Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

natashkaa
15. apr 2009

Tak najde sa niekto? 🙂

cryonae
24. mar 2011

@16kristina02 futbalove ihrisko viem kde je, ale neviem si vybavit ziadne ihrisko naokolo 🙂 no asi to tam pojdeme zajtra presmejdit, ked bude pekne 🙂
aky mas kocik?

16kristina02
24. mar 2011

@cryonae mame concord fusion a ja budem mať oblečenu ružovú vestu :D podla tej ma spoznáš :D

cryonae
24. mar 2011

@16kristina02 ja vobec netusim, co budem mat na sebe :D ale asi ciernu bundu a cierne tenisky

16kristina02
24. mar 2011

@cryonae 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a kedy asi pojdeš von?

natashkaa
autor
24. mar 2011

@16kristina02
@cryonae

juuu tak by som sa pridala ☹ ☹ ale zajtra som sa slubila k babke. Dufam, ze skocite niekto buduci tyzden
@16kristina02 ja som bola takto vcera doobeda a nikde nikoho a este aj poobede ako som pisala ze pojdem okolo pol 4 a zova nikde nikoho 😕 😕 😕 som presla cele berolakovo krizom krazom. A dnes som bola v Ba a kam som sa pohla koopu deti Dominik sa aspon trochu pohral.

16kristina02
24. mar 2011

@natashkaa ja ked som bola dnes v tej ivanke tak tam na tom namestičku mamičiek a detičiek ako maku, a tu ako keby boli všetky vnutro celý deň či čo?

16kristina02
24. mar 2011

a čo budeš celý deň u babky?

Inak baby ja sa volám Kika 🙂 a mam 23 rokov

cryonae
24. mar 2011

@16kristina02 doobeda fakt neviem, ako to postihame vsetko, ale poobede ked sa maly zobudi, co byva cca o 15-15:30
my musime chodit 2x denne, lebo by ma Tomi ustval doma

@natashkaa cez vikend sa hocikedy rada pridam 🙂
no ani v BA to nie je ziadna slava..... ale co trebars chodime na jedno super zrekonstruovane ihrisko na kramare, tak tam je uz teraz plno.. v zime som tam chodievala sama

natashkaa
autor
24. mar 2011

@16kristina02 aj mne to tak pride. Len dufam, ze ked sa postavi to ihrisko, ze sa to zlepsi. Ale to by aspon na to žabakovske mohli chodit. Ja tam chodim asi v zly cas ale fakt nikdy nikoho nevidim.

Baby este sa vas chcem opytat ktora mate uz aj starsieho drobca chodi do skolky tu v Bernolakove?

natashkaa
autor
24. mar 2011

@16kristina02 Ja som Nataša mam 25r. (ale vyzeram tak na 16 😀 😀 ) hej cely den ideme s nou do zahrady.

cryonae
24. mar 2011

@natashkaa my sme tam zapisani, cela vyklepana cakam rozhodnutie o ne/prijati
a ked som bola na rizikovom v nemocke, maly chodil do sukromnej skolky mysickovo, tam to bolo uplne vymakane 🙂 aj ked troska mimo nas rozpocet :/

cryonae
24. mar 2011

@cryonae @16kristina02 zacinam si pripadat stara :D

16kristina02
24. mar 2011

@natashkaa No ja som to preto napisala svoj vek, lebo si všetci myslia že mám 15 rokov :D :D :D

Ja ked som bola na žabakovskom tiež tam niktoo nebol, no vlasne tam došla jenda mamička ale asi mala malinke babo lebo bolo ešte vo vaničke a asi hajalo, lebo išla na 100 metrov od nas 😒

Aj ja možem cez výkend. 🙂 😉

cryonae
24. mar 2011

@natashkaa jej to malo byt tebe, nie mne :D

natashkaa
autor
24. mar 2011

@cryonae fakt? lebo ja neviem prave kam ho mam dat zapisat na buduci rok ci radsej do Ba alebo tu. Ked tu byva chcem aby mal co najviac kamaratov tu ale neviem si predstavit ako budeme stihat chodit s Ba s roboty pre neho ked skolka je len do 17:00. A do mysickova chodilo vela deti?

16kristina02
24. mar 2011

@cryonae 😀 🙂 🙂 🙂 kolko máš?

16kristina02
24. mar 2011

@natashkaa Ja chcem dať maximka sem do školky, podla mna to je fajn školka, a robi mi tam kamaratka 😉

natashkaa
autor
24. mar 2011

ja sa cez vikend ucim ☹ ☹ ☹ takze nemozem 2.4 mam brutal skusku tak muz mi maleho berie z domu.

16kristina02
24. mar 2011

@natashkaa ty študuješ? čo?

natashkaa
autor
24. mar 2011

@16kristina02 to som chcela, nejaku pozitivnu referenciu. 😉

cryonae
24. mar 2011

@16kristina02 29, mam to v pase :D a aj vyzeram na 29 :D bohuzial :D

@natashkaa ked tam chodil Tomasko, tak tam boli len 3ja, teraz co viem, je ich tam 8-9, ale Tomi to tam miloval a ta pani co to vedie je fakt zlata 🙂 aj teraz nam stadial poslali sms k meninam, aj ked tam uz davno nechodime 🙂 velmi mile od nich 🙂
tych 17:00 je likvidacnych aj pre mna.... ja to z BA stihat nebudem urcite, tak si bude musiet muz posunut pracovny cas, alebo bude po Tomina chodit svokrusa, inak fakt neviem :(

cryonae
24. mar 2011

@natashkaa na modrej streche rozoberali skolku v bernolakove 🙂 myslim, ze celkom pozitivny ohlad mala

natashkaa
autor
24. mar 2011

@cryonae 29????? ved to si vobec niesi stara to moj muz je potom dedo on ma 36 😀 😀

adulina
24. mar 2011

no to je nejake zacarovane, lebo aj teraz aj ked bol Alex malý a ideme na zabak tiez tam nik nie je, to je sranda nie? a vzdy vacsinou v tom istom case - doobeda 10-12 po obede 15-17 😀

natashkaa
autor
24. mar 2011

@natashkaa ved to vobec niesi uz sa mi krizia oci

16kristina02
24. mar 2011

@adulina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natashkaa
autor
24. mar 2011

@adulina no to je to ze kazda tam nakokneme a ked tam nikto nieje dame hned otocku a tym padom je tam furt pusto 😀

16kristina02
24. mar 2011

@natashkaa 😎

16kristina02
24. mar 2011

@natashkaa ja som tam bola včera asi hodinu a pol

natashkaa
autor
24. mar 2011

@cryonae tu modru strechu pozrem dik za tip!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre