Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

adulina
8. sep 2011

@cryonae hm..., tak trochu aj ano kedze tam ma tu svoju kamosku od narodenia, a este aj spinkaju vedla seba, ale zatial este je to rovnake ked pridem po neho, hadam do konca roka pochopi, ze chodit tam musi a nic sa neda robit 😀

cryonae
12. sep 2011

@adulina aj my uz robime sirenu rano v skolke :( aj v piatok aj dnes rano... no dufam, ze je to len tym, ze ho tatko rano rozblaznil a jemu sa potom od neho nechcelo...
super, ze tam ma kamosku, by som brala, keby tam mal aj tomasko niekoho znameho

horajda
14. sep 2011

Ahojte baby,nenasla by sa nejaka ochotna mamicka co by mi postrazila Matuska na dve hodky tyzdenne v Bernolakove dokym sa @cryonae nastahuju 😉

sesilia
14. sep 2011

@horajda ahoj, a kedy by si potrebovala?

kerry
19. sep 2011

Ahojte dievčatá. Ja som tiež z Bernolákova a nepoznám tu takmer nikoho. Mám tri deti - šiestačku, prváčku a malý má rok a 3 mesiace. Mám nechtové štúdio, takže nemám čas chodievať s malým na ihrisko a stretávať sa s maminami. Tak aspoň takto som sa k vám pridala. 🙂

adulina
20. sep 2011

@kerry tak vitaj a v ktorych koncinach mas to studio, niekedy mozeme prist aspon na pokec ked budes mat casu 🙂

16kristina02
29. sep 2011

Ahojte. Ako sa mate? Kade chodite? Na nove ihrisko nechodite? my sme tam každy den doobeda a to tam skoro nikto neni. Kde ste všetky schovane? 😒

cryonae
29. sep 2011

@16kristina02 ja tam travievam vikendy aj doobeda aj poobede

cryonae
29. sep 2011

idete na burzu?

adulina
29. sep 2011

ideme na burzu !
ja som momentalne chora - angina +strateny hlas, takze chodievam rovno domov zo skolky, ale dufam, ze bude lepsie a buduci tyzden zacneme opat aspon na chvilu na ihro, ale poobede

16kristina02
29. sep 2011

@cryonae ja nejdem na burzu. nebudeme doma v sobotu 🙂

maaja
2. okt 2011

ak dobre dedukujem, tak poznam kerry a bola som uz u nej aj na nechty a som spokojna :D

maaja
2. okt 2011

ale ine som chcela - chcela som sa spytat - viete o nejakom cviceni tu v Bernolakove, resp. v blizkom okoli ??? mam na mysli nejaky aerobik alebo tak nejak

16kristina02
2. okt 2011

@maaja Ahoj, no ževraj je v strednej škole utorok cvičenie ale neviem o kolkej 😒

16kristina02
2. okt 2011

Baby neviete či je detske ihrisko už otvorene podla zimných otvaracích hodín?

maaja
2. okt 2011

no, asi sa tam zajdem pozriet - len neviem kde je ta stredna skola :D

maaja
2. okt 2011

a som nasla na stranke bernolakova ze od zajtra zacina zumba ;)

cryonae
3. okt 2011

@maaja hej, vsade su na to letaky 🙂 ked pojdes tak nezabudni prosim zreferovat, ci to stoji za to 🙂

maaja
3. okt 2011

hi hi, ale ja sa tam nechystam :D to bolo len ako pozornost;)
ja by som radsej nejake obycajne aerobic fitko chcela

drabmonika
17. okt 2011

Ahojte Bernolákovčanky !
Pozývam širokú verejnosť na :
2. LAMPIÓNOVÝ SPRIEVOD BERNOLÁKOVOM
Dňa 29.10.2010 sa stretneme na Žabáku o 15:00 hod.
Od 15:00 je pripravený pre deti a dospelých voľný program - hádzanie do terča, beh vo vreci a pod.
Začiatok sprievodu je o 17:30 hod. Trasa povedie cez obec, v sprievode Vás čakajú svetieľkové prekvapenia. Sprievod ukončíme hromadným púštaním lampiónov prianí .
Počas akcie bude zabezpečený stánok s rýchlym občerstveným, rodičia si môžu pochutnať na cigánskej a varenom vínku. Možnosť zakúpenia lampiónov priamo na mieste(zabezpečuje firma Harlekýn).
Deti sa môžu zúčastniť lampiónového sprievodu iba za dozoru rodičov. LAMPIÓNOVÝ SPRIEVOD SA USKUTOČNÍ ZA KAŽDÉHO POČASIA.
Viac info na : http://www.facebook.com/event.php?eid=161257093...
Pozvite na túto udalosť aj Vašich priateľov ! Ďakujem

cryonae
26. okt 2011

@adulina nevies, ci je zajtra skolka? popripade kedy sa ide tento a buduci tyzden? dakujem!!!

adulina
26. okt 2011

@cryonae skolka je stale, len musis nahlasit ci pride v piatok a v pondelok do skolky

cryonae
26. okt 2011

@adulina to vazne? nehovorili, ze pocas skolskych prazdnin nie je skolka? ci nie su skolske prazdniny?

adulina
26. okt 2011

@cryonae tam su myslene len zimne prazdniny cez vianoce a to je od 26.12.11 do 8.1.12, inac je skolka stale 🙂

cryonae
26. okt 2011

@adulina jej to je uzasne! dakujem velmi pekne za pomoc 🙂

adulina
26. okt 2011

@cryonae nie je zac, a co mas nieco v plane aby bol maly v skolke ? 😀 🙂

16kristina02
26. okt 2011

ahojte, do kvetinky nechodite?

adulina
26. okt 2011

@16kristina02 obcas ano

16kristina02
26. okt 2011

@adulina a zajtra nepojdete?

adulina
26. okt 2011

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre