
Je vobec mozne dochadzat z Bernolakova do Bratislavy? vozit dieta do skolky a ist tam do prace?
Ci treba o siestej vyrazit a potom byt rada, ked sa vratim o siestej z prace 🙂))

cicus13
31. máj 2011

@psyxooo no to ste asi kúpili na začiatku smerom od Ivanky však ? No je pravda, že s dopravou do BA je ráno problém😠 ........ veľa ľudí a jedna cesta...takže asi tak 😖

natashkaa
autor
31. máj 2011

@psyxooo tak ja som rodena Bratislavcanka a musim Ti povedat pre mna je to katastrofa s malym musim fakt vstavat okolo 5 a domov prideme neskoror okolo 8. je to komplikovane lebo tam uz vsetkych poznam mame tam lekarky a vsetko a ked musim ist s nim na vysetrenia tak rano vieme stat v kolonach aj hodinu niekedy sa stalo aj dve ked bola havarka na dialnici. Ale to bude stale horsie a horsie lebo developery stavaju a neriesi sa absolutne infastruktura. Ja napriklad chodim s malym 2x do tyzdna plavat a ked sa nam stane take ze na ten tyzden mam aj lekarku nedaj boze musim ist este do Ba nieco vybavit tak som na tom tak ze 4x do tyzdna vstavam o 5tej 😒 teda v mojom pripade je to jedno lebo maly sa budi 4.30 😀 a do skolky mi ho sem nezoberu to som sa uz informovala takze ideme do Ba a to uz si ani nechcem predstavit.

babyyy ja teraz nic nestiham lebo mam skuskove tuto sobotu mam posledne dve. Potom by som mohla ist von. Muz mi hovoril ze isiel okolo skoly a vraj na tom ihrisku uz je dlazba aj preliezky kraaasne len je to este prekryte. Takze bude super miesto na stretko.

Skoda je len to, ze pravdepodobne sa budeme stahovat naspat do Ba. Takze ja si to ihro uzijem uz len tak zbezne. Ale budeme tu skoro kazdy vikend u svokrovcov

cicus13
31. máj 2011

@natashkaa prečo Ti ho nechceli zobrať do škôlky ? a prečo idete do BA ? Toľko otázok čo ? 😀

psyxooo
1. jún 2011

no amen 🙂
preco neberu do skolky v Bernolakove? moc deti ci aky problem?
a do senca nie je lepsie? lebo mne sa zda, ze zapchy su len smerom na Blavu

cicus13
1. jún 2011

@psyxooo neviem ako je to teraz, ale bol problém s tým že detí bolo veľa ale nedávno pristavili daľšiu časť tak by to už malo byť vraj ok 😉 ale záleží asi aj od toho či tu budete mať trvalý pobyt.
Zápchy sú síce na Blavu, len letieť ráno do SC do škôlky a potom sa aj tak postaviť do zápchy smer robota tak je to jedno 😀 😀
ale sľubujú, že situáciu ohľadne dopravy vyriešia......ale kedy 😕 😕 😕

cicus13
1. jún 2011

Inak Baby boli ste už pozrieť na to ihrisko čo otvoria na dni obce na školskom ihrisku ? Vyzerá úúúpllne supéééér 🙂 🙂 už viem kam budeme chodiť 😉

natashkaa
autor
1. jún 2011

@cicus13 IHRO JE BRUTAL!

16kristina02
1. jún 2011

@cicus13 Ahoj, my sme tam ešte neboli lebo to je oplotené, ale chodíme okolo každý deň a vyzerá to bobmasticky užasne. sa teším ked to otvoria 😎 😎 😎 😎 😎

brculka80
2. jún 2011

@natashkaa a preco sa budete stahovat? takto nas tu nechas a to sme ani poriadne stretko vsetky spolu nedali...mali by sme nejake dat kym sa prestahujete, trebars na tom novom ihrisku.. 😎 co baby @cicus13, @16kristina02?
@cicus13 ihrisko vyzera super a je tam toho vela. nebudete to mat daleko? ked tam pojdete daj vediet, by sme dobehli s Matuskom

cicus13
2. jún 2011

@brculka80 no poobede už chodievame na bicykli tak to nieje daleko 😉 no ale neviem kedy ho otvoria....

Inak dnes bolo na žabiaku slávnostné otvorenie....pribudla socha vodníky so žabou, slnečné hodiny, a taká tabuľa.....docela bola sranda

brculka80
2. jún 2011

@cicus13 tak ste sa zabavili 😎 minule ked som tam bola tak som si vsimla, ze su tam podstavce. musim to tam ist obmrknutm, co tam je noveho 🙂

16kristina02
2. jún 2011

@cicus13 parada, mohli by sme vybehnut na bicykle spolu, hm?

My teraz chodievame na bicykli dole na volejbalove ihrisko čo je dole na futbalovom ihrisku 😀 je tam super 🙂 odtial ideme ešte bicyklovať 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre